Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
taggy dyt jsem rikala, ze jdeme nakupovat a objizdet hospody :-D
Odpovědět
ahoj butt :-D :-D no taggy,byla jsem s kamoskou na vinecku no-asi od pul paty :-D :-D aaaale neopila,jen mi bylo trosku vlacne,proste prijemne :-D :-D :-D a manza jde zitra jezdit a mi s lucou dem na minigolf a na vinko :-D
Odpovědět
butt...a jak jste poridili???? taggy...a mne si nevyhlizela jo ]-( ]-( tak jdu pryc teda :-p
Odpovědět
carcu: tebe taky..... butt: promiň, já mám sklerozu,...a jak jste pořídili????
Odpovědět
taggy...no proto :-D
Odpovědět
holky celkem jsme poridli :-D koupili jsme takovou mini pohovku do pracovny, jidelni stul, knihovnu a pak stolek a zidlicky na terasu :-) no a nalsi jsme dalsi dve celkem dobry restaurace :-D
Odpovědět
butt,jaka restauracka vypada na viteze??
Odpovědět
tak to je super butt.....pak to vyfoť a hoď do albíčka, aspoň tu pohovku..... carcu: bez tebe to tady přece nemůže fungovat, to nevíš.....
Odpovědět
ten nabytek je jeste v obchode, priveze, nekdy v tydnu :-) a restauracka asi tahle: http://www.zasedmero.cz/cs/uvod
Odpovědět
taggy....nee nevim....hihi,holky uz se tesim na zitrek...jo jeste tam pak prisel jeji pritel s kamaradem tak jsme je poslali pryc a asi se urazili,ale co potrebovali jsme doresit :-D jojo butt...pak nabytecek hod do albika :-D a muzete tam mit i prase???
Odpovědět
carcu kdyz budete hodny, tak hodim :-D jj rozen tam prave maji :-D
Odpovědět
butt..tak to je supr,ne ze jste uz nasli neco pravyho :-D tssssss,my vzdycky :-p
Odpovědět
Článek se načítá
carcu jako neni to uplne ideal, ale celkem se to tomu blizi :-D
Odpovědět
a neplaz na me jazycek :-D
Odpovědět
butt: lepší skoroideál, než nic...... carcu: a co bude zítra, že se těšíš? já se těším na úterý 12. května......a na zítra tak možná na sms od mého skoromuže......
Odpovědět
butt...a mami to uz schvaluje?? taggy..jdem na minigolf a vinecko-s kamoskou :-D :-D toto dopadne :-D tan jeji se moc netvaril
Odpovědět
carcu celkem jo ;-)
Odpovědět
aha, takže budeš zase opilka....já musím zítra pracovat, tak se moc netěším, to už se těším víc na středu, to už budu mít totiž zase volno..... a jakto, že se její přítel netvářil? a co tvůj, ten tě pouští v poho ne?
Odpovědět
butt...tak to je dobre :-D taggy...jojo manza je v pohode-zvlast kdyz to neni nikde pres noc....takze pohodicka :-D :-D dyt jsme sedeli v takovy kavarne,fakt pekny,tak mu nema co vadit.....nevim,ten jeji pro ni prijel a byl nakej kyselej a zvlast kdyz mu rekla o zitrku :-D :-D no manza jde zitra jezdit a vi ze minigolf miluju,tak je rad ze mam program :-D
Odpovědět
to je zvláštní....my teda moc akcí samostatně nepodnikáme, ale toho borce nechápu.....když jdu někam s kámoškou, nebo přítel, třeba na kafe, nebo na třídn sraz nebo tak, neumím si představit, že bych měla být naštvaná......a nebo že by to vadilo jemu.......to bych mu pak asi musela "zakázat" i to bali.......
Odpovědět
taggy,my to mame tak ze na akce typu pozde vecer vzdy chodime spolu(vyjmka-oslava ditete,louceni se svobodou,skolni srazy)....a pak on jde bud s klukama jezdit na motorce,na obed a tak a ja zas na kafe,vino-ale pres den a nebo k veceru......a on je spis v tej garazi a ja davam ty kaficka a nebo nakej vylet s holkama,ale pak se sejdem vcas doma :-D :-D :-D a nikdo nikde po nocich nelitame sam :-D no ale ona si dela co chce,jen jeho to asi stve..on by si rad lital a ona aby sedela doma....a to bych teda nesnesla
Odpovědět
aha, tak to má kamarádka zajímavé..... my večer kromě těch srazů se chodíváme taky bavit spolu - buď sami a nebo většinou s kamarády.......ale sraz je taky jednou za uherský rok..... a přes den, když jsme v práci, tak to se moc nevidíme, a když máme volno a někdo někam chce, je to taková automatika....ale stejně jsme spíš pořád spolu..... :-D
Odpovědět
taggy..presne vidame se vetsinou az k veceru doma a chodivame spolu...a to pres den je automaticky,kdyz ma ten jeden cas tak to neni nic spatnyho...mame to stajnave :-D
Odpovědět
jj, carcu, zase jsme se shodly.....a kde je butt, už nás opustila?
Odpovědět
taggy ja vas tajne sleduju :-D :-D
Odpovědět
butt,smiruje taggy... :-D :-D :-D :-D vid butt
Odpovědět
carcu mas me prokouknutou :-D
Odpovědět
no a co nam ted povis,butt....copak delas??ucis?? :-D :-D
Odpovědět
carcu hadej :-D :-D
Odpovědět
butt: ty šmíračko..... představte si holky, dávala jsem si do alba svatební noviny, jak jste je chtěly vidět butt, a mělo to být překvápko pro hosty na svatbě....včera mi ale volala mamka, prý že si je prohlížela a dneska mi píše moje teta: mrkla jsem ti do albíčka, pěkné noviny, to je dobrý nápad.....tak jsem to radši smazala, jsou to šmíračky....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?