Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
carcu: papa zítra, já za chvíli taky mizím, padám únavou po dnešku.....
Odpovědět
ahoooooj holky
Odpovědět
Ahooooj carcul. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! tak jsem koukala na svatební fotečky Terky a nádhera, moc jim to slušelo x-)
Odpovědět
ahojky holky teri, taky jsem se dívala na fotečky, vypadáte tam spokojeně.....
Odpovědět
ahoj lado... ahoj blondy a taggy....
Odpovědět
Profilova fotka
Ode dneška za měsíc už budu skoro vadaná paní :-D
Odpovědět
blondy...uz natesena,co :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcul, nóóóóó :-D x-)
Odpovědět
taggy ty uz tu nejsi?? blondy :-D a co jeste chybi zaridit?
Odpovědět
Profilova fotka
Zařízený je už vše, jenom nějaké detaily :-) Pá, mastim domu
Odpovědět
pa
Odpovědět
Článek se načítá
carcu: jsem tady až teď, akorát jsem přišla domů, ještě jsem musela jít udělat do práce rozhovor s čechomorem.... a mám taky dobrou zprávu, trošku jsem pohnula se zařizováním svatby dneska....byla jsem zamluvit a zaplatit zálohu v květinářství a taky jsem si koupila botky na svatbu.....tak mám velkou radost...... carcu: a co ty dneska děláš? u nás leje jako z konve.....
Odpovědět
tak sup s nima do albika... ja mam dnes volno..takze flakacka
Odpovědět
tak zensky jedny zly, kde jste? :-D :-D tea dekujume konecne za fotecky, krasny! :-D taggy:ty uz ted platis zalohu na kytku, jo? :-o botky mas krasny!!!
Odpovědět
ahoooj butt :-D boticky jsou taggy krasnoucky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuk, co novyho holky? :-)
Odpovědět
ahojte holky :-D u me novyho nic a u vas? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nas taky nic :-D akorat se mi synacek zamiloval :-D :-D :-D
Odpovědět
maja teeeeeeeeeeedaa, do koho? :-D :-D
Odpovědět
butt,nebavim se dneska s manzou ]-( jinak nic...jo v nedeli jdem s kamoskou zkusit takovy to cviceni na trampolinach :-D a co delas butt :-D :-D :-D :-D majatob...to je sladky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt, do kamaradciny 9 mesicni holcicky, furt bju chtel pusinkovat a kika nechtela :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu:hele tak pak informuj, jaky trampolinky byly, jo?jsem na to zvedava :-D my zitra jeden k jarkovym rodicum na celej vikend :-) jinak ja ted delala ukol a ted se chystam rybickam vycistit akvarko :-D
Odpovědět
maja:jeeeeeeeeeee to je fakt uzasny :-D :-D moje sestrenice, dkyz byla mala, tak se zamilovala do kamose od myho brachy.jenze on byl v takovym kriticky, veku, nejak 15 mu bylo, nebo tak :-D :-D a strasne ho to uvadelo do rozpaku :-D :-D a ona mu projevovala lasku tim, ze chtela, aby ju prebaloval :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky.... Díky za pochvalu botiček.....narazila jsem na ně úplně náhodou... butt: jj, zálohu jsem platila, protože jsem si tím zamluvila to květinářství na náš den...nebylo to povinné, ale je to super květinářství hodně oblíbené a nic platit nemusíš....ale když dojdeš třeba měsíc předtím, tak se může lehce stát, že už tě odmítnou, protože budou mít plno....tak to mám teď jisté a zkrku... a co vy? já tady měla dneska mamku, teď jsem hodinu telefonovala s přítelovou tetou a už mě to vůbec nebaví být tady sama......už je to týden, co je Marian pryč a ještě skoro celý týden to bude trvatl...... carcu: proč se nebavíš s manžou?
Odpovědět
aha taggy, ja to beru tak, ze kytky se prece prodavaji vsude, tak me prekvapilo, ze uz platis zalohu :-D a vydrz, za chvilku tio uz prijede ;-)
Odpovědět
taggy...no to je slozity...radsi uz se v tom nebudem hrabat,bych se zas rozcilila.... maja...ty mas ale mazlicka.... butt...ty mas rybicky??
Odpovědět
carcu my mame hodne zvirat, takze i nekolik akvarek :-D
Odpovědět
holky tak ja ted koukala po botech a nejak se mi jich libi moc :-D :-D
Odpovědět
butt: já chci mít třeba kytku právě z tama, na té mi záleží, aby se mi líbila a taky bude na fotkách... ale třeba boty, jak píšeš, ty mě nezajímají vůbec.....koupila jsem je jen proto, abych nějaké měla, ale je mi úplně jedno, jak vypadají....stejně v nich budu jen ten den, a budou pod šatama....takže ty neřeším
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?