Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ja vim, ale stejne je to hrozny....promin ja jsem uplne v prdeli, pavel je v praci, nejlepsi kamaradka ve skole, potrebovala jsem to nekomu rict :-(
Odpovědět
terx nemas se proc omlouvat ;-) to je prece samozrejmy, ze to chces nekomu rict ;-) na tvou maminku budu myslet, at je vse v poradku
Odpovědět
dekuju moc, jsi hodna...
Odpovědět
tery nedekuji ani se neomlouvej!jinak ti dam na zadek :-D ja to samozrejmost prece ;-) pak nas teda prubezne informuj, ju?
Odpovědět
dobre ;-) :-( :-( urcite budu, jdu neco delat, jinak se zblaznim, tak ahojky zatim..
Odpovědět
tery pa!!!
Odpovědět
butt: tak jsi tady zase osamněla, co ? kdepak máš svoje dvojče..... a nemáte někdo zprávy od tey, slíbila nám fotky ze svatby a jen co se z ní stala mladá paní, začala na nás házet bobek.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje!!! tak hrozne moc jsem vas tady ted zanedbavala :-( :-( ...a ja jeste porad nemam ty fotky...ach jo :-( kdyz ja vubec nemam cas to zmensit...ale ja se na to dostanu...slibuju.... a co vy vsecky moje mlade pani ;-), vydarilo se ??? holky ten nas den byl tak uzasny!!! dnes je to presne mesic...a ja jeste neprestala litovat, ze uz je to zanami... taggy : dnes jsem se prihlasila po hrozne dlouhe dobe. uplne se stydim, jak jsem to tu zanedbala. a STRASNE MOC me potesilo, ze na me porad myslis (znas to - sejde z oci... :-N ) a tvoje zprava v IP... DIKY!!! dodam fotky slibuju!!
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. to jestli se zdarila svatba nepatrilo vam (psala jsem take holkam dubnackam, co uz to maji za sebou:-) ). Tagy ozvi se ano?:-)
Odpovědět
Ahojky teri, tak to jsem ráda, že jsi se objevila.....ale na ty fotky se fakt moc těším......tak sem hoď aspoň pár foteček co nejdřív...... A co jinak, jak se máš? Miminko ještě není na cestě? :-)
Odpovědět
taggy vida, my o vlku... :-D tea to je dost, ze ses ozvala :-D a stema fokrtama si pohni, moc se na ne tesime :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jdu vás na chvíli prudit 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj baby, jak se máte? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ...koukala jsem, ze jste zrovna mluvily o vlku... :-D miminko jeste asi na ceste neni ;-( . slibuju slibuju...fotecky dam zitra aspon par
Odpovědět
nazdar maminko lucinko a agu.......kde jste pořád??
Odpovědět
Profilova fotka
taggy :-N já se snažím jen spát a když nespím tak dodělávám práci a nebo se válím venku na sluníčku :-D 8-)
Odpovědět
agu huraaaaaaaaaaa luci ahojky, urcite ne tak dobre jako ty ;-) tea:tesime se!a neplakej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt už si mi chyběla ty můj guru :-D
Odpovědět
agu: ty ochrapko....no ale, máš na to nárok...... tea: mimi určitě brzo přijde, tady se to těhulama jen hemží..... butt: vlk už nás konečně navštívil.....ale fotky nepřinesl zatím....
Odpovědět
Profilova fotka
těhule =-) a kde =-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
agu: všude víš...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, já bych se taky válela, i když dneska byla strašná kosa.. :-S fuj, sem myslela, že zmrznu.. To já byla dnes ve škole a přijela sem asi před hodinou, takže žádný flákání nebylo.. :-D Teo, to je jasný, že těhuepidemie postihne i tebe! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D taggy :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
agu :-D :-D jsem uz malem zapomnela, ze pro nekoho jsem guru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci u nás byla nádherně sluníčko až večer se ochladilo =-) no těhu bycily se tu jen šíří to můžu potvrdit :-D :-D :-D :-D tak kdo nechce být těhulína tak roušku na papuli ať se nenadýcháte těhu bacilů :-D :-D butt hlavně že já nezapomínám :-D :-D :-D vždy před spaním se ke svému guru modlím
Odpovědět
Profilova fotka
Agu a co ty jinak děláš? Tě dneska vyzpovídávám, co? :-D Ale sem zjistila, že o tobě nic nevím.. To třeba Butt je provařená.. :-D No, těhubacily sou zákeřný, ani o nich nevíte a ste v tom.. :-D
Odpovědět
agu to mas jediny stesti :-D :-D luci tak ja du pryc :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D butt je drbna o ní se ví všechno :-p :-D :-D :-D :-D Luci jako co dělám? teď nic :-N mám pocit že umírám :-N :-N :-N ale to snad časem přejde takže teď nic nezvládám....a pokud si myslela co dělám za práci tak asistentku RM ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?