Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • dobre chutnani ti prejem agu

nojo butt zas vsichni zmizli 😠 😠 😠
    no jeste nam tu strasi elektrikar nemuzu ete uklizet 😠 😠 a pak uz budu leniva

• hele ale vecer zas budes mit energii, ne? 😃

• no mouna to bude nejlepsi,ale to mi zas neda,az odejde nechat tam ten bordel..

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃 😃 😃 ty nedokazes bordel ignorovat? 😃

• jo dokazu,ale ja mela tak pekne uklizeno a ted je v kuchyni takova spoust a prach jak vrtal omytku..tak to chci mit vecer cisty a udelat si hezky vecer s manzou a ne uklizet,vis

• papa butt...uzi si vecer s milackem...ja musim,si me zada pod strom 😃

• ahoj drbny.....jsem tady .....a kde jste vy? mám jít žehlit druhou várku? dneska jsem měla velké praní.....a carcu: mě to náhodou docela baví....žehlím u filmů většinou......

• ahojte holky, tak domlouvani restaurace bylo velmi zajimave 😃 😃 😃 😃 😃
    odpo mi napsali z toho puvodniho mista sms, ze nam tu svtabu delat nebudou 😠 tak jsme objizdeli ruzny restarace v okoli, na kt jsme meli doporuceni a jak ynas napadli, kt by pripadali v uvahu..jedna byla super dokonala a presne jak jsme chteli, ale bihuzel na nas termin uz plno.dalsi byla takova vesnicko komunisticka, proste humus, ale asi by dobre varili a byli slusni.no pak jsme jeli do takove vyhlasene brnenske restarace, ja tam mela maturitak.vypadalo to v pohode hezky, ale proste moc nobl a bez moznosti opikani a grilovani venku.chteli jsme neco obycejnejsiho...no tak jsme zajeli po cedulu k nejakymu penzionu uplne nahodne.no a teda parada, krasna romantika s rybnikem...tam bychom mohli mit prasatko, atd.akorat jsme tam byli uz po tme, tak se tam jdeme zitra podivat znovu, abychom vedeli 🙂

• butt: jakto, že ti napsali, že vám tam svatbu neudělají? co to je za lidi? ale zase lepší, že to řekli teď a ne až třeba týden před.....

• taggy trosku nechapu..a jeste sms....ja s nima byla domluvena zatim predbezne (od ledna) a tenhle vikend jsme byli domluveni, ze se pujdeme domluvit presne....no ale jak rikas, lepsi ted, nez tyden pred 🙂
    a co ty, jak ses mela? 🙂 teda krom zehleni 🙂

• butt: mám na ruce mozol od žehličky, toho prádla bylo totiž fakt dost.....jinak jsem byla s tou kamarádkou a teď už na mě padá smutná nálada......takže potřebuju rozveselit....miláček za hodinu a půl teprve přistává a já už bych ho chtěla zpátky doma......jo a dívala jsem se na hříšný tanec....jinak nic moc.......

• cau drbny...

taggy..nesmutni

butt...tak to jsou pekni................
    ale treba to nakonec bude dobre ze to nevyslo a ten penzionek bude lepsi 😃

• taggy:jsi drsna, ze dokazes tak dlouho zehlit, ze mas mozol 😃

carcu:ja nevim, ted na sebe doma jen jecime 😃 😃 😃 mamce se to nelibi a hleda argumenty, proc to je spatny...v leccems ma mozna pravdu, ale ja jsem proste od zacatku neco takovyho chtela a ne proste nobl restauraci...i kdyz ta, v kt. jsme byly je dobra, ale tak jsem to porste nechtela... 😒

• butt,tak tady jde hlavne o to aby se to libilo tobe a Jarkovi,ne 😃

• butt: žehlení je v poho, akorát těch košil bylo strašně moc.....
    ahoj carculíno....

• Sponzor fóra
  • ja ti dam taggyno 😛

• carcu:vsak to mamce rikam taky, i tatkovi se to strasne libilo, jen ona dela sceny 😠

taggy ja zehleni strasne nesnasim 😃 😃

• butt...si zvykne..proste reknete bude to tady a ona to vstreba 😃

• carculko.....co se ti nelíbí??? 😠
    butt: a jakto, že se to mamce nelíbí? já ti nechci radit, protože my si svatbu platíme sami, takže nám do toho kecat nikdo nemůže.....
    a když nesnášíš žehlení, co říkáš na nádobí, praní a vysávání? 😉

• me nebavi vytirani total no a vlastne ani ten zbytek 😒 😒 😒 ale co clovek nadela,stejne to musi delat bavi/nebavi

taggy..nelibi 😠 ...tobe snad jo??

• taggy😛rani mi nevadi vubec, nadobi do mycky mi taky nevadi dat a vysavani teda rada nemam taky, ale porad lepsi nez zehleni 😃
    jinak mamce se pry nelibi ti lidi a nelibi se ji, ze tam maji psy 😃 😃 😃 prpste argumenty jak prase 😃 😃 😃 no po tomhle jsem zas mela chut se vzit tajne a vykaslat se na vsechny 😃 😃 proste uz na to nemam nervy 😃 😃

carcu kez by 😃

• carculo: nezlob 😠
    butt: tak mě baví prát, žehlit, vařit, uklízet.....asi jsem divná, ale když se to dělat musí, tak proč si to zhnusovat.....jo a ještě denně leštím zrcadla v koupelně, máme tam z nich takovou stěnu a jsou pořád zacákané od vody......
    a nebaví mě teda ustýlat postel - máme totiž společnou velkou peřinu a je moc těžká, tak to nedělám já, ale přítel, a taky nevytírám......to dělá taky on....

• mi nevysavame,ale vytirame..to my neba....mycku budem mit az v novy kuchyni-takze zatim mi to taky neba(ale driv jeste u nasich mi to neva-mycka),prani mi neva,ale to veseni toho pradla mi neba

• taggy me taky vetsinou uklizet bavi snazim si to nezhnusovat 😃 ale zehleni je rposte pro me za trest 😃 😃 hele ale kazdej den lestit zrcadla, to je uz nejaka nemoc, ne? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 mate spolecnou perinu, jo?to by u nas neproslo, celou bych si ju privlastnila ja a na jarka nic nezbylo 😃 😃

• butt: asi jsem teda nemocná........ale mě tam štvou ty kapky hnusné.....a to trvá pár sekund s clinem víš.....
    a my teda vysáváme, na vytírání je jenom obývák naštěstí......
    butt: a společnou peřinu máme, protože se tulíme víš.....takže si ji nekrademe.... 😃 😃

• taggyno ty taky ne 😠 ....

me to uklizeni taky nevadi,ale nabavi mi....ale vareni to mi bavi 😃

• taggy no ja kradu perinu, i kdyz se tulime, pze si ne ni proste leham a zakukluju se 😃 vytirani ti vadi vic nez vysavani?to ja teda radsi vytiram 😃

• taggy,my se taky tulime,usnu s manzou pod jeho jsem ete kus prikryta svoji.ale v noci si pak mam co prisvojovat.... 😃

• butt: vadí, protože když vezmu vysavač, dám ho do zásuvky, vysaju a je hotovo....ale na vytírání musíš vzít mop, hadr a čisticí přípravek, vytřít, vylívat vodu a čekat až to uschne...takže tuto činnost ráda přenechám příteli...on to dělá rád, protože za žehlení těch jeho košilí na mě vždy háže lítostivé pohledy, že to dělám s úsměvem....má hroznou spotřebu, každý den jednu a žehlí se to hůř a dýl než trička..
    carculo...... 😠 😠 😠
    butt: ta peřina naše má dva metry, to nejde omotat si kolem sebe...a teď, když jsem v té posteli sama, tak je fakt velká....

• taggyno 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 jdu pryc..vyhnala si me,si zla

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů