Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • carcu 😃

• je, holky, dekuju 😵 😵 😵 je takovej sladousek muj malickej 😵 😵 😵

• jo a jinak...prave jsem si vybrala porodnici na druhy 😃

• Sponzor fóra
  • majatob-a jak chces rodit??a jaks rodila prvni???
    Tobik je fakt broucek-dali jste si na nem zalezet a mooooc se povedl

• carcu a na jakou skolu des?
    holky jinak taky koukam, jaktoze se mi podarilo uhnat tak skvelyho chlapa 😃 😃 😃
    maja vybrala sis jinou nez na to prvni?a jak jsi poprve rodila?klasicky?nebo neco alternativniho? 🙂

• butt doufam, ze sis to nevzala na sebe, nemyslela jsem to tak, ze je skola tvvuj smysl zivota 😉 😴 🙂

• tery nevzala, neboj 😉

carcu mame stejny dotazy 😃 😃

• butt:v plzni neco mezi mezin.vztahama a verejnou spravou-dalkove...denni obor je jen v praze...a stejne bych na denni nesla

butt,asi jsi taky skvela,preci 😃

• butt-a tebe to ete prekvapuje?? 😃

• tobika jsem rodila v prostejove, vsechno super, akorat mi nepichli epidural, takze uz jsem jaksi nemohla a museli mi pomoct..sla bych tam klidne zas, ale tatka uz me doma nechce (sotva se me zbavil) a z Ostravy je to trochu z ruky...
    takze to vidim tak ze se pred terminem nastehuju k tchanovcum (tim padem mam vyreseny aj hlidani prdolky) a rdit chci v Havl. Brode 🙂

• butt fajne 🙂
    holky jdeme spinkat s muzem, tak papa 🙂

• a s epiduralem nebo bez??dalo se to vydrzet??co nastrihavani a siti?asi bes vid

papa terez

• carcu, druhy bude doufam s epi...no byl to des, ale ziju, takze se to vydrzet dalo (ikdyz v akci jsem myslela ze umru) 😃 nastrih nebyl, ale siti jo, protoze jsem se natrhla 😬
    terez pa 🙂

• a stejne at je to jaky chce, je to bozi pocit mit pak prcka v naruci 😵 😵 😵 😵

• ach jo, me se nechce cekat az do svatby 😞

• Sponzor fóra
  • carcu mas pravdu, nema me to co prekvapovat 😃 😃 😃 😃 jina dobre mas vybranou skolu 😉 a kdy mas v planmi na ni jit?

tery pa!!

• nic devcata, jdu do hajan, nez se zas dostanu do "tvorive nalady"... 😃

• maja pa a dobrou!

• majatob...a boli hodne to siti?a melas naky problemy po porodu?a nebojis se epiduralu??pardon ze jsem tak zvedava

butt....od podzimu 😃 vloni jsem maturovala ,ted byla rok pauzicka a na podzim nastoupim 😃

• carcu a ty prijimacky nebudes delat?nebo jak to mas?a co vlastne ted tenhle rok delas?nejak jsem to asi zapomnela. promin 🙂

• maja -dobrou..

butt:makam,provozni manager,uz jsem delala provozni u skoly...takze mam to uuuplne v poho...

• nene nebudu 😃 uz jsem prijata

• carcu aha aha 🙂 a reknes jak to mas s tou skolou? 😃

• si me predbehla 😃

• vidis-ta telepatie preci 😃

• carcu jsi na ni porad nemuzu zvyknout 😃

• no tak to bs mela rychle napravit 🙂 🙂 🙂

• carcu snazim se 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃

• moc se nezub 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů