Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
carcu: záchod máme zvlášť....ten bych fakt nechtěla bez dveří...... já vím, že jsem tam byla dýl....to víš.... ale už vás fakt opustím a jdu spinkat, ráno mě čeká práce.....tak se mějte krásně a moc neponocujte.....dobrou.... :-)
Odpovědět
taggy dobrou!! carcu taky te uz opustim.preji dobrou noc!
Odpovědět
butt..vazne :-D ??nerikej.....jak manza necha otevr dvere,jdu je zavrit-pokud je to v mistnosti kde zrovna jsem,ale nastest zavira :-D a taky musis byt prikryta kdyz usinas-leto neleto,nanejvys nozku vystrcim a nebo otocim perinu a ona chladi ale prikryta cela az i ramena jinak se blbe usina
Odpovědět
taggy...dobrou :-( butt..brou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy přeji krásný první máj x-) x-) x-) utíkejte se ven loubat ať neuschnete x-) x-) já se du poprat se sladkýma knedlama co si Jouza poručil =-) :-N
Odpovědět
agu,ahoooj....tak at se povedou...ty uz si se libala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car jasně já už sem olíbaná snad všude :-D :-N
Odpovědět
carcu:ja celej rok dokonec musim byt zakryta dvema perinama az po usi :-D :-D :-D jinak preji krasny den!
Odpovědět
Ahoj princezny.....jak se máte? Mně dnes poslal Marian prvomájovou pusu v šest ráno pouze po telefonu, a už je někde v oblacích na cestě na bali..... Já už byla fotit i jednu akci, takovou velkou výstavu vín a rychle jsem zase utekla, protože všichni chtěli, abych si s něma dala skleničku......
Odpovědět
ahojky taggy ;-) ja se mam uklidove :-D proc sis s nikym sklenicku nechtela dat? :-D a co jinak planujes na dnesek?my se vecer chystame do te nasi hospody, kde bychom radi hostinu :-)
Odpovědět
ahojky butt: nechtěla jsem si dát, protože to funguje tak, že když už máš v ruce skleničku a dáš si s jedním, tak už tě nepustí, dolévají ti a musíš si připít s každým......takže radši vůbec, navíc víno mi moc nechutná a tak po ránu.... :-| já se taky chystám uklízet, vytáhla jsem letní oblečení, tak peru a odpo jdu do města s kámoškou a pak ještě fotit jednu akci. tak přeju, ať se večer pěkně domluvíte na hostinu....
Odpovědět
taggy:ja to chapu, ze sis nechtela dat, ale musela jsem si rypnout :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jj, já vím...... a kde jste zase všechny, to opět přijdete odpoledne, až já půjdu pryč?? :-|
Odpovědět
taggy ja tady porad jsem :-D a co to des odpo fotit? :-)
Odpovědět
ahoj butt,takze s perinou to mame taky stejny :-D :-D ahoj holky :-D :-D :-D
Odpovědět
jj carcu mame :-D jinak ahoj ;-)
Odpovědět
uz ses libala?? :-D
Odpovědět
dneska ne, ale jinak jsem uz jednou pusu dostala :-D :-D :-D :-D :-D :-D a ty:uz mas jisty, ze neuschnes? :-D
Odpovědět
no manza me slibal ale zatim ne pod stromem to pry pujde za chvilku :-D
Odpovědět
:-D :-D si to musel nejdriv dopredu nacvicit, ze? :-D :-D
Odpovědět
jojo to bude urcite ono ale doufam ze pod stromem nechce opakovat vsechno,co by na to sousedi :-. :-x
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D pod stromem staci pusa :-D :-D
Odpovědět
butt,ja si myslim :-D :-D
Odpovědět
a co jinak delas dneska?teda krom veci, kt by sousedi nechteli videt :-D
Odpovědět
butt,byla jsem nakoupit-chtela jsem na postu a u posty mi doslo ze je svatek..tak zustalo jen u nakupu :-) no a ted jsem povlikla periny a pak abych sla znova uklizet-meli jsme tu elekt-aby zapojit digestor-takze v kuchyni binec ]-( ,atd a jeste nekde dodelaval zasuvky v podkrovi a copak ty :-)
Odpovědět
carcu :-D :-D :-D chodit na postu ve statni svatek :-D :-D hele uklid mas vclastne taky sport, tak to ber s usmevem :-D no ja jsem taky uklizela a ted prekladam z blbe nj ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-N =-) =-) =-) =-) =-) uklid =-) =-) =-) co to je :-N :-N :-D :-D :-D já sem ráda že dojdu na záchod a zpět do postele natož ještě uklízet :-N :-D :-p :-x
Odpovědět
Profilova fotka
ale vy ste mladé vy máte energie :-D
Odpovědět
agu jenze ty mas vymluvu :-D :-D :-D jinak ahojky ;-) porad ti je teda tak mizerne, jo? :-(
Odpovědět
no prave ne-me nak nedoslo ze je svatek...nesnasim nj ]-( fuj ]-( a jeste jsme meli na gymplu ucu co mi nesnasela a s jarkem budes vecer??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?