Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
carcu: ještě neodletěl, až zítra ráno v sedm.....ale jel dneska do prahy přespat k tetě, přece jen od nás z jižní moravy je to na ruzyni trošku zruky..... nakupovat ještě nevím kdy, spíš asi počkám, co mi přiveze.......a stejně nejradši nakupuju s ním, on mi nejlíp poradí a zhodnotí, mluví totiž narovinu.....ne jak některé mé kamarádky, které pochválí i to, co vypadá hrozně..... a co ty, kde jsi se doteď flákala? drbno.....
Odpovědět
no taggy teda drbno,mela jsem praci,ted musim uklidit,a taky jsem byla na solarku a cvicit :-D a copak ty delas cely den
Odpovědět
já se flákám,....dopoledne jsme byli ještě s miláčkem, pak odjížděl, já byla na kontrole v nemocnici, plánování těhu mi bylo schváleno a jinak nic.....dodělávám svatební noviny a ležím a odpočívám....mám zítřek i sobotu a neděli pracovní, tak musím čerpat síly.....jdu si dělat nehtíky a asi sem ještě dojdu.....
Odpovědět
si byla na gynde?a zacnete teda v lete?
Odpovědět
nebyla jsem na gyndě, tam jdu ve čtvrtek příští týden....byla jsem na endokrinologii kvůli štítné žláze....musím si to chodit kontrolovat, tak teď mám prý dojít, až budu těhu.....ale doktorka byla výborná.....říkala: léky neberete, že, jenom antikoncepci....a já říkám: no, už ani tu ne....a ona se tak zeptala: chcete těhotnět? a já no....tak ji to překvapilo vzhledem k mému věku a pak jak mi měřila tlak, byla tak rozhozená, že se mi pomalu omlouvala, že mi říká slečno, když jsem asi už vdaná....tak jí říkám, že ještě nejsem, že až v září......no, byla jsem mrtvá smíchy, asi jsem ji překvapila, čekala nejspíš, že mimi tak za deset let nejdřív.....ale nebyla nepříjemná, spíš překvapená.... a jinak chceme začít už v létě, nakonec jsme si řekli, že není důvod čekat do svatby..jestli se budu vdávat netěhotná, nebo v prvním nebo ve druhém měsíci, to je přece jedno......už se nějak nemůžem dočkat....a jak vy a mimísek?
Odpovědět
no si budem muset pockat nez to prijde
Odpovědět
ahojte drbny :-D
Odpovědět
cau drbno
Odpovědět
:-D :-D carcu ctu, ze jsi zas pilne sportovala ;-)
Odpovědět
:-D jojo power joa-poprvy...ale je to namahavejsi naz pilates...ale supr cvicitelka-jsme pokecaly :-D
Odpovědět
a libilo i to cviceni?
Odpovědět
jojo fajn,libilo...a co ty cely den :-D
Odpovědět
Článek se načítá
carcu ja nic :-D byla jsem ve skole,tam me prekvapil jeden ucitel,doporucival nam manzeltstvi,chapes to, pravnik :-D :-D :-D :-D :-D a jinak jsem se tak poflakovala :-)
Odpovědět
a jak vam ho doporucoval???jako jaky argumenty a tak..tak ses hned zaradovala co
Odpovědět
no me to hlavne prekvapilo, pze vetsinou pravnici manzelstvi moc neveri, vzhledem k tomu jak casti vidi rozvody..no jako z majetkovyho hlediska to je nepochybne vyhodnejsi, nez s nekym zit na hormadce :-)
Odpovědět
ze bys mela nakou radu :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
butt..no necul a rad ne :-D butt,za ctvrt hodky jsem zpet...musim neco uklidit-nadobi,pradlo a pustit psika
Odpovědět
carcu co ti mam radit, kdyz uz jsi vdana :-D on nam jen rikal, ze mame doporucovat vsem manzelstvi :-D je vy mate pejska?mi nejak uniklo :-)
Odpovědět
butt: ahojky....tak měla bys učitele poslechnout.....a děti nedoporučoval?
Odpovědět
to ne :-D ale rikam, fakt me to od pravnika prekvapilo..spis nam rikaji, ze se vdavat ani zenit nemame :-D
Odpovědět
to je dobrý....já byla dnes zase u doktorky, a ta se zase velice divila, že v jednadvaceti plánuju mimi a svatbu.....na otázku, jestli chci už otěhotnět, když neberu HA čekala spíš odpověď, že tak za deset let nejdřív..... :-D
Odpovědět
jj jsem cetla :-D :-D ja byla vcera na cevnim a puvodne jsem s doktrokou to chtela taky probrat.jenze ona se strasne zajimala o moje studium, tak jsem zhodnotila, ze by asi dostala infarkt, kdyby slysela o mojich planech :-D :-D tak jsem si rekla, ze ju toho zatim usetrim :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
sejne to je ujety, jak dneska nejvic muzeme spolecnosst pobourit tim, ze se chceme vdavat mlady a mit brzo deti :-D :-D
Odpovědět
jj, to je pravda....mně to i v práci zakazovali, dokonce písemně...... :-) šéfredaktor mi mezi smlouvama podstrčil papír, na kterém bylo: Slibuji, že po dobu pěti let nebudu sou...zit, abych nepřišla do jiného stavu a neohrozila tím budoucnost slováckého deníku.....a já to málem podepsala...... :-D
Odpovědět
jojo mamae-cernyho labradora-roman ho mel uz davno,je mu ctrnact,no dedek...ale jak haraj feny-je mladoch-nojo chlap :-D jojo je to fakt-jako cvicitelka-ptala jsem se ji jestli neco nemuze ublizit kdybych byla tehu a ete to nevedela se taky hrozne divila...a byla jsem za kamoskou-dela nehty a jeji zakaznice mi tipovala 18 ta sem rekla jak to je,hrozne se divila ze jsem vdana a zacla-ale deti ty urcite ete dlouho nechcete ze ne,byste byla hloupa...jo a s dalsima reakcema uz se psat nebudu,je tu furt to samy...driv byli divny stary nevesty a matky,v dnesni dobe zas mlady-jak kdyby mlada matka vdana byla dementni
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D to ti fakt chtel da podepsat, jo? :-D :-D :-D :-D :-D podle me by to stejne bylo neplatny, i kdybys to podepsala :-D bych si na nej stezovala na pracaku, by z toho mohl mit problemy :-D :-D :-D
Odpovědět
ale jasně, že by to bylo neplatný....oni si ze mě dělali srandu a schválně čekali, jestli si to přečtu....já to samozřejmě nečetla, byly to papíry k podpisu, tak jsem podepisovala......a teď se mi to nezdálo, tak se začtu a všichni se začali smát....pak jsem tam teda napsala NE, oni mi to připíchli na nástěnku.....a tak za týden telefonuju, jen tak zvednu hlavu a to moje NE bylo přeškrtnuté a pod tím napsané Vlastně ANO, Terez B.... srandičky, to je jejich...... :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D no ja bych se skoto ani nedivila, kdyby nekdo neco podobnyho myslel vazne :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?