Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahoj holky, my máme už taky vybraný kočárek, a to tento: http://www.darababy.cz/zbozi/abc-desi... a co jinak, jak jde učení... tery: u přijímaček ti držím palce, určitě to zvládneš.....
Odpovědět
ahoj taggy, ten je taky moc hezkej ;-) prijimacky mam za sebou dneska, tak snad dopadnou, dekuju ;-) butt neni drahy stoji 7500
Odpovědět
terezka: ahojky....přijímačky jsi určitě zvládla, zvlášť, když se ti zdály jednoduché......a jak to máš teď vůbec v plánu.....po svatbě mimi a to dálkové studium? nebo půjdeš i někam do práce?
Odpovědět
taggy kdyz se nam povede brzy mimo, tak normalne dalkove studium s mimcem + zatim nez bude skola a mimco tak budu pracovat doma, nasi maji obchody s oblecenim, takze uctenictvi atd..hodne toho delam uz ted. No a kdyz se na skolu nedostanu tak budu delat s nasima jen a kdyz bude mimco velky, pujdu to treba zkusit nekam do jine prace nebo budu mit na starost jeden nebo dva nase obchody, jednani s dodavateli, vybirani zbozi, ucetnictvi atd tak uvidime :-D
Odpovědět
aha, tak to máš dobrý, v rodině, to je fajn, tam se to dá nejlíp operativně řešit, co? já se zase vytratím, jdeme večírkovat.... x-)
Odpovědět
Tak jsem tady zas, v pondeli se chystam rict o svatbe mamince, tak midrzte palce :-) No a i pokracuju v dalsich pripravach, snad uz budu mit hotove i svatebni oznameni a dalsi veci :-) a co vy ??
Odpovědět
Profilova fotka
jee, koukam se tu zase resi miminka x-) x-) x-) taggy, ten kocarek jezdi po ostrave, uz jsem ho tu parkrat potkala (myslim ze furt jeden a ten samej) :-) maja, drzim palec preventivne uz od ted :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoooj holky :-D :-D majo,tak drzime palce :-D
Odpovědět
ahoj holky, jste tu jeste =-) :-) taggy jj v rodine jsou tyhle veci lepsi :-D tak papa uzijte si to ;-)
Odpovědět
ahojte holky :-D taggy taky krasnej kocarek ;-) jinak ja doufam, ze dostanu kocarek od me tety pouzitej, mi pripadnou kocarky nekrestansky drahy :-D maja3006:taky drzim palce, pak nezapomen informovat.a zaloz si album, at muezem koukat :-D majatob:dneska jsem se koukala na konika a mas krasny dite :-D
Odpovědět
jojo majatob,ja koukala taky-Tobik se vam teda povedl :-D
Odpovědět
me se strasne libilo to pospani fotek:to neni starsi bracha, to je tatinek :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
holky hodte sem odkaz, ja chci taky videt krasnyho Tobika =-) x-) :-)
Odpovědět
butt..jo a byl to muzikal adela jeste nevecerela a supr... ahoj terez-najdi i na MK album majatob,to je rychlejsi..je hrozne krasnej roztomilej,sakra ja chci taky :-D
Odpovědět
carcu:to je dobre, ze jste byli spokojeni ;-) ja teda muzikaly moc nemusim :-) ale verim, ze neketry jsou i pekny :-D
Odpovědět
majo Tobik je naprosto k sezrani, fakt jo x-) x-) uz abychom meli taky takovyho x-) jako poznamka: pomoc, zere me krokodyl a tata mi koupil faro aspon na 5 min, normalne jsem vybuchla smichy :-D
Odpovědět
terez-ja chci taky :-D a hned :-D butt.fakt prca :-D
Odpovědět
carcu pojd dupnem si spolu :-D
Odpovědět
jo dup,dup....at uz je v brisku x-) x-) x-) snad bude co nejdriv,byla bych moc stastna za mimiska
Odpovědět
dup dup dup :-D taky chcii uz :-D neboj carcu, za chvilku si budes davat vecicky na konika a fotecky :-)
Odpovědět
holky ja se zrovna dneska bavila s jarkem, ze mi mico musi udelat brzo.paccim dyl jsem na skole tim vic jsem pod takovym tlakem, ze jedinej smysl zivota je pracovat v zahranicni advokatni kancelari :-D :-D tak ze mi mimco proste musi udelat driv, nez me tyhla tlaky uplne semelou....
Odpovědět
kez by x-) x-) x-) hihi holky,manzilek mi dneska koupil boticky...se musim pochlubit :-D
Odpovědět
butt to je dobra taktika, myslim, ze to zabere :-D carcu fakt a jaky ;-)
Odpovědět
tery tak my to v planu mame brzo. jen je proste hrozny, jak kdyz se pohybuju v takovych kruzich, kde vsichni hledi jen na kerieru, tak me to uz porste taky zacina nahlodavat...
Odpovědět
butt to je jasny, ze te to hloda, kdyz vsichni kolem tebe o tom mluvi ;-) ja jsem dneska na ty VS, ale byla rada, ze to jestli se tam dostanu nebo to pripadne udelam, neni mym smyslem zivota, jako tech co tam sedeli se mnou :-)
Odpovědět
butt:a co na to jarek?? takovy krasny hnedy a na jehlach-se asi na nich zabiju-musim doma trenovat(na takovy ty prilezitosti,kdyz nekam jdem a tak)jete meli jedny krasny,uuuzasny s mensim podpatkem ale ne mou velikost..
Odpovědět
carcu tak to je parada :-)
Odpovědět
pro me taky skola neni smysl zivota.ale strasne me to bavi a rozhodne bych se tomu chtela venovat, ale ne na ukor rodiny :-) carcu no jarek rikal, ze pokud bych chtela radsi delat ted karieru, tak muzu :-) pritom se na deti tesi vic nez ja, je proste moje zlaticko :-)
Odpovědět
butt to ja prave vim, ze to taky neni tvuj smysl zivota, urco je to fajn, kdyz te to bavi, ale obe zname svoje priority vid ;-) :-) a to je teda fakt zlaticko, kdyz ma k tomu takovy pristup :-)
Odpovědět
butt,vybrala sis skvelyho budouciho manzu :-D znam to od nas ze stredni to taky vsichni hrotili-ted nastoupim na dalku a jen pro svuj pocit.jinak e chci venovat svy rodine :-D terez :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?