Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Nene Taggy 3 :-D vše je skoro zařízené, jen nějaké drobnosti ;-) Tak to jsi pěkně zaměstnaná :-N A jak se mu tam líbilo?
Odpovědět
Už se těším na tvoje fotky......jinak se mu tam líbilo moc, přijel opálený, nadšený, plný zážitků a taky přivezl moc fotek....ještě jsem se nestihla ani na všechny podívat....
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci takyyyyy :-D Hele to byla prima dovča co, být tam spolu vy dva ;-) Pěkně se to blíží :-N ještě nedávno jsme se zasnoubili :-( Já už budu vdaná a Tebe to teprv bude čekat a já budu tiše závidět :-x :-D V dobrém samozřejmě :-D
Odpovědět
já se těším taky na svatbu.....a tahle dovolená byla spíš poznávací, nabitý program, zážitky, ale v moři byli třeba jen dvakrát, padesát stupňů ve stínu, šílená vlhkost.....já jsem v tomto spíš přízemní, mě lákají "obyčejnější" dovolené....řecko, španělsko, tunis.......ale takovéto exotiky moc ne....a taky bych tam asi umřela hlady, protože z moře nejím nic a oni tam jedli převážně ryby, krevety, humry a tak.....fuj. a taky nemám moc ráda čínská jídla, takže ee.... až budem vdané, to bude super
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, to tě chápu, já bych se tam taky moc nenajedla...A to vedro bych taky moc nemusela...le je to určitě zážitek na celý život! :-) Taky se těšim, že budu mladá paní :-) Jsem trénovala o víkendu podpis, tak mám jakýsi klikyhák :-D Doufám, že ho do svatby nezapomenu :-D
Odpovědět
jj, zážitek je to určitě pořádný..... já se taky učila podpis i s miláčkem, byla to sranda, ale docela se mi líbí...... jak se budeš jmenovat po svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem tady, byla jsem chvíli mimo ;-) Taggy po svatbě se budu jmenovat Čáslavová :-) A ty?
Odpovědět
já jsem tu taky nebyla, uklízela jsem. Já budu Tereza Jančová :-) zase se loučím, jedeme nakupovat, zatím paa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hezky nakupte, pá ;-)
Odpovědět
ahojky holky,je tu nekdo???
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsem tu, ale jen tak jednim okem spis. .. koukam na ordinaci v ruzovy zahrade.... :-D :-D
Odpovědět
ja taky teo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte holky!tak hlasim, ze uz mam koupeny botky, za chvilku je hodim do alba.jen se prosm nelekejte, jsou cerveny :-D :-D :-D
Odpovědět
tak sup at jsou v albu...a jak ses mela dneska???ja byla na nehtickach,cvicit,solarko a kavicka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,co je novýho?mám práce jak na kostele na zkoušku,do toho nervy z úterní zkoušky,jestli to dopadlo nebo ne,ach jo :-(
Odpovědět
carcu me dosly ve fotaku baterky a vyfotila jsem to na moc velkou fotku, tak poslu na mail ;-) teda ty si zijes :-D jedna lepsi cinnost jak druha :-D ja byla ve skole a pak s jarkem, tak si taky nestezuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt,já chci taky maila :-)
Odpovědět
butt,az na tu skolu jsi se mela taky dobre :-D ...ja musim ted poklidit,ale to bude rychlovka-mam jinak uklizeno od vcera....jo a po cvicu pred kavickou jsem mela steak :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
o co jsem přišla,stalo se tu něco důležitýho?
Odpovědět
princeznicka2411:tak mi ho napis do ip ;-) carcu to byl zrovna odbrej predmet, tak mi to nevadilo :-D je steak mnam :-D
Odpovědět
uz jsme byla poucena, jak fotku zmensit, tak je to v albu :-)
Odpovědět
jojo steak byl mnam mnam :-D :-D boticky jsou moc hezky,ale nevim jestli by se mi vic k tem satickam nepacili v barve fliter nebo bily
Odpovědět
carcu uvidim, chci cervenou kytku, tak bych k tomu mela i cerveny doplnky a bylo by :-) a staly jen 600, pac byly slevneny, tak si kdyztak koupim jeste jedny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
botičky jsou fakt moc hezký :-) kdes je koupila?
Odpovědět
tak to dyz budes mit cerveny doplnky tak to bude hezky :-D :-D
Odpovědět
princez na husitske, byly posledni, tak byly levnejsi :-D aneby vyhoda male nohy, vzdy se prodavaji posledni kusy malych bot levneji :-D carcu: :-D :-D uvidim, vyzkousim a shodnotim :-D
Odpovědět
butt..pak informuj :-D
Odpovědět
carcu ;-) budu :-D akorat ted saty nemam doma, tak to bude chviolku trvat :-)
Odpovědět
ja si pockam :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D to jsi hodna :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?