Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
byli sme v hypernově a děs ]-(
Odpovědět
taggy nejhloupejsi :-D :-D :-D agu proc des?
Odpovědět
butt: jak myslíš.... :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
taggyno prestan smutnit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt jelikož byla akce a důchodci se zase rvali :-N :-D
Odpovědět
butt: tak jo, ale jenom, že jsi to ty...... agu: a ty jsi se nervala?
Odpovědět
taggy jsi hodna, ze uz nesmutnis :-D a jak se ti libi novy pracovani, porad spoko? :-D agu taky neverim, ze ty ses nervala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se nervala mě bylo zle :-x :-x :-x :-x :-x takže bych je tak akorát poblindila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale kdybych je poblindila možná bych něco ukořistila co? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak příště :-D
Odpovědět
jj priste to nezapomen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jak se máte,co je nového?
Odpovědět
Článek se načítá
butt: líbí, moc.....zítra a v pátek zase pracujeme, celý dny......je to super.....a v pátek večer jdu na ty vlasy a v sobotu máme ty oslavy, návštěvy přijdou tři, tak to bude zápřah...... ahoj princez....
Odpovědět
taggy na ty vlasy jsem strasne zvedava!!!!a na oslavy se tesis? :-) princez zdravim :-) jak je?
Odpovědět
butt: já jsem taky zvědavá, těšíme se s přítelem oba, jak to bude vypadat..... a na oslavy celkem taky, sejde se rodina moje i přítelova a večer kamarádi........
Odpovědět
taggy tak se pak musis vyfotit, ju? ;-) a jak oslavy planujete?hodna jidla? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy,pěkná fotka v profilu,sluší ti to :-) butt,mám se fajn,zbývá mi za deset dní poslední zápočet,pomalu dodělávám bakalářku,v úterý jsem byla na naprosto perfektním koncertě mého irského kamaráda a česko-irské kamarádky (je to Češka,ale žije v Irsku),dneska (čtvrtek) je uvidím podruhý,vytáhnu kamarádku do Olomouce,těším se na to,jsem zvědavá,jestli to bude takový jako v Brně :-) a co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy vše nej k narozeninám x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
ahoj,diky za pranicko k narozkam. butt..urcite se vyfotim,taky se na to tesim. a na tu oslavu urcite jidla dost a taky budu vyrabet nejakou sladkou dobrotu. a jak se dneska mate vsechny?
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, také gratuluji! Kolik Ti už je? =-) Já už dostávám svatební dary v práci :-N :-D
Odpovědět
sestri,je mi dvacet dva dnes,taky moc dekuju za prani. a copak jsi dostala?
Odpovědět
taggy pripojuju se k prani ;-) vse nej!!
Odpovědět
Profilova fotka
nevim :-N s Kubou jsme se domluvili, že všechno budeme rozbalovat až po svatbě :-D
Odpovědět
aha, a nejsi zvedava?butt-diky. holky,u nas je dnes nadherne teplo,tak snad bude mit terka takove pocasi zitra a sestricka v sobotu
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy u nás je teda pěkná kosa :-| S počasím to nevidím moc růůůžově ale na jednom dni nesejde, hlavně aby nás provázel slunečný život bez mráčků :-D x-)
Odpovědět
sestri,aha,tak tady je nadherne. u nas bude pocasi hodne dulezite,protoze mame obrad venku
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím, ale budete mít připravenou nějakou mokrou variantu pro jistotu, ne?
Odpovědět
jojo.to musime.kdyby prselo,bude to v takove kaplicce ve stejne obci,ale doufame,ze na to nedojde
Odpovědět
blondy to vas obdivuju, ze nerozbalujete :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?