Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
no nic já valím Jouza už mi to stepuje pááá a dobrou pokud neumřu zítra dojdu 8-) a když umřu tak vás budu chodit strašit :-D
Odpovědět
agu utikej za milackem :-D
Odpovědět
nj prijde drbna = agu a hned nekolik listu popovidanych :-D ja se bohuzel musim ucit :-(
Odpovědět
butt,no beztak se vymlouvas jen tu nechces bejt s nama ]-(
Odpovědět
carcu: tak já si s tebou budu povídat, abys tady nezůstala opuštěná...můj miláček vařil večeři a teď spinká na gauči....i s kocourem. jsou fakt roztomilí....
Odpovědět
a copak ti udelal dobryho??ten muj mi furt slibuje pstruhy a jeste je neudelalal-dela fakt dobry ale slibuje je jak dlouho...no jo ty jsi ale hodna ;-)
Odpovědět
můj vaří celkem často, na oběd dělal zelňačku a teď smažený hermelín - jsem si vymyslela, že na to mám chuť. já od pondělí do středy nevařím, protože to nestíhám kvůli práci. ale když se vrátil z bali, pomalu prosil, aby mohl uvařit, jak mu to chybělo.....baví ho to....
Odpovědět
taggy-ti zavidim,muj uvari jednou za cas a uz ani nepamatuju kdy naposled ]-( ale mel ted hodne prace,tak to ho omlouva
Odpovědět
aha, tak to jo.....my se někdy skoro hádáme, kdo bude vařit....každý z nás dostane chut na nějaké jídlo a chce ho hned uvařit. takže jsme vlastně nonstop přežraní...... :-)
Odpovědět
taggy...tak to mate supr,ne :-D
Odpovědět
jj, to jo....my naštěstí nepřibíráme z ničeho, tak to je v poho... a co ty nového, jak se máš?
Odpovědět
taggy,tak pohoda,novyho nic..a uz se tesim zitra na cvico :-D
Odpovědět
Článek se načítá
aha, ty jsi vlastně teď vášnivá sportovkyně. a kdy jdeš cvičit?
Odpovědět
zitra a ve ctvrtek,bavi mi to ale myslim ze 2hodky za tyden ze me vasn.sport.neudelaji
Odpovědět
tak když tě to baví, proč ne.....a chodíváš s kamarádkou nebo sama? já jsem měla chodit na aerobic, ale nestíhala jsem to kvůli práci, teď možná začnu. To je po in-linech jediné, co mě baví.
Odpovědět
tak ten zas fakt nebavi mne..no sama a kamoska jde obcas...ale jinak uz tam mam kamosky :-D
Odpovědět
ten muj je taky strasne hrr do vareni a me to strasne vadi :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
butt..vadi????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Odpovědět
jj vytaci me, kdyz se chlapi motaji v kuchyni, udelaji tam vetsinou akorat bordel :-D
Odpovědět
butt: bordel? tak ten můj drahý po sobě umyje nádobí, uklidí a umyje sporák..... :-D :-D :-D
Odpovědět
manza teda taky kdyz uz uvari,ale jinak bordel dela,kdyz si tam pro neco jde a tak..no jo taggy,mas to doma zlato :-D
Odpovědět
chjo.....a přitom mě někdy tak se.e..... :-D :-D :-D ale ne, je to moje zlatíčko.....ale nemiluju ho kvůli uklízení
Odpovědět
taggy: :-D :-D :-D :-D tak mas sikovnyho chlapa ;-) ja vim jsem divna :-D :-D :-D spousta zenskych je rada, kdyz chlap vari, ale me to proste fakt vadi :-D kuchyn proste chapu jako prostor jen pro zenskou :-) u nas doma odjakziva varila jen mamka nebo ja a ja to porste beru jako svoje selhani, kdyz neuvarim ja, ale jarek..nevim jak to vysvetlit jeste jinak :-)
Odpovědět
taggy..ukaz mi koho obcas ten jeji nesere a myslim ze i naopak butt :-D :-D :-D
Odpovědět
butt: to je jasný. já jsem na to ale zvyklá už odmala. u nás vaři taťka i mamka a u babičky zase i děda, takže mně to přijde normální, že se střídáme.
Odpovědět
hold mas to dobre zarizeny :-D
Odpovědět
taggy takhle to je prave i u jarkovych rodicu, ze vari oba :-D :-D takze v tomhle se porste budeme muset szit :-)
Odpovědět
butt,tak myslim ze to zas neni nejak hrozny,ne :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
butt: tak si občas hoď nohy na stůl a nech si uvařit. nemůžeš mu to zakazovat.....jen ať si tě hýčká.... holky, pro dnešek už mám práci konečně hotovou, asi si půjdu odpočinout do vany.
Odpovědět
kdyz on to vetsinou uvari blbe :-D :-D :-D :-D ale je jasny, ze mu to nemuzu zakazovat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?