Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • ja vim, ale stejne je to hrozny....promin ja jsem uplne v prdeli, pavel je v praci, nejlepsi kamaradka ve skole, potrebovala jsem to nekomu rict 😞

• terx nemas se proc omlouvat 😉 to je prece samozrejmy, ze to chces nekomu rict 😉 na tvou maminku budu myslet, at je vse v poradku

• dekuju moc, jsi hodna...

• Sponzor fóra
  • tery nedekuji ani se neomlouvej!jinak ti dam na zadek 😃 ja to samozrejmost prece 😉 pak nas teda prubezne informuj, ju?

• dobre 😉 😞 😞 urcite budu, jdu neco delat, jinak se zblaznim, tak ahojky zatim..

• tery pa!!!

• butt: tak jsi tady zase osamněla, co ? kdepak máš svoje dvojče.....
    a nemáte někdo zprávy od tey, slíbila nám fotky ze svatby a jen co se z ní stala mladá paní, začala na nás házet bobek.....

• Ahojky holky moje!!! tak hrozne moc jsem vas tady ted zanedbavala 😞 😞 ...a ja jeste porad nemam ty fotky...ach jo 😞 kdyz ja vubec nemam cas to zmensit...ale ja se na to dostanu...slibuju.... a co vy vsecky moje mlade pani 😉, vydarilo se ??? holky ten nas den byl tak uzasny!!! dnes je to presne mesic...a ja jeste neprestala litovat, ze uz je to zanami...

taggy : dnes jsem se prihlasila po hrozne dlouhe dobe. uplne se stydim, jak jsem to tu zanedbala. a STRASNE MOC me potesilo, ze na me porad myslis (znas to - sejde z oci... 😬 ) a tvoje zprava v IP... DIKY!!! dodam fotky slibuju!!

• p.s. to jestli se zdarila svatba nepatrilo vam (psala jsem take holkam dubnackam, co uz to maji za sebou🙂 ). Tagy ozvi se ano?🙂

• Ahojky teri, tak to jsem ráda, že jsi se objevila.....ale na ty fotky se fakt moc těším......tak sem hoď aspoň pár foteček co nejdřív......
    A co jinak, jak se máš? Miminko ještě není na cestě? 🙂

• taggy vida, my o vlku... 😃
    tea to je dost, ze ses ozvala 😃 a stema fokrtama si pohni, moc se na ne tesime 😃 😃

• 😵 😵 😵 😵 😵

• jdu vás na chvíli prudit 😎 😃

• Ahoj baby, jak se máte? 😃

• luci 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • 🙂 ...koukala jsem, ze jste zrovna mluvily o vlku... 😃

miminko jeste asi na ceste neni 😢 .

slibuju slibuju...fotecky dam zitra aspon par

• nazdar maminko lucinko a agu.......kde jste pořád??

• taggy 😬 já se snažím jen spát a když nespím tak dodělávám práci a nebo se válím venku na sluníčku 😃 😎

• agu huraaaaaaaaaaa

luci ahojky, urcite ne tak dobre jako ty 😉

tea:tesime se!a neplakej 😉

• butt už si mi chyběla ty můj guru 😃

• agu: ty ochrapko....no ale, máš na to nárok......
    tea: mimi určitě brzo přijde, tady se to těhulama jen hemží.....
    butt: vlk už nás konečně navštívil.....ale fotky nepřinesl zatím....

• těhule 🤔 a kde 🤔

😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• agu: všude víš...... 🙂

• Jéé, já bych se taky válela, i když dneska byla strašná kosa.. 😒 fuj, sem myslela, že zmrznu.. To já byla dnes ve škole a přijela sem asi před hodinou, takže žádný flákání nebylo.. 😃

Teo, to je jasný, že těhuepidemie postihne i tebe! 😃

• 😃 😃 😃 taggy 😃 😃 😃 😃 😃

• agu 😃 😃 jsem uz malem zapomnela, ze pro nekoho jsem guru 😃

• Luci u nás byla nádherně sluníčko až večer se ochladilo 🤔

no těhu bycily se tu jen šíří to můžu potvrdit 😃 😃 😃 😃 tak kdo nechce být těhulína tak roušku na papuli ať se nenadýcháte těhu bacilů 😃 😃

butt hlavně že já nezapomínám 😃 😃 😃 vždy před spaním se ke svému guru modlím

• Agu a co ty jinak děláš? Tě dneska vyzpovídávám, co? 😃 Ale sem zjistila, že o tobě nic nevím.. To třeba Butt je provařená.. 😃

No, těhubacily sou zákeřný, ani o nich nevíte a ste v tom.. 😃

• agu to mas jediny stesti 😃 😃

luci tak ja du pryc 😃 😃 😃 😃

• 😃 butt je drbna o ní se ví všechno 😛 😃 😃 😃 😃

Luci jako co dělám? teď nic 😬 mám pocit že umírám 😬 😬 😬 ale to snad časem přejde takže teď nic nezvládám....a pokud si myslela co dělám za práci tak asistentku RM 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat