Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Carcu, neboj, ono to přijde.. ;-) Hýčká vyloženě ne, ale nestěžuju si, snaží se.. :-D
Odpovědět
tak to hyckani jeste prijde svetsim briskem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ze začátku si bříško hýčkal víc, ale taky ho pusinkuje, jen už si na to asi zvykl, to jen mně to pořád úplně nedošlo.. :-N Holky, já jdu do pelechu, zítra zas vstávám.. Tak pa pa ;-)
Odpovědět
tak pa,Lucinko ;-) ;-)
Odpovědět
pa luci ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, kdepak se flákáte?
Odpovědět
Profilova fotka
aaahoj holky
Odpovědět
ahoj princez, vidím, že je tady opět mrtvo.....copak děláš? já jdu dodělávat svatební noviny, už mi chybí poslední stránka.....
Odpovědět
Profilova fotka
no chystám se do knihovny něco najít k bakalářce,chci to konečně dodělat,tak doufám,že to pak nebudu muset přepisovat celý.měla bych se začít učit na zkoušky :-( už máš koště????je přece čarodějnic,ne? :-D
Odpovědět
ahojte holky moje zlate :-) taggy pochlubis se pak novinama?
Odpovědět
princez: jen se uč.....jo a koště nemám...... :-D butt: kde se flákáš? jj, noviny vám pak ukážu, ale jelikož si je vyrábím ve firemním programu, ze kterého je doma nevytisknu, tak si je dám do albíčka až budou nachystané a vytištěné.....
Odpovědět
taggy.kaj se, ze tu nesedim 24 hodin denne :-D dobre, tesim se na ne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
butt: ty jsi takový strážce beremka, mohla bys dělat adminku..... :-D
Odpovědět
taggy: :-D :-D to by me pak vsichni akorat nadavali :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj butt :-) taggy,jojo,na tvůj výtvor jsem taky zvědavá :-)
Odpovědět
princez, až budou, hodím je sem.....a nebo je jdu zase zkusit vyfotit v počítači a hodím vám je do albíka zrovna..... butt: ty bys byla určitě hodná adminka....
Odpovědět
taggy:jj byla :-D nikomu bych nic nemazala atd :-D :-D :-D :-D jj vyfot hned!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
taggy,to máš pravdu,butt by se na adminku hodila :-)
Odpovědět
snažím se to bliknout, ale celou stránku nevyfotím, neva....?
Odpovědět
taggy my to zvladnem.apson ze kousek uvidime :-D
Odpovědět
ok, tak já každou stránku vyfotím dvakrát, horní půlku a dolní půlku.....ale nejsou ještě komplet......
Odpovědět
taggy neva ;-) hlavne kdyz castecne uspokojis nasi zvedavost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně,lepší něco než nic :-)
Odpovědět
ok holky, tak vyfoceno, jdu je pozmenšovat a za pět minutek to hodím do alba....
Odpovědět
Profilova fotka
butt,pěkná fotka,sluší ti to :-)
Odpovědět
tak je to v albu, ale moc tam z toho nevyčtete, musela jsem to zmenšit, tak aspoň uvidíte sty.....chybí některé fotky a na první straně bude napsané svatební noviny a pod tím bude vtip, který nám nakreslí kamarád, ale až v létě..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem na to koukala,moc pěkný,šikula :-)
Odpovědět
taggy:mas to strasne paradni!nejvic se mi libi, ze to vypada fakt jako noviny :-D
Odpovědět
díky princez, ale jak říkám, tmavé, nehotové, takovým polotovarem bych se tady radši nechlubila......a co ty, jak to vypadá s tím tvým přítelem......necháváš tomu čas nebo už se něco děje?
Odpovědět
Profilova fotka
no možná tomu asi dám ještě šanci ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?