Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
tak jestli to stojí za to, tak to moc držím palečky......třeba se přítel chytí za nos a bude úžasný.....pak dej vědět... butt: kam jsi zase zdrhla?
Odpovědět
jsem tu, dokonce jsem na minule strance komentovala tvoje noviny :-D jsem pred tim musela s tatkou probrat nejaky veci :-D :-D
Odpovědět
jé butt, já si tvé odpovědi nevšimla, promiň....... vypadá to jako noviny, protože je to dělané přímo v programu, ve kterém dělám normální noviny..... budeš taky vyrábět noviny?
Odpovědět
taggy jasny, to mi bylo jasny, ze jako novinarka udelas fakt pravy noviny :-D tak se mi to libi ;-) ja noviny delat nebudu :-)
Odpovědět
butt: díky..... jinak ty bys tam tak namalovala to prase, na které se těšíš nejvíc že??? ;-)
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D beztak :-D :-D :-D :-D fakt je hlavne ten, ze se mi do toho nechce a ze mam pocit, ze to je ted na kazde svatbe a ten obsah se porad opakuje...
Odpovědět
aha, tak to já ten pocit nemám, jelikož jsem byla na svatbě jen jednou a to mi byly tak čtyři..... a to se říká i o té kartičce s básničkou, že nechceme dary, ale peníze......tady ti každá nevěsta řekne, že je to trapné a že to má každý, ale když nezveme lidi, kteří chodí pořád na svatby, nikdo to nezná.......tak my to radši použijem, lepší než mít doma nějaký šílený porcelán nebo povlečení......
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme,upřímně řečeno tomu moc nevěřím,že se něco změní,nechám se překvapit :-) zatím si užívám života :-D ty svatební noviny nejsou špatný nápad,ale souhlasím s butt,taky mi to přijde,že se ten obsah na každý svatbě opakuje
Odpovědět
jasny, to je to, ze ja jsem deformovana, kdyz se porad pohybuju tady :-D
Odpovědět
princez: to je fuk, já se tam právě snažila dát co nejvíc o nás, program svatby, menu, fotky, fotky hostů a tak.....a na ty věci, co se opakují mi zůstaly dvě strany......a jak říkám ti hosté, co tam budou, to ani nemají šanci znát a my se budem určitě dlouho fotit, tak budou mít aspoň co dělat....... jinak butt: já jsem odsud taky zdeformovaná.....
Odpovědět
taggy ja tajne doufam, ze se hoste budou bavit i bez novin :-D ale pamatka to je urcite super ;-)
Odpovědět
butt: tak to já taky no......ale máme tři fotografy a vím, že budem aspoň dvě hodiny pryč.....
Odpovědět
Článek se načítá
ty jo :-o tri fotografy a dve hodky pryc :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jj, ale víš co, zbudou ti prstýnky a fotky, tak je potřeba jich mít hodně a krásné...... už jsem přemýšlela nad tím, že bysme se vyfotili ráno nebo den předem nebo den po....ale to už nebude ono.....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy,tak to je právě dobrý,že to máš jiný než co se tady většinou vidí :-) ale taky docela koukám,že máte tři fotografy a focení na dvě hodiny,wow :-) kočky,budu Vás muset opustit a věnovat se chvíli studijním povinnostem,nikdo,kdo by ty zkoušky udělal za mě,se ještě nenašel :-D
Odpovědět
princez: máme tři fotografy kamarády.....jeden je můj bývalý kolega, ten nás vyfotí ještě i s hostama po obřadu a ti dva, to jsou kamarádi, ti budou obřad fotit taky a pak ještě po obědě se s něma pojedem fotit..... :-)
Odpovědět
taggy pro me je nejdulezitejsi, ze mi zbyde z toho dne manzel :-D ja teda navic nesnasim foceni :-D ale chapu, ze chcte mit hodne fotecek.to jsou kamaradi nebo profesionalove? princez at to jde ;-)
Odpovědět
taggy vidim, ze jsi me s odpovedi predbehla :-D
Odpovědět
butt: tak manžel mi zbyde taky, to je jasné......ale my sami moc rádi fotíme a máme rádi fotky i focení.... jsou to kamarádi, jeden je profík a ti dva jsou podle svých slov amatéři, ale fotí jako profíci - profíci nejsou tak, že na to nemají školu, ale hlavně ten petr, to je fakt třída.......hraje si s tím
Odpovědět
taggy to je parada, ze mate takovy kamarady ;-)
Odpovědět
jj, jsem ráda......ta kamarádka je kolegyně mého přítele a svatbu chystá taky, chodí i sem na beremko....veronicca....
Odpovědět
ten nick mi nic nerika..nas bude fotit taky kamoska :-)
Odpovědět
ona sem moc nechodí, spíš do jiné místnosti.... kámoška, to ti schvaluju, kamarádi jsou podle mě lepší, než cizí lidi
Odpovědět
a taky levnejsi :-D :-D :-D ale je fakt, ze pozovat pred cizim clovekem bych nedokazala :-)
Odpovědět
jj, to je pravda....já bych to asi dokázala, už to mám i za sebou, když jsem se nechala nafotit pro miláčka, ale není mi to moc příjemné.....
Odpovědět
sis nechala fotit nejaky eroticky fotky? :-D ja jsem jarkovi slibila, ze az budu tehu, ze dostane moje fotky :-D
Odpovědět
butt: jj, takové v prádle.....krásné....ale ty tady do alba dávat nebudu... :-D :-D :-D a jak budu těhu, to už se mi nabízeli asi tři fotografové, že mě chtějí nafotit.......to bych určitě fotečky chtěla......je to krásné.....ale spíš si mě nafotí budoucí manžel než někdo cizí...... :-p
Odpovědět
cau drbny :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojky drbno....... :-D
Odpovědět
tsssss :-p tak kde se zas vsichni loudaj...nojo to vzdycky jak prijdu vsichni radsi zdrhnou....tak pritel dnes odletel,vid....a kdy pujdes shopovat :-D ?drrrrrbnoooooo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?