Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
nenene, nikam nechoď.....já jdu pryč.....do sprchy....... :-D
Odpovědět
a už budu hodná, chceš....carculinko...... :-) :-)
Odpovědět
carcu nechoooooooood. a vytirani je lepsi jak vysavani :-D :-D
Odpovědět
carcu a jak ses mela odpo ty?hmm? :-)
Odpovědět
carcuuuuuuuuuuu vrat se
Odpovědět
butt: ona se ti vrátí, jenom dělá, že je naštvaná.....ale já už mizím, tak dobrou......
Odpovědět
taggy dobrou ;-) ja uz taky za chvilku jdu :-)
Odpovědět
zas nikde nikdo? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
petra:ahojky :-) hele jeste tak moc se ti neblizi, nervozitu si nech az se to bude blizit vic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
petra:tak jim zakaz to resit :-D jj chvilku po tobe a nemam nic zarizenyho :-D vecra jsem vymyslela, ze to po obradu rozpustime, ze zadna hostine nebude :-D :-D :-D a ty uz mas zarizeno? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj butt. ahoj petrazmetra, vítám novou nevěstu......
Odpovědět
petra:me bude fotit kamoska s manzelem ;-) hele a zaloz si album, at muzeme kritizovat :-D ahoj taggy!tak jaks prezila noc sama pod velkou perinou?
Odpovědět
petra:ta tvoje fotografka nevypada marne ;-)
Odpovědět
butt: přežila no, sice mi bylo smutno, ale ve tři ráno mi miláček psal, že už přistáli a pak mi psal asi v sedm, že už má za sebou první okružní jízdu, je vybalený a je tam prý hrozné horko a vlhko....tak je to dobrý..... dneska jsem byla fotit dvě akce, tak teď upravuju fotky a ještě mě čeká odpo jedna pracovní věc a pak už budu doma..u nás je totiž dneska pěkná kosa....... a co ty, co děláš?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
petra: my máme teda fotografy tři, ale taky kamarády......takže spoléhám, že budu mít strašně moc krásných fotek.....a hlavně jsem ráda, že jsou to kamarádi
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
jj, já to myslela tak, že mám kamarády fotografy.....jeden je profík a ti dva o sobě sice tvrdí, že jsou amatéři, ale jen proto, že na to nemají školu, ale fotí úžasně, fotili nás i na oznámko, takže je máme vyzkoušené...... normální kamarády s malým digifoťáčkem bych samozřejmě taky nechtěla.....
Odpovědět
taggy:to je poklad, ze pise ;-) mymu kamosovi psala manzelka thajska max jednou za dva dny :-D :-D :-D no my mozna pujdes jeste do nejakych tech hospod se juknout..at uz neco mame :-) ajinak jdem nakupovat nabytek, tak se na to tesim :-D petra:na fotky se tesime ;-) a neboj kritika muze byt i pozitivni :-D jinak prave ta moje kamoska foti strasne rada a dobre a fotak ma dobrej.jinak bych samozrejme vahala, jestli bych si od kamosu nechala nafoti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahoj butt, ahoj tagy :-)
Odpovědět
ahoj tery :-D japak je?
Odpovědět
fajne akorat jsem se pred chvilkou vykopala z pelechu :-D vcera jsem si uvarila na dnesek, tak nemusim nic patlat, tak jdu dodelat posledni otazku z ucta :-S co ty?
Odpovědět
ahoj teruš, jak se máš? už jste zdraví? butt: to já bych už asi vůbec nevydržela, kdyby nepsal....taky je mu smutno, tak aspoň píše....asi to tam bude fakt dobré, už se moc těším na fotky.... jinak bych si svou svatbu klidně nafotila sama, kdyby to šlo.....nás to taky dost baví, foťáky sice používáme zatím z redakce, ale chceme si kupovat svoje a věnovat se tomu trošku víc....
Odpovědět
tery:dobre sis to zaridila :-D ja se mam fajne, akorat teda mame trable s restauraci ;-( taggy:ja bych to prave taky nevydrzela :-D hele to by mohlo byt dobre psycho, kdyby sis fotila svou vlastni svatbu:-D :-D
Odpovědět
butt: ale my jsme si ji fakt vyfotit chtěli, ale víš, že to nejde.....to bysme tam měli jenom ty hosty a ne obřad a nás..... :-D :-D tery: ty máš uvařeno, já právě ne, takže musím jít něco ukuchtit...ale nechce se mi, nějak mě to neba sama pro sebe.....asi budu žít na rohlíkách se sýrem.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?