Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • carcu nemusim vedet o vsech vasich aktivitach 😃 😃 😃 😃 😃

• butt,ale uz musim...manza ma hotovo a nakouknul a pry uz mam jit spat....tak zitra...papa 😃
    jo a ja kolikrat vysedavam a u toho taky pracuju,vis-na compu,tak proto 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

jak rika muj tatik,ze jsme nocni tvorove..papa

• carcu nebo delas, ze pracujes? 😃 tak si uzji to "spani" (=oveckovani 😃 )!dobrou!

• Sponzor fóra
  • zensky tak kde jste? 😃 😃

• ahoj butt....manza uz odjel....

• carcu ahojky, kdy te ceka ten minigolf? 🙂

• Ahojky, právě vstávám....nějak jsem se nemohla vyhrabat, už mi psal miláček a ještě mi volali asi tři lidi, ale stejně jsem vždy zase usnula......bolí mě hlava.....
    a co vy? dlouho jste už včera nevydržely....

• az po ctvrtej,kamoska ma ete nakou pracovni schuzku,vis.....
    a z manzi vypadlo ze mi tam chtel vzit v pondeli,no to ja mam stejne praci,tak pry v po vecer nebo utery pujdem na vecu a do kina 😃 😃

a copak delas ty??

• taggy dys vcera neco pila? 😃 😃

carcu a na co do kina? 😃 a neptej se, co delam 😃

• butt,to my nikdy nevime,teda az na par vyjmek,vybirame az tam 😃
    takze srotis 😃

ahoj taggy...hlava,ze bys zapijela zal??

• carcu fakt jo? 😃 zajimavy 😃

• jojo my si vzdycky reknem-co budem delat,tak treba kino,a vzdycky neco vyberem 😃 a kdyz to zacina dyl jdem se juknout do kramu nebo shopovat...,obcas se teda i juknem co davaj ale jen obcas

• holky, nene, nepila jsem nic, akorát minerálku a džus......jen mě to dneska od rána začalo strašně bolet, proto jsem ani nevylézala z postele dřív.....

• taggy no ale cos v tom dzusu mela, hmm? 😃 😃 😃 😃

carcu to je fakt zajimavy, jak to praktikujete 😃 ale proc ne 😃

• 😃 😃 butt,vid

taggy....tak si bez jeste hajnout,hmm

• Sponzor fóra
  • butt: no měla jsem v něm led, to je vše........
    sama pít, to bych si fakt připadala jak alkoholik.......

• ahojky holky,jen vás zdravím,dneska se tu moc nezdržím,nikdo za mě ty zkoušky neudělá a práci nenapíše 😃

• taggy,a nejsi 😃 😃 😃 ??

delam si srandu

• carcu: jako těhu? ne.....teď mám ovu a nemám mě kdo oplodnit víš???
    a lehnout si jít už nemůžu, musím pracovat.... 😞

• ne jako alkoholik... 😃 😃 😃 😃 ne promin to byla sranda 😃

• carcu: v poho, já vím, že to je sranda, nejsem urážlivá....

• taggy... 😃 😃 😃

• taggy ale prave alkoholici vetsinou nepriznaji, ze pijou 😃 😃 takze to, ze rikas, zes nepila, potvrzuje, ze alkoholik jsi 😃 😃 😃 😃

• butt 😃 😃

• Nazdárek holčičky 😉
    Tak jsme kola zvládli, ani mě nic nebolí 😃 Když jsme přijeli, tak my šel Kuba otevřít dveře od výtahu a zabouchli se nám dveře, tak musel lízt po balkonu od sousedů, aby otevřel 😃 Jinak bychom asi volali hasiče 😃

• butt: aby jsi spíš nebyla alkoholik ty....a já přiznám, že občas piju, ale to když někam večer jdu a nebo s Marianem, víš.....

• blondy:jste sikulky, ze jste kolo zvladli 😉 ja vcera potkala kluka, co si vedl kolo a mel uplne rozflakanej do krve oblivej... 😒 to musel byt skaradej pad...jinak dobra historka s prelizanim balkonu 😃 😃 😃

• taggy jj ja jsem strasnej alkoholik 😃 😃 😃 😃

• Jejda, chudák 😞

Já jsem taky alkoholik asi 😃 Dám klidně lahvinku vínka za večer 😃 a včera jsme dojeli ke kamarádovi a tam jsme dali dokonce lahvinky dvě 😃 Byla veselá cesta domů 😃 😃

• ahoj blondy...tak jeste ze budouci je sikula a hasici nejsou treba 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat