Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé sem chytla 15tis příspěvek x-)
Odpovědět
no agu, taky nás v poslední době pěkně zanedbáváš.....tak bys to měla napravit.... věrná této stránce je akorát tak carcu, já a butt......
Odpovědět
no proto agu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy no jo když mě do nedávna bylo blbě |-| :-N
Odpovědět
jojo taggy,svata pravda :-D
Odpovědět
agu: já vím......ale jestli je ti už líp, tak nás musíš navštěvovat....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy neboj už je mi líp...teda teď asi na mě něco leze....ale budu vás navštěvovat co to pude 8-)
Odpovědět
agu: dobře, je ti odpuštěno..... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-) oh jak si šlechetná x-)
Odpovědět
agu berem te za slovo
Odpovědět
Profilova fotka
ok ok teď mi budete psát docházku co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo to je fakt já na vs taky pěkně kašlu :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale od zítřka za 5 dní to vypukne a nevím už ted kam dřív skočit:-) Jééé agu ahojky jak se máš? carculko:co je u tebe nového?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sandu ahojky máme se fajne a co vy? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Agu :-) Taky se máme dobře byli jsme u doktora a vše v pořádku:-) ale roste nám už pěkně bříško ..co tobě? :-N
Odpovědět
agu,jojo budem :-D san..asi bude mimousek :-D :-D japak se mate vy??
Odpovědět
Profilova fotka
sandu mě prej roste jen špek :-D :-D :-D :-D jinak sme taky v poho .....i na tom NT screeningu bylo vše v poho.....jéé myslím že ty si se na něj ptala stihla si ho???
Odpovědět
Profilova fotka
hele myslím že by se tady po ránu mělo spíš hlásit kdo mimouše nečeká :-D :-D :-D to bude rychlejší než aby se hlásily ty co čekaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele si semnou nepovídáte drbny ]-(
Odpovědět
japak to agu??se vsichni vyparili vid
Odpovědět
Profilova fotka
no zdrhly všechny ]-( a pak že se já flákám ]-(
Odpovědět
agu,ale ja taky jdu spinkat,rano brzy vstavam,jdu k dy doktorce...a dnes jsem vstavala ve ctyri-jeli jsme na manzilkovo zavody...tak dobrou a zitra,ju-jestli tu budes..dobrou.. dobrou holky,potvory zdrhavy
Odpovědět
Profilova fotka
car já stejně jdu do vany pač Jouza už napouští vodu tak páááá ženy
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ja sem vás nestihla:-( carcul kecáááááááááááááááááááššššššššššššššššššššš :-D :-D :-D :-D :-D tak to strašně moc gratuluju a jak to víš dlouho jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé agu na tom screenengu jsem nebyla protože jsem se ptala doktora a on říkal že mi ho sám bude dělat v 18 tt tak prý mám počkat a ted jdu za týden na nějaký tripl testy budou mi brát krev:-(
Odpovědět
Profilova fotka
sandu ale ten NT screening se dělá právě místo těch tripplů =-) pač ty vychází falešně pozitivně....v tom 18tt ti bude dělat jinej UTZ než ten v tom 13 ;-) ale to neva uvidíš
Odpovědět
Profilova fotka
aha no on mi právě řekl že bude dělat ten tripl a v 18tt prej screeneng kterej nehazuje ten screeneng v prvním trimestru =-) tak nevím no:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já byla v tom 13tt a 20tt jdu na jinej (ale taky na genetické vady ale jiné než se zkoumali v tom 13tt) však uvidíš.... ;-) spousta mamin na tom nebyla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo no tak uvidím:-(škoda že jsem se o tom neinformovala dřív:-( ale snad bude vše v pořádku .....musí:-) já jsem ted četla na netu nějakou diskusy a psali tam že ta triply vycházej často špatně:-(tak proč je dělaj?a prej sou povinný....
Odpovědět
Profilova fotka
no právě že místo těch tripplů se dělá ten screening v tom 13tt ;-) pač je přesnější
Odpovědět
Profilova fotka
holky nepletete si stranky? tady je beremko ne kun :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majatob :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?