Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt,stale ne ..jen jsem to zkusila ze zajimavosti asi 4,protoze vim ze min pred mrchou mi hodne klesla....ikdyz jsem to minule zkusila asi jen 3x
Odpovědět
terezko,jsi zdrhla,jo ]-(
Odpovědět
holky diky moc :-) delala jsem neco na zahrade, tak jsem odbehla ;-) carcu to bude v poho uvidis srovna se to a mimo prijde :-)
Odpovědět
no snad brzy,teri
Odpovědět
caru a jeste jsem ti neodpovedele, ze jsem dostala cd a otvirak na vino :-) ja to mereni propaguju :-D pze se mi zda strasne super mit prehled :-) tak mi pls odpust, ze ti to tak porad vnucuju ;-) a muzu teda rictm ze az ted po 3/4 po vysazeni mam normalni cyklus, tak ja ma byt...a carcu drzim pesti, neboj, ono se to vse srovna ;-)
Odpovědět
no uz aby.....tak uvidime.....a co kdy zacnete grilovat??
Odpovědět
carcu az nekdo prijde :-D
Odpovědět
ahaaaaa :-D
Odpovědět
byli jsme domluveni na treti hodinu :-D ale to je u nasi rodiny normal chodit o hodinu pozdeji :-D :-D
Odpovědět
tak manza ten to ma tak taky,nikdy vcas..a nebo mame uz nekde byt a on teprv vstava a ja uz jakou dobu vypravena..jsem pak vzdycky vztekla :-D
Odpovědět
carcu to ti celkem rozumim.jarek taky pozdni prichody neresi, ale ja to nesnasim, strasne mi vadi chodit nekam pozde (teda jen na prednasky s klidem pozde chodim :-D )
Odpovědět
tery az tu budes, tak mam intimni dotaz :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
butt,taky te to tak stve??a on v klidku casu dost,lazoplazo
Odpovědět
carcu presne :-D v tu chvili bych vrazdila :-D a uz jsou tu, tak ja letim, papa!
Odpovědět
butt oki tak mi pak pisni do IP ;-)
Odpovědět
papa butt..
Odpovědět
tery ale je to strasne blbost, snad se neurazis :-D jdu ti napsat ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jste tady? terezko: zdravím tě, fotečky jsem viděla, byla jsi nádherná a moc vám to slušelo.....měli jste zahradní party? my jsme se dneska bavili o svatbě a o hostině. místo máme domluvené už od ledna, v jedné super restauraci, ale mě už párkrát napadlo mít zahradní party....ideální místo je u přítelova taťky na jeho obrovské zahradě, dneska jsem to jen tak navrhla, tak jsme se bavili, pak jsme o tom mluvili asi hoďku u našich a vypadá to, že místo změníme.....chceme mít totiž grilované prase, pařbu venku, ale dosud nás nenapadlo vhodné místo.......takže zítra to budeme probírat a plánovat, jestli by to tam fakt šlo - hlavně jde o dešťovou variantu. už se těším, jestli to klapne, bude to super - grilované masíčko, prase na rožni, ovoce, zelenina, zmrzlina, samé dobroty a venkovní pařba.....
Odpovědět
ahoj taggy dekuju moc ;-) jj meli jsme normalne obrad, potom hostinu s rodinou to bylo asi na dve hodky a potom presun na party. Ta puvodne mela byt u nas na zahrade, ale resili jsme destovou variantu presne, takze u nas ve vesnici je velka hospudka s pristreskem, kde byvaji zabavy atd takze nebylo co resit :-) jsou tam zachody, pipy vsechno. Muzu zahradni akci jen a jen doporucit, meli jsme klobasky, oblozene misy, melouny, zeleninu spoustu slaneho a ruzny alkohol a nealko + domaci zakusky a kolacky stacilo to, bylo toho hodne a strasne toho zbylo :-) ale byl to neskutecnej mejdan :-)
Odpovědět
terez, tak to je paráda..... my to budeme plánovat do detailů zítra, ale chceme mít dešťovou variantu za pomoci těch stanů právě na té zahradě.....tak uvidíme...... a tobě to fkt moc slušelo, už se těším, až přidáš další fotky a pak, až to budem připravovat, budu ti psát o rady :-D
Odpovědět
mrtvo??zas??porad????
Odpovědět
Ahojky, nikde nikdo? My jsme se byli dneska konečně válet na koupališti, jeli jsme kousek dál, asi třicet kiláků, ale vyhřívaná voda, takže měla dvacet devět stupňů...super.....jsme se i opálili, takže parádně strávený den........ A co vy, co jste dělaly o víkendu?
Odpovědět
ahoj taggy..ja byla vcera az do dneska u tatky,supr..no a dnes se chystam cely odpoledne uklizet a nejak se mi furt nechce a to je vecer...
Odpovědět
Profilova fotka
kočky,zíta mi držte pěsti na ten poslední zápočet,už to chci mít za sebou,nemohla jsem se dokopat se na to učit,takhle to vypadá,že to snad bude v pohodě,ale nechci to zakřiknout! zatím papa
Odpovědět
carcu: nazdárek, jéé, uklízení, tak to já naštěstí uklizeno mám, to by se mi teď nechtělo....jsem unavená z vody a taky jsem řídila, takže odpočívám u pc, a čekám, až přítel uvaří - včera jsem nám naložila kuřecí stehýnka, tak ho jdu vyhnat do kuchyně, už mám hlad.......a jak bylo u taťky, co jste dělali? ahoj princez: tak já ti budu držet, pak písni výsledek....
Odpovědět
byli jsme na veceri a na bowlingu,pokecali jsme a supr jsme se bavili :-D :-D no ja dnes uklizeni vzdala :-D a co jinak japak je??
Odpovědět
Carcu, jinak je suprově, nový týden před námi, venku krásně.......snad to tak bude i pokračovat..... a kde zase jste všechny?
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky! Je tu někdo?? =-)
Odpovědět
Ahojky, já jo...
Odpovědět
Profilova fotka
Supeeer :-D jak se máš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?