Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
taggy vsak to staci, vyfotit hosty, ne? :-D :-D :-D vis co aspon by ses nemusela stresovat jak budes na fotkach vypadat :-D :-D
Odpovědět
ahojky taggy ;-) mam se docela fajne, uz je nam lip :-) koukam pritel dorazil na misto vid, tak nebud smutna utece to, ale chapu, ze bys to nevydrzela, kdyby jste nebyli v kontaktu..asi bych se zblaznila :-( tak to je supr, ze chcete fotit, nasi jsou puvodne fotografove a tech fotek co je u nich doma mych-je to parada se v tom hrabat, jak testovali ruzne veci atd :-) butt vid :-D jj koukam, co to je za obchodniky, kdyz vam to takhle zrusi?? jako my tam jdeme volat dneska a zitra tam jedeme tak doufam, ze nas taky neposlou nekam.. =-)
Odpovědět
butt: ale já se těším, jak na nich budeme vypadat oba krásně víš....... :-p
Odpovědět
taggy to znam, pro sebe to neni takove varit...ale rohliky se syrem jsou fajn, casto se s nima odbydu :-D
Odpovědět
terez: já taky, už si ze mě marian dělá srandu a říká mi rohlíkářko.... jinak smutno mi je, ale přežiju to, protože po jeho návratu nás čekají samé krásné věci: přiveze dárečky, fotečky, a hlavně sebe teda...pak mám narozeniny, pak je léto, dovolená, svatba a zkusíme už i to mimčo......možná už v létě holky, jsme se rozhodli na dřív.... :-)
Odpovědět
taggy ja se porad cpu jablkama, tak mi pritel rika poziracka jablek :-D to vis, ze jo to zmaknes a potom uz bude jen pohoda :-) tak to je supr, ze jste se rozhodli uz pro driv, taky jste nateseni vid? :-) my taky...vcera uz uz jsme to chteli zacit zkouset, ale nakonec jsme odolali, musime pockat alespon do konce kvetna, kvuli pusobeni te injekce-nechci to podcenit :-)
Odpovědět
tery: jj, těšíme se moc.....tak nakonec je přece jedno, jestli budu na svatbě netěhotná nebo už třeba v prvním ve druhém měsíci.......
Odpovědět
taggy kdyz budes tehotna, tak se nebudes moct opit :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
butt: já vím, ale já se nechci opíjet....aspoň mi nebude blbě. já moc pít neumím víš.....
Odpovědět
taggy ja taky skoro nepiju, ale zvhledem k tomu, ze pritelova rodina je z valasska, takze strasne pijou, tak se tomu asi nevyhnu :-S
Odpovědět
aha....tak u nás se taky asi pít bude, ale i když bych byla už těhule, tak si stejně dám jenom pár panáků vodky s džusem...víno ani slivovici totiž nepiju, a to jsem z jižní moravy..... :-D taky je u vás tak hnusné počasí? tady je zataženo, zima a fouká vítr, fuj..... už jsem se i přemohla a šla si uvařit oběd, a udělala jsem si i na večeři...
Odpovědět
taggy:u nas je krasne, teda aspom za oknem vypada, ze je karsne :-D ale asi fouka :-) ja dnes uvarila telefonem, bude pizza :-D
Odpovědět
Článek se načítá
aha....takže objednávka z pizzerky, jo? já už byla právě venku, přes okno ráno trochu svítilo sluníčko, tak jsem se oblekla jen tak nalehko a pak si šla ještě pro bundu, protože tady máme fakt zimu......a ještě do ní musím, ale naštěstí jen na chvilku a pak už z bytu nevystrčím nos....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no já se na svatbě taky děnsě opiju.. :-D rychlejma špuntama.. :-D My máme dnes velkou grilovací akci u tchánovců na zahradě, kam dorazí i moje rodinka, tak se toho trošku děsím, aby se tchýně moc neopila, když budeme začínat už ve tři a venku pere sluníčko.. :-D Jéé, pizzu bych si taky dala, sice sem jí měla včera a asi před 3 dny taky, ale nějak sem jí zas přišla na chuť.. :-)
Odpovědět
jj mame tady kousek strasne dobrou pizzerku, tak tak obcas delame obed :-D no ale stejne to pocasi je takovy divny :-( jakoze v dubnu je letni pocasi atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Aby v červenci nezačalo sněžit, co? :-D
Odpovědět
butt: letní počasí beru, a už je květen a je to super.....ale to, co je dneska u nás, to je hnus...přitom včera bylo nádherně teplo..... ahoj lucinko maminko, jak je......už nakupuješ něco na prcka?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taggy, ještě nenakupuju, ještě nemám ani průkajdu, řekla sem, že až jí dostanu, takže až po 12tt, ale asi počkám na NT, jestli bude mímo v pořádku, tak vyrazím, takže necelej měsíc ještě musím vydržet.. ;-) U nás je ve stínu 21,5 st. 8-)
Odpovědět
luci: a těšíš se už? už ti došlo, že jsi těhule, jak jsi psala, že ti to ještě moc nedochází...?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy, pořád mi to nedochází.. :-D i když to všichni vědí a pořád se mě všichni ptají, jak mi je, tak si pořád nedokážu představit, že mám v sobě mímo a že za chvíli už tu bdue s náma.. :-N Ale těším se! :-D
Odpovědět
ahoj lucinko, rada te vidim :-) mas krasny brisko tehule nase x-) :-) a dneska mate seznamovaci akci rodicu nebo je to jen grilovacka? :-) holky u nas je nadherne, vezmu si pak uceni a pujdu hodit opalovacku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jdu vás jenom pozdravit,práce až nad hlavu ]-( luci,ahojky,koukám,že ti to pořád nedochází,že jsi těhu,ale těšíš se,co?kámoška má rodit příští pátek (holčičku),tak jsem zvědavá,jestli jí ten termín vyjde :-)
Odpovědět
ahooooj holky :-D :-D a vitam novou tvar :-D :-D
Odpovědět
nazdar carculindo :-D tak co noveho? :-D
Odpovědět
terez: kde jsi viděla lucky bříško? ahoj carculinko, už se nezlobíš???? :-D
Odpovědět
terez..nic.co ty
Odpovědět
ahoj taggy....no to si ete rozmyslim :-p :-D :-D .... a jak je dneska??co mas v planu??koukala jsem ze se tu objevila nova nevesta
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky :-D
Odpovědět
carcu: tak rozmýšlej..... já mám dneska v plánu psát a hlavně vymýšlet články.....a taky uklízet, něco předělat v bytě a tak.....a teď ještě letím vyfotit jednu policejní akci....a co ty?
Odpovědět
carcu taky nic :-D taggy v albicku na konikovi ma lucka fotky briska :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?