Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • Butt, to víš že bych to nejradši rozbalila 😃
    Za chvíli si jdu lebedit ke kosmetičce 😵

• blondy,taky bych to asi nevydrzela. my uz jedem z prace domu,jsem dnes pekne unavena. akorat premyslim,co budu varit

• ja bych se ani nesnazila to vydrzet 😃 😃

sestri kosmetiku si pekne uzij, skoro zavidim 😃

taggy a uzs to vymyslela? 🙂

• Sponzor fóra
  • butt: ne, vaří přítel, takže odpočívám....
    😃 😃 😃

• Ahooooj 😉

Jsem tu jenom na skok, pozdravit Vás 😉
    Kosmetika byla bájo, solárko taky. Od kosmetičky jsem dostala andílka pro štěstí 😵 Doma jsem vybrala schránku a tři blahopřání 😵 Holky to je tak krááásný 😵 😵

Jdu udělat k večeři ovocný salátek a musim udělat krabice na dortíky a smotat ještě dvacet ubrousků 😞 Nechcete mi pomoct???

• Blond, tý jó, už to máš za pár, co? 😃

A jak se jinak máte, ženy? Sem tu dlouho nebyla.. 🙂

• blondy 😃 😃 😃a pomoct nechceme 😃 😃

luci ty jeste zijes? 😃 😃 jak je? 😃 my se mame dobre 😃

• sestri: ať ti to jde od ruky
    Ahoj lucinko, jak je mamino, už máš bříško a těhuprůkajdu?

• ahoj holky tak zitra na me myslete jdeme na to 😃 uz se nemuzu dockat, az budu patrit tomu nejuzasnejsimu chlapovi na svete 😵 mejte se krasne 🙂

• ahoj terezko,akorat na tebe myslim,hezky si vas velky den uzijte. a co vy ostatni,kdepak jste?

• Jéé, Terezko, tak ty už seš vdaná paní nebo za chvilku budeš! 😵 Už se těším, až nám budeš vyprávět.. 😃

Butt, nj, žiju, jen se snažím spíš učit, i když mi to taky moc nejde.. 😦

Taggy, bříško trošku roste, ale zatím vypadám spíš jak tlusťoch než těhule a průkajdu mám, se mrkni na koníka, je tam i ten náš červík.. 😉

• jee,lucinko,tak to je krasne. jsem ted na netu jen v mobilu,ale doma se mrknu. a uceni ti jde? my dnes jeste pracujeme,ale je to spis zabava byt s pritelem,zadny stres,pohodicka

• tery ja na tebe myslism dnes celej den!!!!!!

luci a kolik do toho do skoly mas?a zvladas to?drzim palecky!

• ahojky butt-jak je dneska pred vikendem?co planujes?

• Teda ženy, tady je nějak mrtvo, sem myslela, že vás ani nedočtu a tady není skoro nic.. 🤔

Holky, díky, učení nejde, ale to mi nikdy nešlo, ale nějak to musím dát, při nejhorším se mi škola o rok protáhne, ale dodělat ji musím.. 😬 jinak dnes konečně mamina zavolala cukrářce, jestli by zvládla svatební dort, tak prý jo, ale pro změnu nám neudělá minidezerty, se kterýma sme počítali, takže na to musíme najít zas někoho jinýho.. 😐 Ale ještě je času.. 😃

• Sponzor fóra
  • Ahoj holky 🙂

Terezka je už mladá paní! Celý den jsem na ní myslela, i to počasí jí vyšlo.
    Já už jsem taky nachystaná a zítra to vypukne, takže dnes naposledy jako slečna 😉

Mějte se krásně a pěkný víkend!

• luci: tak s tou školou tě chápu, ale určitě to zvládneš.....
    sestri: terce to snad skvěle vyšlo a tobě doufám zítra taky.......hodně štěstí, ať je to všechno podle vašich představ - zítřek, i celý život.....

• Tak sluníčko dnes moc nesvítí, teda aspoň v Praze, ale hlavně že neprší! A na focení je to prý lepší, než kdyby pralo sluníčko.. 😉 Za chvíli tu už budou samý paní.. 😃 To je sranda, jak to letí, člověk se ani nenadějě a je po všem.. 😃

• taggy:neplanuju nic extra 🙂 a co ty tvoje vlasy?a uzij si dnesni oslavovani!!! 😉

luci:moc drzim palce, at se skola dari 😉 hele a proc jo dort a ne minidezerty? 😮

blondy:intenzivne na tebe myslim!!!!!

• Butt, prý nějak rekonstruujou výrobnu a minidezerty by nezvládla, dort by asi udělala v kuchyni, uvidíme, 20.6. se dozvím víc.. 😉 Momentálně jsem ve stadiu, kdy bych měla asi nejradši jen ovocný dorty na stojanu, aby to byly ti tři patra, ale žádný krémový a přezdobený..

• luci:aha tak to jo, to dava smysl 😃 a ovocony jsou nepochybne lepsi 😉 a teda my nebudeme mit zadnej 😃

• Jako vůbec žádnej? A co koláčky nebo tak něco? Mně právě ty ovocný takmy chutnají nejvíc, se mrkni na wéwéwé hajek - bousova cézet, úplně nad tím slintám.. 😵 ovocný, šlehačkový, tvarohový... 😵

• luci vubec, budeme mit frgaly a trubicky 🙂 a pak teda cokofontanu 😃 😃 😃 😃 a teda ty dorty na te strance vypadaji super 😃 jesteze jsem se prave naprala, tak a ni moc neslintam 😃

• Ahojky holky!

Tak se nam to tady zase tosku mnozi ty mlade pani 🙂 . ja uz se tak hrozne moc tesim na fotky ode vsech!!! Ty jo...vcera jedna, dneska druha 😉 . Ale u nas trochu poprchava, tak snad maji hezky, a nebo jim prsi stesti 😉 . No a dneska je to asi mazec. Ja pomaham kamaradce s kvetinkou (kytku a veskere kvetiny mi delala ona) a na dnesek jsme tam delaly 4 kompletni svatby. a u jedne dokonce vyzdobu na kocar a kostel. Ale je to takova nadhera...ale je to tak trochu nostalgie, kdyz vidim, jak se ty nevesty tesi a ja vim, ze uz to mam za sebou 😴 .
    A co lucinko brisko?? Je hodne 😉 🙂 ?

• Ahoj holky, tak dneska kolem našeho jezdí jedno svatebně nazdobené auto za druhým, je to fakt žádané datum....
    My jsme slavili, rodina akorát odešla, měli jsme tady plný byt lidí, celé odpoledne a super......
    Tady právě začalo před chvílí hrozně pršet, ale ještě vyrazíme slavit někam ven.....
    Snad sem holky co nejdříve dají fotky ze svateb.....

• taggy tak hezky dooslaveno i vecer?

• ahoj butt,tak nakonec jsme byli vecer doma.dneska jsme se byli opalovat,pak meli navstevu a ted jsme koukali na film. a kdepak jste vsechny ostatni?

• dneska bylo krasne, ze? 🙂 ja se porad sprtam 😃 😃 ale ted teda spis hypnotizuju stranky volby.cz 😃 😃

• ahoj drbny,je tu nekdo?

• ja 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů