Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt...zvladnes,uvidis ;-) taggy...jojo komp je moje zhouba taky :-)
Odpovědět
ja teda zapinam komp i na stedrej den :-D na nem jsem zavisla, to jo :-D carcu v nejhorsim nezvladnu, je to jenom skola :-D
Odpovědět
butt-spravnej pristup :-D :-D :-D jojo vidim jsme vsechny zavislacky :-D
Odpovědět
já tak přemýšlím, že se od toho počítače fakt vůbec nehnu....v práci taky pořád u něj sedím..... přítel jede už ve čtvrtek do prahy a v pátek odlétá na to bali, tak už je mi smutno teď.....od pondělí do středy máme oba tolik práce, že se ani pomalu neuvidíme.....
Odpovědět
taggy,aaaaleee uvidis jak se pak budete tesit ;-) ;-) ;-) to zvladnes-si te pak bude vic vazit :-)
Odpovědět
taggy pod prispevek od cacru se podepisuju ;-)
Odpovědět
holky, díky.....ale budu vás tady s tím asi ještě otravovat, až bude pryč.....spoléhám na vás, že mě tady budete bavit.....i když odlétá v pátek, to budu pracovat, i v sobotu a v neděli, pak až do středy.....takže jen od čtvrtka do neděle budu mít čas přemýšlet a smutnit....... :-D já vždycky uklízím, ale za dvanáct dní už tady nebude co uklízet.....pak jedině nakupovat.....
Odpovědět
taggy nakupovani je jeste lepsi, nez uklizeni, ne? :-D neboj budeme ti oporou ;-)
Odpovědět
taggy,vidis,tak zaplnis jeste jeho satnik svyma vecma :-D :-D a at ti necha kreditku :-D :-D :-Dnakou zlatou butt :-D :-D
Odpovědět
tak ja hlasim ze ferefart jakztakz hotovej :-D
Odpovědět
fuj ani psat neumim :-D melo byt referat :-D
Odpovědět
ty jsi sikulka,butt
Odpovědět
Článek se načítá
ze? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
holky, děkuju za podporu.... jinak uklízení mě baví, nepřemýšlím u toho nad ničím, ráda předělávám různé věci v bytě....a co se týká nakupování, to určitě vyrazím....a kreditku mám svou, účet máme společný a než se vrátí, tak dojde výplata, tak půjdu utrácet.....ale mám slíbené hadříky, že mi přiveze. vkus má skvělý a dokáže skvěle odhadnout velikost....vloni byl v londýně, a přivezl mi bundu, kabelku, svetříky a dokonce i přesně padnoucí spodní prádlo.....je to miláček...
Odpovědět
taggy mas dobryho chlapa :-D :-D :-D
Odpovědět
butt: já vím, proto si ho beru.....a taky právě proto mi není jedno, že jede pryč....ale je z toho taky trošku špatný, nejsme na to zvyklí no.....
Odpovědět
taggy podepisuju se pod butt..... tak hlavne aby prisla veelika vyplata..... :-D a s tou kreditkou to bylo obrazne receno :-D :-D :-D no ja mam taky slibeny nakupy-v kvetnu :-D uz se tesim..pry si me milacek celou oblikne
Odpovědět
holky ja chcu taky bohatyho chlapa :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu: jj, výplata bude skvělá, ale už si z ní chci dát bokem peníze na svatební hostinu, aby byly odložené a nemuseli jsme to hrotit pak.....ještě bude potřeba nějaká společná dovolená, asi pojedeme spíš na předsvatební než svatební cestu.... jinak s tou kreditkou vím, taky si dělám srandu.... butt: nezávid, dodělej školu ať může tvůj přítel říkat, že má bohatou ženu..... :-D
Odpovědět
taggy.....a ta tvoje nebo nastavajiciho?? a kam chcete na dovcu??? butt...nesmutni..my ted vse vrazime do baraku,to je jama na penize.....
Odpovědět
taggy hmm bohata budu nejdriv za deset roku :-D :-D carcu ale aspon mate co vrazet :-D :-D
Odpovědět
butt: my máme sice peněz moc, ale ještě větší náklady, takže zatím moc nejásáme, i když se to už ustaluje carcu: co myslíš, jestli moje nebo nastávajícího...?
Odpovědět
butt: tak aspoń se máš na co těšit..... a taky víš přece, že život je hlavně o lásce a o rodině, než o bohatství....
Odpovědět
taggy ja si z toho delam srandu ;-) jen ze tady pisete, jak si budete kupoat obleceni a co vam vasi drazi kupujou a nekupujou. tak to byla reakce na to ;-) jinak penize vubec neresim, hlady neumreme a to je hlavni :-)
Odpovědět
jj, já si taky dělám srandu.......a s tím kupováním jsem to jen myslela tak, že jsem ráda, že má marian vkus a vím, že když mi nějaké oblečení přiveze, že mi to bude akorát a bude se mi to na 99procent líbit......nechlubím se.....
Odpovědět
taggy...vyplata tvoje nebo nastavajiciho-jaka bude velika.... taggy a taky co beres v dnesni dobe jako oc penez??? butt...ja to taky nemyslela spatne,a butt,bud rada za chlapa jakyho mas...a my ted taky meli setrici obdobi,jsme toho museli moc zaplatit na baraku,tak ted se to zas vraci do normalu...
Odpovědět
carcu: výplata obou, ale já mám každý měsíc stejnou, přítel podle toho, jak pracuje......a moc peněz je pro mě to, co vydělává přítel...... :-D :-D :-D nevím, jak to říct....moc peněz je tolik, že zaplatíš to, co musíš, a ještě ti zůstane na to, co chceš.... a ještě můžeš ušetřit....akorát ušetřit se nám zatím nepodařilo, protože toho bylo pořád moc k placení a nebo jsme něco chtěli.... holky, opouštím vás, jdeme do sprchy atd....
Odpovědět
taggy ja vim, ze se nechlubis :-D :-D to me nenapadlo si ani chvilku myslet ;-) carcu ja vim, ze jsi to nemyslela spatne :-D ja jsem samozrejme za svyho chlapa strasne vdecna.on jen ma chudak porad strach, ze nebude mit dost penez na to, abych mela stejnej zivotni standart jako u nasich ted.tak ho porad musim uklidnovat, ze nepotrebuju nosit znackovy hadry je svymu stesti apod.me na tom fakt nezalezi :-) tak uz nemjet vuci me nejaky vycitky svedomi, ze jste tu napsali, ze budete utracet za obleceni :-D
Odpovědět
taggy dobrou!
Odpovědět
dobrou butt: ahojky....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?