Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
san vis co bylo nejhorsi,ze ja se tam nikdy necitila doma,byla jsem vzdy stranou...mama mela manzu a s nim dite a ja byla vzdy jen hromosvod..ji i mlatil a pak zas meli ruzovy obdobi...no ale ja kvuli omu i na zakladce bydlela u tety jeden cas a pak byla na intru-20km od baraku...a ona pak delala tohle,protoze by ztratila uklizecku,pomocnoci,vrbu,atd...no comment...a tohle je jen to nejmensi z toho vseho..a vzdy si myslela ze se vse spravi penezma,ale za ty si domov nekoupis..ja tam byla vzdy jen z nutnosti,nikdy ne rada..proste mam ted svoji rodinu a mimiskovi vse vynahradm...a aky moje mama je typ ze chlap ji je prednejsi nez deti..a jeji zajmy jsou na 1.miste..nechapu...ale ja jsem v tomhle po tatovi-povahove,ve vsem...s kterym jsem se zacla stykat az pred rokem-nas rozestvala,mne nakecavala lzi....a to vse je jen spicka ledovce
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... holky to je dobrýýýý!!!!! Carcul to je hrozný:-(trochu vím o čem píšeš u nás se zas postaral o tyhle problémy otec a když jsme se otce zbavili protože nás mlatil tak ted to samé prožíváme s mamkou od bráchy:-(brácha mě v září napadl a to takovým způsobem že jsem 4 a půl měsíce marodila a ted napadl i mamku a jejího přítele kterýho odvezla sanitka a to je taky jen jak říkáš špička ledovce:-( Jojo je to život co naděláme ale musíme být silný a jak píšeš svému miminku to vynahradím a dám mu domov plnej klidu lásky a harmonie
Odpovědět
holky to me mezi, co mate za trable :-( tady je fakt videt, ze dobra rodina je vlastne zazrak...
Odpovědět
taggy,jojo proto ta svatba pryc-bez nervu a zkazenyho dne ktery ma byt nej..pak mi rekla ze jsem sobec... jinak jsme se nebavili(co se ke mne chovala jak zarliva kamaradka misto mami-srovnavala se ve vsem a snazila se dokazat ze je ve vsem lepsi a i mi pomlouvala)pakrat jsem to splachla a pak to bylo neunosny...no a jinak pak postvala proti mne brasku o kteryho jsem e od mala starala...pak sme si dost vyrikali a zacla jsem se s ni bavit kuli brachovi...ale jen tak o pocasi a podobnych vecech,zadny sverovani,dobry zpravy jak kdyby neslysela a v tech spatnych se vyziva..takze se bavime jen o ni nebo vseobecnych vecech...manza se s ni nebavi vubec,za to jak se ke mne chovala a pomlouvala kdyz jsem sla na zachod a udelala dalsich x podrazu...ona dela pred vsema chudinku ale je heerecka..napocrch vypada jak supr zenska dokud ji clovek neprokoukne...ja uz treba pocitovala jakou dobu to chovani jak zarlivy kamaradky,neustaly dokazovani jak je lepsi ale furt jsem si rikala ze se mi to zda ze je to mama,az to jednou prerostlo a byly dalsi veci-tak mi spadli ruzovy bryle a zjistila jsem ze si sami sebe s nevlastnim otcem zaslouzili ale s tatkou mame supr vztah a i manza
Odpovědět
san presne...rikam si ze jsem rada ze jsem povahove po tatkovi a neresim co si mysli lidi,jak mama ..kazdymu reknu co si myslim..fakt jak tatulda....no a my to prece nasim mimiskum vynahradma,aby se domu tesili a my byli supr rodici...dyt i brachu jsem vlastne vychovala ja a vzdy jsme meli supr vztah dokud ho mama nepostvala ale ted je to zas good....
Odpovědět
Profilova fotka
carcul co dodat:-(ale za to nemůžeš rodiče si hold nevybíráme:-( Je super že máš alespon s tatkou uper vztah :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,to mě mrzí,co máte za trable
Odpovědět
carcu, taky je super, ze ses z toho jejiho podruci dostala celkem bez nasledku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím s holkama,rodiče si fakt vybrat nemůžem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt:oni následky zůstanou jen se o tom nemluví a když díky bohu nejsou psychycký tak v sobě to budem mít do konce života:-( Butt:a co škola? :-D jak to jde?a co šatičky?jaký jsi si nakonec vybrala?
Odpovědět
butt,vid...jsem byla u doktorky s nohou a rekla mi to i ta doktorka-ze je rada ze jsem samostatna-jsem byla vzdycky-jem se musela o sebe umet postarat..a ze ze mne vyrostla normalni holka...ale tatka to taky nemel v rodina jednoduchy a je fajn a hlavne uprimnej cehoz si u lidi moc vazim :-D a hlavne si rozumime protoze jsme si dost podobny,akorat ja jsem vic razna a s nicim se moc neparu..no proste typickej strelec :-D a san..nasi mimiskove ty se budou mit,vid... :-D
Odpovědět
carcu: to je teda síla.......mám v okolí pár kamarádek, které nemají s rodinou dobré vztahy.....my to měli takto s babičkou a dědou, dost ublížili mojí mamce, takže jsem se i pár let nebavili, ale nakonec jsme to my zase překousli a bavíme se .....vlastně i kvůli našemu vztahu s marianem, protože moje babička s dědou a jeho taťka jsou už tak třicet let kamarádi..... Ale moje rodiče bych nedala, mamka byla vždycky špatná z toho, že mi nemůžou cpát peníze, protože mají dům na hypotéku a vím, že jim moc nezbývá a taky po nich nic nechci.....myslím prachy.....oni mi totiž právě vždy dávali tu lásku.....ale jako dítě jsem často záviděla kamarádkám z rozvedených rodin, že jsou dvakrát za léto u moře, na vánoce se rodiče předhání, kdo jim dá víc peněz....ale pak mi došlo, že oni nemají tu lásku co já...přesně jak píšeš... ale je důležité, že jste se našli s taťkou, a že máš super manžela.......
Odpovědět
Článek se načítá
jojo san...ale ja jsem rada ze jsem si to zazila,uz jsem se s tim smirila a dost mi to do zivoa vybavilo a posililo a taky naucilo
Odpovědět
Profilova fotka
carcul:-)to 100% :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
san:jasny, ale aspon se uz neprohlubujou ;-) o skole mi ani nemluv, prave jsem zacla strasne stresovat :-D :-D vybrany satky mam v albu ;-) carcu vidis jak mas vsimavou doktorku :-D :-D a je fajn, ze s tatkou mas dobrej vztah ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
carcul přesně tak ,začala jsem se na to taky tak dívat:-)a taky mě to dost naučilo.....člověk má pak jinej pohled na svět a hlavně si váží uplně jinejch hodnot života |-|
Odpovědět
san :-D :-D :-D taggy...ja si rikam ze je to mama,ale kreju si zada,vim ze podrazy ji nejsou cizi a tak se bavime jak rikam ja o pocasi.ale furt je to mama,nikdy bych ji neublizila,jen si davam bacha-jak rika roman kazdyho jinyho bys kopla do pr.....no braska je supr,vzdy mu pomuzu kdyz budu moct..tatka je fajn taky a manzilek je supr-je to zlaticko...a hlavne manzilek je ma rodina kterou snad brzy rozsirime :-D
Odpovědět
san ..souhlas :-D presne tak butt..ona mi zna od mala a vi co u nas bylo
Odpovědět
san je videt, ze jsi dospela :-D , kdyz si mamky snazis vazit a snazis se s ni komunikovat, i kdyz ti ona ublizila ;-) to je podle me strasne dulezity ;-)
Odpovědět
teedaaaaaaaaaaa to melo byt samo pro carcu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
butt:jsou překrásný kde jsi je sehnala? :-N :-N
Odpovědět
narazila jsem na ne nahodou na aukru :-) a staly 1500 :-D
Odpovědět
carcu: držím palce v životě i v zakládání rodiny.... dneska už vás opustím, jdu si naposled lehnout sama do postýlky, zítra už tam konečně bude i pan cestovatel.....
Odpovědět
taggy dobrou noc!
Odpovědět
taggy...dobrou :-) :-) ... butt..vidis vsem se libi,jsou fakt krasny a hlevne je muzes pouzit pak i na jinou prilezitost
Odpovědět
carcu ja jsem hlavne rada, ze se libi jarkovi :-D ten je z nich vylozene nadsenej :-D a presne jak rikas, daji se pak vyuzit i jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy dobrou :-) butt:jsou překrásný:-)jemnoučký moc se mi líbí ;-) carcul:kde tě mám já si šla namazat chleba se sýrem malej se hlásil o papu :-D :-D
Odpovědět
a to kdyz uz se jarkovi libi kratky je co rict vid-a to proto ze jsou uplne suprovy :-D
Odpovědět
san tady :-D a co kdyz to bude mala
Odpovědět
san dekuji :-D carcu jsem trosku nepobrala tvuj prispevek z 23,54 :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?