Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • carcu: tak dneska nebude žádné ovečkování co? 😃 😃 😃

• taggy,asi nee...bylo teda rano ale ted spi jak spalek...prijel nakej stahanej z ty motorky-sedel na tom poprvy od podzimu...........a to maj za 14dni zavody

• carcu vidis to vyskaces, tak muzes papat 😃 to ma manza co delat, co?kdyz to ma 14 dnu...

• Sponzor fóra
  • carcu: nevěřím, že jsi tlousťoučká.......

• tlustoucka, to je roztomily slovo 😃 😃 😃

• tojo...a taky zjistil ze stloustnul-podle kalhot na motocross....jsem mu rekla ze este at klido pribere,ze budem vorvan s lochneskou-krasny par 😃 😃 tak se na me tak blbe podival 😃 a ja mu rekla ze zatim je to dobry ze ja pupek nemam a ze jemu tak nak trosku narost a on ze jaky pupek ze jen ma nafoukly brisko 😃 ale ja si delala srandu,trosku mu narostlo ale urco neni tlustej,ale musela jsem si rypnout 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 nafoukly bricho 😃 😃 hele co vidim v okoli, tak skoro vsichni chlapi po svtabe zloustli 😃 😃

• rikam ze kdyz budu tak pokracovat ze ze me bude burtik,zatim ete ne ale posl dobu jen zeru a zeru a zeru a hrozny veci-dnes jsem mela 5brumiku,uzeny,klobasu,longra,medovnik,staroceskou misu(bramb.knedlik,hosk.kn,uzeny,kus klobasy,kus masa,bramboracky),jogurty a par dalsich nesmyslu...tak se musim zacit krotit

• butt: tlusťoučká, to je takové naše jihomoravské.....stejně jak to vaše : mám se fajně......to je taky něco... 😃
    carcu: já si taky dělám srandičky z přítele, když je po jídle, že je špekounek.....

• ale on vzdy pres zimu,v lete mel plochy ted ma trosku brisko,ale pohoda,ale ono zas pjde rychle dolu z ty motorky 😃

• carcu pekne se zivis 😃 😃 se mi zacli sbihat sliny 😃

holky ja du uz do hajan, tak dobroute!pekny sny!

• butt: dobrou....
    carcu: taky se takto krmím občas.....a proč ne, že?

• butt..tak brou 😢 😢 😢

taggy,ale ja ted furt..a co milacek pise ti??

• tak já teď právě skoro vůbec nejím, jak je pryč, nechce se mi vařit a nějak nemám ani chuť.....
    jojo, píše, naštěstí.....už přeletěli ze singapuru na bali, tak psal i dneska, že super.....tak jsem ráda.....
    je tam časový posun šest hodin, tak mi vždycky dorazí zpráva kolem sedmé ráno, u nich je už jedna odpoledne a pak ještě píše odpo, když už má večer....
    a chce se v hotelu napojit na net, ať si můžem volat přes skype, tak snad to půjde.

• no ja ale taky nejim to co varim,ja jim kravoviny ,nebo nekde nebo u cizich a s tou kamoskou prave jime vzdy nekde ve meste se dem nacpat
    jen pro sebe nevarim nikdy..a jinak varim ale uz to vetsinou nejim az na vyjmky jak to ochutnavam..a prave mam zraci obdobi

nebuj utece to jak voda

• Sponzor fóra
  • jj, uteče to snad, už mám čtyři dny samoty za sebou, tak ještě osm a půl......
    já mívám taky někdy zřavky, kdy kombinuju sladké a slané a nevím co by....ale naštěstí mi z toho nebývá špatně ani po tom nepřibírám.......ale momentálně se živím jenom proto, abych neměla hlad......
    carculko, taky ti uteču, musím jít ještě něco dodělat do práce a spát, nebo nevstanu....

• tak dobrou taggy a at ti neni smutnoucko

• jj, děkuju....paa

• Ahoooj, je tu někdo? 😎

• ahoj,blondy

• ahojky.....

• ja tu jsem taky 😃

• co děláte? já opět pracuju, ale tento týden naštěstí jen dnes a zítra.....

• taggy ja jsem ve skole, mam pauzu, tak tady koukam do netu 🙂

• ahoj holky, je tu nekdo? 😞

• ja, co se mracis? 😮

• ahoj butt..prave mi mama rekla, ze byla pujde na biopsii...ma neco v prsu...neni tady v nabidce smajlik, ktery by vyjadril to jak se citim.........

• 😞 😞 😞 😞 😞 😞 tery, drzim palceky, at je vse ok!

• ja jsem z toho uplne v prdeli, nevim co mam delat....doktorka ji rekla, ze pry prisla vcas, ze je tam uzlina a za ni se neco tvori..tak kdyz to za ni bude rakovinotvorne tak ji to vyndaji a kdyz ne tak v poho snad....jenze jde ve stredu, vysledky budou asi az v pondeli do ty doby to nevydrzim a asi se zblaznim

• tery to ale fakt nemusi nic znamenat, vis?treba ji to porste vyndaji a bude vse ok, neboj 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů