Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
luci,ja taky nikdy nebyla posedla,byo pro me dulezity aby to chtel prvni chlap butt...se ani neptej,jsem udelala to nejnutnejsi,zbytek odlozila-manza mi ukecal a cely den jsme byli spolu :-) takze nejenze zitra budu mit kopec prace,kopec veci co zaridit ale jeste uklizet ale to uklizeni necham ai na stredu
Odpovědět
ahoj taggy :-D princez..tak co uz si zbalila toho kamose? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci,souhlas a já se přiznám,že mám teď úplně opačný pocity a svatbu fakt neřeším,není s kým a tak a nějak mi to ani nevadí. Takže mi přijde,že tu mezi vás celkem nezapadám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
carcu,nene,jsme jen kámoši,nějak nic víc a i tak je to fajn a vyhovuje mi to jsem v současnosti zamilovaná do jinýho,tak uvidíme,ale naděje si nedělám :-)
Odpovědět
taggy:aha :-) diky ;-) carcu anebo co muzes udelat dnes odloz na zitra :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
znate pravidlo, ze "prace, ktera se do 30 dnu neudela sama, nezasluhuje dalsi vasi pozornost?" :-D
Odpovědět
princez,dy si rikala ze ho mas rada..ty se nam zamilovavas kazdou chvili do jinyho..... butt..nojo no,ale zitra fakt musim maknout ...chjo...
Odpovědět
Profilova fotka
Princez, dyť my taky neřešíme jen svatbu, takže sem zapadáš, neboj! ;-) Já mám taky ještě resty z loňských let, ach jo..sem taková lemra líná.. :-x Ono to chce nad tím moc nemyslet, já Bobánka potkala v době, kdy sem vůbec žádnej vztah nechtěla.. :-N Carcu, u nás s tím přišel jako první přítel, asi po 9 měsících chození.. :-D
Odpovědět
carcu tak budu drzet palce, at to zvladnes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
carcu,ono mít ráda a být do někoho zamilovaná je něco jinýho,ale teď je to fakt definitivní a z týhle zamilovanosti mě jen tak něco nevytáhne :-) luci,no právě,teď spíš koukám,abych dotáhla tu školu a tak a tyhle věci mě nějak neberou,ono se to vyřeší samo.a co mimi,jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
majo, hezký pravidlo.. :-D :-D :-D
Odpovědět
majatob-je o se mi libi :-D :-D luci...a tak to ma bejt :-D :-D jinak ja manzu potkala taky v dobach kdy mi hrozne vyhovovalo byt sama a najednou se to otocilo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
carcu,no to víš,to je ta výhoda svobody,že si člověk může vybírat :-D :-D :-D
Odpovědět
butt,jsi zlato ;-) princez,ale uz si ho skoro zamenovala za zenicha....a co ten tvuj snoubenec uz vi ze mas novou lasku??
Odpovědět
holky to je vtipny, ja taky na toho svyho narazila v dobe, kdy jsem se nectela k nikomu vazat a jen si uzivat zivota :-D :-D
Odpovědět
butt,a ty chlapy vsechno zkazi vid.... ;-) ;-) ;-) ;-) nojo takhle nas oblbnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D butt!!!!!
Odpovědět
carcu:presne :-D :-D :-D :-D ale vis jaky z toho plyne ponauceni?ze holka se vda jen kdyz vlastne nikoho neuhani :-D :-D :-D san :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
Princez, mimi nevím, asi roste, protože pupek roste, tak doufám, že to není jen špek.. :-D Počkej, ty ses s tím svým ještě úplně nerozešla? já sem trošku mimo.. =-)
Odpovědět
ahoj san.. butt,mas recht :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-)butt je mi dobře nebej toho rostoucího bříška tak ani nevím že jsem těhule:-)))))) Lucii ahojky:-)jak je mamino? carcul:kašli na uklízení já taky dnes uklízení odložila a odpočívala jsem celý den:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Sand, ráda tě tu vidím, jak je? Nám dobře.. ;-) Už ti pupík roste, jo?
Odpovědět
san a vsechno v pohode s mimcem? :-D a pritel je na tebe hodnej?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci:-)jojo bříško mi už pěkně roste a to jsem teprve 9tt v pondělí jdu pro průkazku tak doufám že bude vše ok:-) Naposledy když sem byla u doktora krásně nám bušilo srdíčko bylo to hezký:-)a co ty?roste? butt:přítel je zlatíčko pořád mě hejčká a hladí je hodnej a taky mi začal pomáhat se svatbou protože jsem ted taková nějaká líná :-D :-D :-D :-D pořád spím:-)
Odpovědět
an..no uklidim ve stredu...a co pritel,stastnej jak blecha,vid...pekne na nas prdis ani nezajdes ]-(
Odpovědět
san:to je dobre ze se stara ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
carcul já vím :-( |-| :-S jsem ostuda:-(pořád spím a když nespím tak jím a nemám čas :-D :-D :-D carcul byla jsem v tom obchodě jak si mi poradila na ty kalhoty a koupili jsme je manžovi moooc slušeli takže moooc děkuju za tip :-N :-) ;-)
Odpovědět
san,neni zac....a je tu super kramik,vid ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sand, to já snad průkajdu dostanu až 20.5., zatím nemám ani fotku, všechno až po 12tt, mě už taky roste, i když je to spíš špek, ale už nejde pořádně zastrčit.. :-D Ženy, já jdu do pelechu, zítra mě čeká velký učení, tak ať nějak vstanu.. =-) Pa pa pa ;-)
Odpovědět
papa luci
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?