Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
nazdárek teri.....jak je mladá paní?
Odpovědět
carcu: chodíváme s Marianem tady na tu, kde jsme byli včera tak jednou dvakrát za měsíc.....patří to totiž našemu kamarádovi, hrává tam tady ta kámoška a je tam kulečník, který nás baví a taky spousta kamarádů, takže nechodíme stylem dojít na diskotéku a celou noc trávit na parketu a zpít se do mrtva, ale spíš tam pokecat,....je tam totiž jedna část diskotéka a takový salonek, ve kterém se dá vykládat... a ty?
Odpovědět
Profilova fotka
no manzelka se ma dobre :-) . A ted zrovna ja jsem v postylce a mam na nohou notebook a Kamil je asi 4 m ode me na velkem pocitaci...ale on proste nepujde spat a nepujde...ja ho asi pokousu ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy : jo a promin, ze jsem ti uz neodepsala na to IP...napisu. jen jsem ted nebyla u PC. napisu napisu :-.
Odpovědět
ahoj teo...at si nevylames zoubky no my byli nedavno u znamyho co ma diskosku..a jinak spis jdem treba se znamyma do klubiku(muzes parit i kecat) nez na clasic diskosku..a nebo obcas vyrazime i na zabavu,to je taky prdel....a nebo jen vecu a popit,nebo pak takovy narazovy akce-proste jak kdy
Odpovědět
teo: v klídku, písni, až budeš mít čas... carcu: my taky tak nějak.....na té diskošce se dá právě kecat, a posedět, což je fajn a hraje k tomu dobrá hudba.....ale rádi chodíváme s kamarády posedět....
Odpovědět
jojo tak to mame stejne :-D
Odpovědět
jj, holky, dneska se loučím, jdu ještě pracovat a spát.....tak se mějte krásně
Odpovědět
dorou
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky,omlouvám se,že se tu moc teď nevyskytuju,ale mám zkoušky a dopisuju bakalářku,takže práce hafo a nervy v háji,ale pak se tady zase ukážu :-)
Odpovědět
ahojky princez, jak jinak je, krom uceni?moc nenervuj ;-) co ten tvuj novej objev? :-D
Odpovědět
ahoj pricez...co ten kamarad??
Odpovědět
Článek se načítá
:-D :-D uz se to rozjelo?? :-D
Odpovědět
carcu ty jsi tak zvedava skoro jako ja :-p :-p
Odpovědět
butt,ale jenom skoro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj drbny x-) jak se máte? x-) dneska nikdo jo??? se nedivím když kecáte do čtvrt na jednu ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tož já nebudu zaclánět a valím si lehnout bolí mě břuch :-N
Odpovědět
agu uz tu nejsi?
Odpovědět
ahoj máslíčko...... :-)
Odpovědět
ahoj tagginko ;-) jakpak se mame?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak co je nového? ;-)
Odpovědět
ahojky luci :-) uzila jsem si ted trosku s restauraci, ale uz je snad vse ok :-) jinak novyho nic neni :-) no a co ty, jakpak se ti dari??
Odpovědět
butt: ale jo, už docela dobře....celý den zase u PC, ale už práci skoro mám a zítra mi přijede miláček, už je v letadle na cestě... ahoj luci: jak je?
Odpovědět
taggy tak uz se strasne tesis, ze?ale uteklo to rychle, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Butt a Taggy, my bysme snad zítra měli mít hotová oznámení, tak se to zas pohne a v sobotu je rozvezeme většině příbuzných, sem zvědavá, jak oznamka nakonec dopadnou.. ;-) Jinak to jde, i když mi je zas nějak těžko, poslední noci mi je dost blbě a už je to zas tady, a to sem si dala jen jogurt s cornflakem.. :-p
Odpovědět
ahoj holky,jak se mate??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj carcu, máme se v rámci možností, co ty? ;-)
Odpovědět
luci:tak oznamka pak urcite vyfot a pochlub se ;-) budete uz rozvazet ted, jo? :-) ahojky carculinko moje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt, to je jasný, že je hodím do alba, budu ty moje alba muset trošku zredukovat, mám tam toho moc.. :-N Jj, ať to máme z krku, navíc svatba už se kvapem blíží.. :-D
Odpovědět
luci:me to prave prijde jeste celkem brzo, ale je fakt, ze ti budete mit z krku aspon :-D :-D my jeste nemame oznamko ani hotovy, natoz abychom ho rozvazeli :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?