Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • ahoooj ty nase maminko..uz mas nevolnosti nebo pohoda??a co prite opatruje si te....u nas je fajne

ahoooj butt,zlaty vojce moje 😃

• Butt, i když o svatbě všichni vědí, tak aby si sklerotici třeba nenaplánovali dovolenou.. 😃 Já to nechci posílat poštou, tak si aspoň uděláme výlet za Bobanovou babičkou a dalším příbuzenstvem, který skoro vůbec nevídá.. 😉

Carcul, postihly mě noční nevolnosti, teď už je to zas tady, nejedla sem nic těžkýho, ale dobře mi teda není, asi půjdu brzo spát, včera sem vytuhla taky v devět.. 😃

• butt: no, uteklo to sice mnohem mnohem rychleji, než jsem čekala, ale už se těším šíleně moc......si to pak budem vynahrazovat až do svatby.....
    a co se týče oznámek, my je necháme vytisknout příští týden...už se těším.... 🙂

• Sponzor fóra
  • luci,tak tehulky jsou pry casto pernamentne ospinkany....ale to se spravi 😉

• Carcul, nevím, nevím, jestli se ještě někdy v životě pořádně vyspím, většinou se probudím k ránu, musím na záchod a pak nemůžu vůbec usnout, když konečně usnu, tak za 15 minut zazvoní budík.. 😃

• no na to poradny vyspani si pockas,novopecena maminka se taky moc nevyspi...ale co znam tehulky,byly ze zacatku furt ospinkany

• Myslím, že už se nikdy nevyspím, ale snad budu mít hodný dítko.. 😃

• luci,kdyz ne tak si ho vychovas 😉

• Carcu, snad, když už se mi ta výchova nepovedla u přítele, tak snad aspoň to dítě bude k obrazu mému.. 😃

• luci 😃 😃 😃

• holky vy me s tema oznamka desite 😃 😃 😃

taggy to je jasny, ze se tesis, kdo by se netesil 😉 jinak jsem se rozhodla dat na tebe a asi poridim pracku aeg 🙂

• Butt, to se nenech děsit, já bych ale měla ráda už všechno hotový.. 😃 ještě musím zařídit kytky a dort a bude to snad všechno.. 😃

• luci: 😃 😃 dobre tak ja se uz nedesim 😃 😃 ja totiz nemam zarizeny vlastne skoro nic 😃 😃 a ted na to ani nemam cas 😃 😃 😃

• butt,to chce klidek,vse dozenes 😉

• Butt, máš ženicha, to je hlavní! 😃

• Sponzor fóra
  • carcu vsak jo ja jsem v klidu, to jen tady ty dve me "desi" co uz maji..

• jojo butt,lucka ma pravdu..horsi by bylo mit oznamka a zenicha ne 😉

• Aohjky holky,po dlouhé době zase u vás,tady je prostě nejrušněji.... 😉 😉 😉

• ahoj veru 😉

• luci carcu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Možná, že se ale najdou i nevěsty, co mají už vše, jen ten ženich chybí.. 😃 😃 😃

• butt...a co jak sis dneska uzila volno??mam hadat?? 😛 😃 😃

• lucie:I to se občas stává.... 😃 😃

• luci nekdy mam pocit, ze jich neni malo 😃 😃

carcu:vzdyt vis 😃 😃 a co ty?jak ses mela?co uklizeni, zvladlas?

• ahoj holky,jen vás zdravím,učím se na zítřek,tak se tu moc neukážu,sorry 😒

• Ještě že já sem nejdřív sehnala toho ženicha.. 😃 i když já snad nikdy nebyla posedlá svatbou.. 😃
    Princez, ty seš tak pilná, to já se k učení nemůžu vůbec dokopat.. 🤔

• butt: líbí se ti AEG? jsou super, hlavně je tam jistota kvality......ale na můj názor moc nedej, mě totiž baví prát, takže jsem pro spoustu lidí docela divná.......
    zdarec verouši, že jsi sem zavítala asi po půl roce..... 🙂

• luci: 😃 😃 😃 taky jsem rada, ze zenicha mam 😃 😃

taggy:me prani pripadne jako nejlepsi domaci prace 😃 😃 tak nad nejakou tou aeg uvazuju, jeste ukazu jarkovi, ale ten mi stejne rekne, ze to je muj problem 😃 a chtela jsem se te zeptat, jsi ju kupovala v tom eshop, na kt jsi mi posilala odkaz nebo v jinym?

• luci,mně nic jinýho nezbývá,když to zítra píšu a musím to letos dát,protože to mám přeložený z loňska 😞

• butt: nene, kupovali jsme to na netu, ale zadali jsme si ji do vyhledávače na seznamu a nechali vyhledat od nejlevnějších......a zrovna to bylo na skladě nějaké i zlínské firmy kromě prahy a brna, takže nám ji přivezli až domů na druhý den večer, vynesli do patra a vybalili....... 😃
    ahoj carcu: jsem si tě tady nějak nevšimla....

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů