Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
carcu presne, vystihla jsi to, ja taky nikdy nebyla koste, flirtovat ok, ale abych ojela kazdyho a pripadala si jako obrovska frajerka to teda fakt ne 8-( :-D asi tak neco jinyho je ujet s nekym ve smyslu se s nim nekde vykousnout nez aby te nekde o... :-S k sexu je nutna laska, aspon u me urco :-)
Odpovědět
jojo terez presne tak...a tim kousnutim,kluk se nema cim vytahovat,holka neni koste,zaflirtuje si,udrzi si dustojnost(kurva je dobra ale nikdo si ji pak neveme)...ale hromada holek v dnesni dobe si mysli ze je normalni byt koste...ja bych se citila blbe,ale kazdy to ma jinak..znam takovy holky-dokonce mam takovou kamosku,kamoska je to fajn ale nemohla bych byt jeji kluk...ale me to muze byt fuk kdyz kamoska je supr
Odpovědět
jj spousta holek to ma jak rikas, ale ja nevim, mela jsem vzdycky jak rikas nejakou svoji hrdost a urcite hranice, za ktere bych proste nesla ;-)
Odpovědět
presne tak,a proste jak jsem rekla musim mit pocit ze jsem pro chlapa to nej nej...a tim ze si musi pockat,uz to neco ukaze...a taky kdyz neskocis nekomu koho nemilujes do postele,dokaze si clovek sam sobe a citi se fajn.a hlavne vi svou cenu....a nakonec ti kazdej chlap odstupem casu rekne ze si takovy holky vazi vic...vzdy jsem se kamaradila s klukama,tak jsem vzdycky vedela urcity veci ktery ostatni holky vidi jinak...proste ke kousnuti stacila pritazlivost k sexu laska-aspon u mne...taky jsem mela chozeni-libacka,za ruce atak ale nic vic-mela jsem je jen rada a k tomu mi neco chybelo...a pak je vaznej vztah kde uz clovek sam citi ze to chce terez jsem rada ze se shodnem
Odpovědět
Profilova fotka
holky,ono si nemyslete,ze nemam svoji hrdost,proste jsem asi dosla k tomu,ze to neni chlap pro me,ikdyz jsem si myslela ze jo
Odpovědět
princez...no myslim si ze jsi k tomu dosla spravne
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem rada,zes me pochopila.Fakt lepsi to rozseknout nez byt vztahu,kde nejsem stastna,ne?
Odpovědět
carcu naprosto se shodujeme, nenapsala bych to lip ;-) jsi uplne jako ja :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a se mnou se taky aspon nejak shodnete,holky? ;-)
Odpovědět
princez ale ja ti to rikala uz kdy ze byt tebou nejsem s nim terez :-D :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
carcul,jojo,ale na to musi clovek asi dojit sam a ja na to došla :-)
Odpovědět
terez to uz jsi utekla??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
moc diky,ze vas mam,holky
Odpovědět
carcu trochu tady poklizim, je tu binec :-D
Odpovědět
terez,ja ted zehlila :-( jinak jsem dnes jen poklidila v rychlosti...vytirat atak budu v nedeli
Odpovědět
taky me to ceka carcu :-( hele holky mam dilema, v cem se chodi k prijimackam? jako slusne? :-D
Odpovědět
jo,ja bych vzala kosili a naky slusnejsi kalhoty ebo sukni-asi bych nesla v dzinach..ale fakt nevim,ja prijmacky nedelam-na dalkovy me berou bez
Odpovědět
ja jdu na dalkovy taky, ale stejne musim na prijimacky :-( kam jdes ty? :-)
Odpovědět
do plzne-neco mezi ver.spravou a mezinar.vztahama... a sla bych urcite oblecena nejak lip,tim nic nezkazis.jelikoz neznam tvuj satnik tezko radit :-(
Odpovědět
carcu tak to je fajne :-) no ja mam rada podpatky, dziny, tricka, tilka, normalka, spis zenstejsi obleceni..mam takovy prima saty, tak si je asi vemu..nejsou ani spolecensky, ani letni, neco mezi, takovy prijemny :-)
Odpovědět
no vidis :-D to bude nejlepsi-takovy stred :-D
Odpovědět
asi jo :-D carcu padim, jdu neco ukuchtit dobryho..jeste teda nevim co, ale neco vytvorim :-D tak zatim papa :-)
Odpovědět
hihi ja mam vareno-palacinky s tvaruzkem a jahudkama...tak papa....
Odpovědět
holky, kdepak jste....já si byla zajezdit, super.....a koupili jsme albíko na fotečky, tak je skládáme...nechala jsem vyvolat asi sto fotek, v úterý budou, tak to pak doplním o fotky z dovči, silvestra a tak....pěkně dlouho jsme nevyvolávali fotky......
Odpovědět
ahoj taggy..mi taky rikali ze bysme meli ty nej vyvolat,vsechno je na cd a nejak jsme se k tomu ete nedostali....vyvolany maj vetsi kouzlo,vid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
carcul,delas mi chute s tema palacinkama :-)
Odpovědět
princez,no ja si ni nedala,jsem zbastila uzenyho pstruha a naky jogurty...ale manza se jich muze uzrat-vzdycky delavam s tim tvarorem a davam bud maliny nebo jahody,pak ji zabalim a navrch slehacku a dozdobim :-D
Odpovědět
ahojte holky, takovy vazny temeta jste probiraly :-D tery na prijimacky jdi hlavne tak, aby ses v tom obleceni citila dobre.a pokud to jsou jen pisemny, tak vubec neni treba slusny obleceni, 99% dela prijimacky v riflich :-)
Odpovědět
butt :-D ahoj :-D :-D :-D :-D tak co v praci??
Odpovědět
carcu jo dobry :-D ja vzdycky kdyz jsem v praci, tak neco znicim a muj mladej kolega to opravuje :-D dneska jsem pokazila razitko :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?