Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
kde?
Odpovědět
no ze jarek nechtel kratky ne??takze kdyz se mu libi tyhle a jsou kratky tak to znamena ze jsou fakt krasny
Odpovědět
taaaadyyyy
Odpovědět
holky padim-manza vola :-D :-D :-D dobrou
Odpovědět
carcu aha :-D :-D ne ze by vylozene nechtel, uz s kratkyma v podstate pocital :-D ale je z nich fakt nadsenej :-D me pripadnou jako obyc saty :-D :-D jeste do nich budu mit spodnicku, tak budou nadychanejsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
carcul:myslíš na svatbě?nene bratr je odstěhovanej jen přijede vždycky jednou za 14 dní začne na nás řvát a zas odjede ...tutíž o svatbě neví .......a on se bratr hodně bojí mýho přítele takže ikdyby se dozvěděl o svatbě nešel by tam a tak jsem poprosila kamarády aby se postarali o něj kdyby náhodou přijel:-)))nenechám si jí zkazit:-)
Odpovědět
carcu dobrou noc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
san,no to souhlasím,nenecháš si zkazit nejhezčí den,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
;-) butt jsou překrásný moc se mi líbí a uplně to stou spodničkou vidím budeš princezna ;-) carcul dobrou papap
Odpovědět
san :-D :-D ty jo tolik chvaly, dekuji ;-) a co ty, jaky mas satky?tajis to? :-D a jinak uz mas vse zarizeny?
Odpovědět
Profilova fotka
mám šatičky v albu mrkni:-)Jinak nemáš zač líbej se mi ze všech nejvíc co jsi si vybírala jo a ten kroj ten se mi taky líbil to bylo takový nevšední ale tyhle šatičky jsou kouzelný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou noc :-)
Odpovědět
Článek se načítá
san dobrou noc!ja ty tvoje satky v albu uplne prehlidla, moc krasnoucky!takovy opravdu princeznovsky a perfektni vlecka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
san,úžasný šatky,všimla jsem si jich teprve teď :-)
Odpovědět
cau zensky,no tady je uz uplny mrtvo,jakje to mozny..ani neni co docitat
Odpovědět
carcu ja jsem rady!ahojky :-) jak je?
Odpovědět
ahoj holky, tak jak se máte.....já už úžasně, drahého mám konečně doma, přijel krásně opálený, přivezl spoustu zážitků, stovky krásných fotek, dárečky a hlavně sebe......takže super....akorát jsem ještě dneska v práci, takže nestíhám.
Odpovědět
a co ti privezl peknyho?pochlub se :-D
Odpovědět
jojo pochlub se ,taggy:-D butt...ahoooj ;-)
Odpovědět
nevestapetulka • Dnes v 06:34 Ahojky, taky vám ostatní říkají, že jste na vdávání ještě mladé? :-) pepik.24 • Dnes v 07:18 mě bude při svatbě už 26, ale první svatbu jsem měla ve 20 a kromě bráchy nikdo řeči neměl :-)
Odpovědět
holky, spoustu věcí: vyřezávané věci ze dřeva, nádherné dekoračky do bytu, kafíčko, kakao, žvýkačky, bonbony, tužky, oblečení, boty, kabelku z kobry, kakaové boby, mušle, korály.....ale jak říkám, hlavně sebe...... :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D kdyz jsem tady videla pripsevek od karkulky, tak jsem si uz rikala, jestli nam to tady zamceli :-D :-D :-D :-D :-D carcu a jakpak se mas?uz sis konecne uklidila? :-D nevestapetulka:a kolik ti je? :-) me je 21 a skoro vsichni z toho jsou nadseni :-D
Odpovědět
taggy:vesly se do letadla zavazadla i jinych cestujicich? :-D :-D
Odpovědět
ten je ale hodnouckej ;-) tak to jsi zas stastna co ze ho mas doma...a jak se tam meli??
Odpovědět
butt: jj, vešly, on to nacpal do kufru a do batohu..... jinak měli se tam nádherně, včera jsme se mrkli jen na pár fotek a povídali různé věci jeden přes druhého, ale dneska už bude konečně čas, takže večer projdeme fotky pořádně a bude mi moct dovyprávět zbytek.....seznámil se tam s jednou holkou, která jela s něma, ale stěhuje se do londýna, tak jsme tam kdykoli pozvaní na výlet, stačí si koupit letenky a bydlení, jídlo a průvodkyni - ji, máme zdarma....tak super.......ale jinak byl velice spokojený, jsem ráda, že si tam odpočinul..... a probírali jsme i to mimi, (carcu, cyklus se mi ukázkově rozjel, takže obavy byly zbytečné) a prcka chceme co nejdřív, oba....tak se moc těším......
Odpovědět
butt...jojo,ja si to myslela taky butt. taggy...tak nezacnete uz ted???taggy tak to je supr,ze se to rozjelo,takze jsi mela i ovulku v pohode,vid ;-)
Odpovědět
butt,uklizet budu dnes-jsem rikala,ze ve stredu.vcera jsem nemela cas a pak jsem byla cvicit :-D
Odpovědět
holky ale vite o tom, z i kdyz prijde mrcha, tak to neznamena, ze byla ovu?
Odpovědět
butt,ne???no ja se o to zatim nak nezajimala...ale myslim ze ja ovu mela,podle toho hlenu...ale pokud nebudu tehu do par mesicu zacnu se o to zajimat vic
Odpovědět
nekdy se porste muze stat, ze ovu neni.tim vas samo nechci strasit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?