Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • Ahoj Carcu, máme se dobře, co ty? 😉

• luci,jojo dobre...a co malinky,roste? 😃

• Asi jo, já zatím vidím jen ten špíček, ale už ani nemám sílu ho pořádně zastrkávat, tak asi i červík trochu roste.. 😃 A ty ještě nejsi těhu? 😃

• Sponzor fóra
  • luci nejspis ne 😠

• Příště to vyjde.. 😉 Já se pro dnešek loučím, půjdu se natáhnout do postele.. 🙂 Pa pa, carcu!

• tak pa luci a mrnousku

• sakra kde jste kdo 😠

• carcu: já byla ve vaně....

• ahojky,jsem tu jenom na skok,přijela jsem před chvílí do Brna a zítra zase jedu pryč,mám toho za dnešek dost.

• taggy....a jak bylo dnes s kamaradkou???

• carcu: super..kafčo jsme si daly u nás a pak jsme vzali útokem lékárnu a pár obchodů....ale tentokrát jsme toho moc neobjevili...jenom takové ponožečky s medvídkama, tak máme obě stejné... 🙂

• taggy...a zitra mas v planu co??

• zítra přijede kamarádka, která mi bude dělat na svatbu nehty, účes a líčení...tak se chceme domluvit.....co a jak...a v šest večer máme sraz z holkama ze střední...tak to se těším, to bývají super akce.... a ty?

• jee tak to si to uzijes vid...no ja budu pracovat a pak jdem s kamoskou do kina a neco pokoupit 🙂

• ahoj holky carcul ahojky🙂

• Sponzor fóra
  • kde jste kdo?

• Ahoj ženy, tak včera jste to už moc nerozjely, že by všichni už zmizely na prodloužený víkend? 🤔 Já se chystám odpo, už aby to bylo, venku je krásně a já jsem zavřená v bytě.. 😦
    Tak se mějete krásně! 😎

• ahoj 🙂

• ale tady asi nikdo nebude co 🤔

• ahoj agu...... 🙂

• taggy ahojky 😉 jak se vede?

• ale jo, docela to jde.....stále jsem slaměná vdova, přítel se z bali vrací až v úterý.......
    byla jsem teď nakouknout venku a je tam krásně a taky pěkné vedro.......asi vyrazím někam ven....
    a co ty?

• taggy u nás je taky krásně já ráno byla venku a kočka nám donesla ukázat koťata 😵 jouza byl na měkko 😃 ale sou fakt krásný má je se sousedovic perským kocourem a Fanny je polo britská kočka tak sou krásný 😵 😵 😵 asi si jedno necháme a zbytek dáme pryč.....a jinak už mám hlad ale na oběd je brzo a na snídani pozdě 😃 🤔 a odpo nevím co budeme dělat chtěla sem se jít projít a někde natrhat šeřík 😵

• agu: tak ještě si můžeš dát sváču......
    a na co šeřík?
    my máme taky briťáka, ale kocoura, takže vím, jak je tato rasa, i když jen napůl, krásná..... 😃

• jj je sice poloviční ale prostě naše 😃 😵

a šeřík do vázy 😵

• jj, koťátka jsou nádherná....pamatuju si, když jsme přinesli toho našeho, měl sotva půl kila...a už váží sedm kilo....
    bylo to takové miminko na mazlení... 🙂

• taggy tak ty naše sou ještě pidi 😵 😵 😵 😵 fakt malinký 😵 😵 😵 tož uvidíme Fanny je totiž maličká

• aha....tak to jo...
    a kde jste všechny ostatní???

• jo kde sou ostatní netuším....ale já si vzala hr.víno 😵

• asi jsou všichni někde venku, když je tam takové léto....

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů