Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
lucii to já fotečku dostala :-)každou chvilku se na ní koukám :-D držím palečky at je vše o.k. a těším se na fotečky tak to jdeš k doktorovi 2 dny po mě:-) carcul :jojo super krámek a obsluhoval nás gay ;-) ten byl dobrej pořád koukal mému drahému na zadeček:-)až z toho byl nervozní :-D :-D :-D ale byl moc ochotnej
Odpovědět
luci dobrou!!
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou lucí ;-)
Odpovědět
san :-D :-D :-D
Odpovědět
sandule: ahojky....ty jak jsi otěhotněla, tak jsi nás opustila..... tak já to sem nechci psát, abych neopakovala, ale my jsme spolu začali s Marianem žít v době, kdy já jsem byla v prd... z bývalého vztahu a on taky......takže vidím, že to máme všechny dost podobné.....
Odpovědět
Profilova fotka
carcul: :-D :-D :-D fakt!!!byla to sranda pak jsem mu řekla že jsou to kalhoty na svatbu a on jezisi zlatíška to je krásný!!to vám mocinky kratuláškuju :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
taggy a jak jste se dali do kupy?? san..bych se pocurala smichy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy ahojky no já vím:-(ale jinak jak píšeš tak jsem přitele poznala přesně ve stejný situaci jako ty:-)
Odpovědět
carcu: dali jsme se dohromady na té diskotéce toho našeho kamaráda, já tam byla na brigádě, on tam chodil hrát kulečník a taky zapíjet problémy v tom vztahu s ex - podváděla ho s jeho kamarádama.....já měla v té době dva roky vztah, ale bylo to špatné.....tak si na mě vzal číslo, psal mi, pořád mě někam zval a já pořád něchtěla....až jednou jsem šla, k němu domů na čaj....na té diskotéce se mi moc nepozdával, ale u něj doma byl najednou úplně jiný, takový, jaký je vlastně teď pořád....tak jsme se tak nějak do sebe zamilovali......a o měsíc později k sobě nastěhovali.....
Odpovědět
tagy,uz za mesic??to slo rychle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky za měsíc :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
holky tak to slo hopem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to jo :-D :-D :-D :-D :-D :-D carcul:a jak jste se poznali ?
Odpovědět
san to je na dlouhy vypraveni :-D
Odpovědět
carcu: tak to zkrať, já to taky velice zestručnila a vynechala spoustu detailů.... a rychle to šlo u nás proto, že jsme prostě v tu chvíli věděli, že budeme spolu navždy - zní to tady asi jako kecy, ale je to fakt.....ani jediný den od té doby jsem nad tím nezapochybovala..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak někdy jindy :-D :-D :-D :-D :-D :-D holky já bych chtěla zítra péct perník emáte nějakej dobrej recept?a pokud možno jednoduchej? :-D :-D
Odpovědět
san:nekde jsem mela, takovej dobrej od babicky, ale mam ho nekde zabordelenej ;-)
Odpovědět
tedaaaaaaaa mel byt tenhle smajl :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nekecej ten smajlík si dala schválně provokativně :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
taggy,tak u nas to bylo pozdrzeny tim ze mi mama hrala na city-jako jestli se odstehuju ze si neco udela a tak....jinak to slo taky rychle,po trech mesicich jsem dostal predzasnubni prstynek ze si me stejne veme...a taky jsme to oba vedeli,takze te chapu.... tak proste jsem jela rano z jedny akce,volali mi kamosi ze je afterperty a ze pro me jedou no a manza to vlastnil,nabalovali mi tam naky typci ,srali mi,pak priel manza ja ho poslala nekam jak uz jsem byla nasrana z tech predeslych(a pry kdyz jsem se na nej podivala a videl kukadla tak vedel ze je v haji....after trvala do odpoledne pak jsem jela rovnou na intr(soukromej,takze spis privat)a kamosi mi ukecali at tam s nima jedu na souk.akci(manza jim rek at tam prijedu),no apak jsme zcli spolu kecat a kecat atak no...a on lovil :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D prokouklas me :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,jen takový dodatek,že s tím svým už nejsem,rozešla jsem se,nemělo cenu to protahovat.takže jsem free a užívám si života,to je taky někdy potřeba,ne? :-) letím se učit,tak se tu mějte pěkně
Odpovědět
carcu. vidíš, taky zajímavý.....ale můj drahý se mi taky zamiloval do očí....se mu nějak líbí pořád.... a s mámou pak už v poho? já se zase nejdřív odstěhovala a nějak jsem ho našim zapomněla ukázat, tak až asi po měsíci se dočkali, se teď tomu docela smějeme.....
Odpovědět
Profilova fotka
butt:ty potvůrko :-D :-D :-D :-D :-D a co ty karculko nemáš nějakej recept?
Odpovědět
taggy :-D :-D to je dobry :-D :-D san ja nejsu zadna potvurka :-D :-D
Odpovědět
mama,ta me fakt vydirala hrozne,ze ji tam necham samotnou a tak a ja se furt manzovi vymlouvala a on to nechapal reka jsem mu to az po jaky dobe proc ne.....no pak uz jsem se nedala a ona se s tim smirila...jojo manzilek taky rika furt ze chce holcicku a s ocickama po mamince :-D ...ale taggy mi ja u nej mela par veci ale uz od zacatku jsem tam byla 5dni v ydnu-pro me jezdil i do skoly a rano mi vozil,ze jsem na intru byla tak jeden den v tydnu...takze to bylo jak kdybysme skoro spolu bydleli,a jediny co branilo tak to mamino vydirani..tak todle byl takovy diplomaticky krok-ze veci jsem mela doma a u manzi jen neco a ona mela ten pocit ze bydlim ete s nima..a pak uz nic nezmohla...
Odpovědět
Profilova fotka
carculko to je hrozný to snad není ani možný:-((( jak mohla být tak sobecká?dyt máš taky právo na svůj život :-(
Odpovědět
carcu: to je mi tě docela líto, ale ty jsi to tady přece už psala, že s mamkou nemáte moc dobrý vztah, proto i ta svatba sami pryč že?
Odpovědět
carcu ty jo :-( a jakej mate vztah ted?
Odpovědět
Profilova fotka
jakej máte karcul ted vztah mezi tebou a mamkou?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?