Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
dobrou taggy...
Odpovědět
taggy ciste hypoteticky(ne vas)ale obecne,jaky rozmezi penez myslis ze je pro dva a jedno dite moc???
Odpovědět
carcu jakmile je v rodine dite, tal penez neni nikdy dost :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
butt...on se taky vypracuje uvidis...a ikdyby tak na bydleni a jidlo plus zakladni potreby si vydelate....ale chlapy to zere to je fakt,takovy veci
Odpovědět
carcu:i kdyby mel porad maly penize tak me na tom nezalezi.neberu si ho kvuli penezum (tim samozrejme nechi rict, ze ty a taggy jo :-D :-D ) kdybychom meli troet hladem, tak to by bylo blby, ale to nam nehrozi :-) ale jak rikas, chlapy to proste zere a maji pocit, ze zensky jsou stastny jen kdyz majo hodne znackovyho obleceni :-D
Odpovědět
carcu: to je individuální, za prvé dítě ještě nemáme, takže přesně, jak píše butt.....my potřebujeme třeba hodně, protože platíme sociální, zdravotní, moc peněz za benzin a telefon - ale to má přítel jako pracovní náklady, alimenty, nájem a tak......a někomu stačí měsíčně tři tisíce na jídlo, někomu nestačí deset....takže nevím, jakou částku říct.....a taky někdo bude kupovat dražší oblečení a pampersky, někdo vystačí s levnějšíma věcma....a taky náklady na bydlení se u každého různí, takže co si myslíš ty?
Odpovědět
butt..presne tak.... :-D
Odpovědět
taggy v ip
Odpovědět
holky utikam spinkat.tak dobrou noc!a zitra na me intenzivne myslete :-D
Odpovědět
butt,budem :-D dobrou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím :-) Co je nového? Celý víkend jsem tu nebyla, tak jsem Vás jenom proletěla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :-) mam novinku...po probdele noci a litru kafe muzu rict, ze mam diplomku hotovou!!!jupi, uz jen nechat zkontrolovat konzultantkou a do konce tydne ju musim nechat svazat a odevzdat na studijni...me se tak ulevilo x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
majo, tak toje báječný ;-) Ať ti projde u konzultantky ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondy, no asi bude muset, protoze uz nemam cas ji predelavat...no maximalne nedostanu jednicku, no booooze, pres to uz jsem se prenesla... :-D
Odpovědět
ahojky holky, dobré ránko, už jsem zase v práci.....maja: tak gratuluju.....já pracuju podobným způsobem, když nestíhám....
Odpovědět
Profilova fotka
majo, na známce nezáleží ;-) taggy, taky opět v práci....
Odpovědět
sestři: jj, v práci v práci....tento týden mám docela kritický kvůli pátečnímu svátku se mi toho nějak nakupilo, tak moc nestíhám......
Odpovědět
ahojte! maja jsi sikovna! ;-) a holky musim na na vas stezovat, spatne jste na me mysleli ;-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky |-| |-| =-) už sem doma
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Agu nějak sklesle....
Odpovědět
Profilova fotka
sem utahaná jako kotě blondy |-|
Odpovědět
Profilova fotka
a to je teprv poledne 8-(
Odpovědět
agu,tak jak to dopadlo?? ahoj holky :-D butt-tak co jaks dopadla s referatem??
Odpovědět
Profilova fotka
Agu tak běž chrnět ;-) Carcu, tak dneska jak? :-D Zase vtipný párky? :-D :-D :-N
Odpovědět
blondy,nene dneska naky nasrany.... ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, jak to??? :-N :-.
Odpovědět
jelikoz od rana samy pracovni trable-tak jsem je vsechny musela sprdnout...hold na dobrotu pro zebrotu,pak si mysli ze muzou co chtej...jedny dluznici co to mela dnes dat tak taky dat sprda-byla drza-rekla mi proc to chcem ze mame dost atd....no tak jsem rekla ze bud se dohodnem na termin kdy to da nebo prijde manzel a bude ceres a srovna i toho jejiho-taky byl drzej...a najednou ochotna....proste kopec veci dneska
Odpovědět
Profilova fotka
A carcul co děláš děláš za práci? Něco s půjčkama?
Odpovědět
nene provozni manager...ale to byla jedna pani,co si nabrala naky veci a tahame to z ni..ale z manzi ma respekt,tak kdyztak proto dojde on,kdyz jsem ji to rekla ,hned otocila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Carcul, to je síla, co si některý lidi dovolí..... :-| Už jsem domáááá :-D Jo a holky, mám dneska narozeniny :-D Tak přijímám gratulace a i dárek mi můžete poslat :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?