Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahojky tery :-) blondy proc tak skarede rikas carcu? ]-(
Odpovědět
jo blondy,odpovez butt ]-( ]-( ]-( butt...dekuju :-D
Odpovědět
ahoj butt ;-)
Odpovědět
carcu se te musim zastat, kdyz jsi moje dvojce :-D :-D :-D tery tak jak se mas?krom toho, ze te jeste trosku trapi krcek? :-)
Odpovědět
butt...to je fakt :-D :-D
Odpovědět
butt fajne, akorat me trochu desi ta chripka ]-(
Odpovědět
jé, já jsem k tomu hodila vysmátý obličej místo uplakaného...... carcu: jj, budu pracovat a drbat tady s váma.....a myslet na něj taky....už mi vykládá, že je mu už taky smutno.....a ještě neodjel.... a co vy holky, co vyvádíte?
Odpovědět
taggy...tak uz nesmutni,ju ;-)
Odpovědět
tery praseci? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
taggy a na jak dlouho jede? butt jj :-.
Odpovědět
tery ty se ji fakt bojis, jo?a mas uz koupenou rousku? :-D :-D
Odpovědět
no docela se bojim, pritel spoluzacky je v mexiku a v nedeli se vraci, takze mam docela fakt strach :-(
Odpovědět
Článek se načítá
teri,to nebude tak horky
Odpovědět
snad ne ;-)
Odpovědět
terez ;-)
Odpovědět
holky tak ja musim..pa
Odpovědět
carcu paaaaaaaaaaa tery a ty se neboj ;-)
Odpovědět
snad ne, nemam z toho dobry pocit ale :-| carcu papa
Odpovědět
tery: odjíždí pozítří do prahy, v pátek odlétá a vrací se domů až třináctého května..... :-S ;-( :-S ;-( prasečí chřipky se neboj.......
Odpovědět
aha taggy, tak to se ti bude styskat, ale neboj to utece hned ;-)
Odpovědět
tery: bude, to jo....ale už se těším, až se vrátí, na fotečky, na zážitky a hlavně na něj......a slíbil, že mi něco přiveze..... jinak včera jsme byli objednat prstýnky, tak už se těším, až budou.....
Odpovědět
tak to je fajne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Carculko promiň, já nevěděla, že se urazíš :-p A Butt, taky se Ti omlouvám, že jsem Ti urazila dvojče... :-p holky, vy mi dávate :-D :-D
Odpovědět
blondy: :-D :-D :-D :-D :-D jeste chvilku se omlouvej a my ti to pak odpustime :-D :-D
Odpovědět
carcu a butt jsou dvojčata? butt, ty jsi zanevřela na sandule a vyměnila ji?
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D taggy ja byla se san nekdy dvojce?ale stejne jsem na ni zanevrela :-D :-D :-D
Odpovědět
nene, nebyla, ale drbala jsi s ní nejvíc..... a proč jsi teda s carcu dvojče,
Odpovědět
taggy protoze se nam hlavne ze zacataku stavalo, ze jsme rekly uplne to stejny a co jsme si tak psaly, tak toho mame hodne spolecnyho :-D ak si delame srandu, ze jsme ztraceny dvojcata, co se nasly
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, to by se Ti líbilo, abych se omluvala :-D Ne a ne a ne :-D Jsem dostala od babičky 2000,- :-D pak že jsou důchodci chudý ]-(
Odpovědět
blondy:treba to je tretina jejiho duchodu a ona si to urvala od huby :-D tak bud rada a nemluv o duchodcich skarade ]-( a omluv se :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?