Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahoj holky, jste tu jeste? =-) :-)
Odpovědět
ja terez,tak nak prubezne
Odpovědět
ja taky budu asi tak nejak prubezne :-D hele carcu jsem ted jukla do te diskuze prvni miminko po svatbe a to je docela maso :-N =-) tem holkam je tam 32 treba a teprve zacinaji uvazovat o miminu =-)
Odpovědět
carcu: normál pětidveřák, kombiky nemám ráda. jsou to takové velké lodě....... a na co chceš větší auto? přece pokud se tam vejdeš ty, nákup a dětská autosedačka s kočárkem..... tery: to je děs co ty ženské tam? ale teď si představ, že ony si asi totéž říkají o nás, že jsme divné....ale myslím, že víc v souladu s přírodou jsme my......
Odpovědět
ahoj taggy :-) to teda je des, ted na to koukam vyjevene pekne :-. urcite mas pravdu, prirozenejsi je nas postoj bych rekla...kazdopadne vis co, ony tam resi ruzne ty alternativni metody (ja to vubec neodsuzuju to ne) ale meri se, kontroluji, jedi zdrave, televizi nemaji proste ziji prirodne a rikaji, ze se tak pripravuji aby telo bylo pro miminko zdrave...no nevim jestli lepsi neni jist uplne normalne maso,zeleninu proste zdrave, ale normalne, sportovat a mit dite drive nez potom takhle plasit v 35 jeste nez zacaly =-)
Odpovědět
terez..tak to je sakra maso...ale jako je to fakt,naky lidi na me cuci divne-vcera jedna pani ze uz jsem vdana,byla v soku tipovala mi 18,nekdo tipuje vic nekdo zas malo...tak byla naka rozhozena...a celkove jsem rada za tuhle diskuzi...protoze kopec lidi kouka divne... taggy-ja mela passata-ale jaksi umrel :-D tak tohle se kupovalo prechodne a manza chce ,abych mela naky suv az budu tehu,nebo az bude maly-proste naky bezpecny...
Odpovědět
teri ja tam taky jednou najukla,a zas jsem rychle utekla...a na MK Jsou taky samy starsi-az na malinko vyjmek...
Odpovědět
carcu to se mi stava taky tohle. Prisel mi ten zavoj a prisel k mame do obchodu. Tak jsem tam pro nej jela, zkousela jsem ho tam a v kabince byla pani, vyleze a rika: vy mate i zavoje? a mamka: nene dcera se v cervnu vdava ono ji je 20, jen vypada mladsi :-D a ona ve 20 proc tak mlada?? a ja uz ani nevim co jsem odpovedela, protoze tohle slysim casto :-S to ze vypadama mladsi je fajn, to uz jsem si zvykla, ale tyhle kecy o uzivani si atd atd uz nas hodne vytaceji, snazime se to ignorovat 8-( takze jsem taky moc rada za tuhle diskuzi, za rodice a za kamarady, kteri nas vsichni chapou ;-)
Odpovědět
carcu: jasně, my měli zase megana, a taky jsme ráda, že jsme to vyměnili za tento modýlek......auto je úžasné, miluju ho, ale ještě bych ho měla začít řídit.... jinak co se týče těch lidí, tak já ještě narazila na nějakou diskusi o návratu k přírodě, kdy ty ženské používají hadrové plenky, perou je v nějakém slizu nebo co....no hrůza.....a ty starší maminy - sorry, ale díky nim máme teď všechny strach, abysme vůbec mohly mít děti....protože problémy jsou hlavně u ženských vyššího věku, nad třicet, ale takový byl v posledních letech trend, bylo jich moc, a tak se všeobecně vykládá, že přibylo problémů s otěhotněním....podle mě jen přibylo těch, které to nechávají takto na pozdě a pak se diví, že jim to nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
taggy,moje mamka mě taky měla v 31,ale bylo to tím,že nemohla dlouho přijít do jinýho stavu a nikdo jí pořádně neřekl proč,když se žádný problém nezjistil
Odpovědět
taggy tak to musi byt teprve maso ta diskuze o navratu k prirode :-. :-o presne akorat byl tento trend souhlasim...ale nemuzou se potom divit..nejhorsi je, ze ony to v sobe zivi, ze dite je de facto konec zivota. Ja to tak proste necitim, ja si to teda nemaluju, jasne je to narocne, je to obrovska zodpovednost, ale budu z toho vyjukana ted i za deset let protoze to bude pro me prece poprve, poprve budu mit vlastni dite.
Odpovědět
presne terez,a ja jsem se tak vyblbla do svych 18co my spoluzacky asi nikdy..a s manzou co se zname tak taky furt neco podnikame(ale zas jinak)a s mimcem bude dalsi nova etapa,ale neznamena to ze zivot konci...ze mas mimco neznamena ze uz nevylezes z baraku,a v dnesni dobe se da ject i s mimem na dovcu,s kamoskou na kafe-jsou koutky,zahradky,atd.....no ale ty kecy mi taky stvou,jak si to kdo udela tak to ma... taggy...souhlasim....nedavno jsem cetla clanek ze prvni mimi je nej do 25,od 27 je uz o dost vyssi riziko-neplodnost,dawnuv syndrom-nevim jak se to pise,rozstep...a po 30 je to riziko uz fakt dost vysoky...a taky mlady holky pry nejsou tak precitlively,lip nesou porod a i telo neni tak zdevastovany
Odpovědět
Článek se načítá
carcu asi tak, ja se taky vyblba do svych temer 18 az az, byla jsem na vymennem pobytu v nemecku, chodila po diskotekach, koncertech parila atd atd..ted parime s pritelem taky, ale jak rikas, zase jinak, s kamarady nebo jdeme nekam na koncert taky, ale jsme proste spolu :-) a jak rikas, naopak s mimcem zacina dalsi nova etapa v zivote :-)
Odpovědět
jo taggy-ale jinak celkove i neplodnost i v nizsim veku se vyskytuje driv-jako rakoviny,infarkty,mrtvice-je to zivotnim stylem,stresem atd...a taky pry mlady kluci maj problemy s erekci i plodnosti-zas zivotni styl..pry jsou na tom casto lip starsi...a pry to driv nebylo v takove mire..a taky byl porad,ze celkove klesa muzum pocet spermii,rychlost atd...a ze z toho jednou bude velikej problem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :) hele holky, jestli chcete diskutovat na konikovi o miminkach s mladyma holkama, tak nas najdete v diskuzi Vyslouzile dvacitky...(je to dlouhy, nebudu to vypisovat) v sekci snazilky :-D a jen tak mimochodem...ve slizu peru taky...latkovky chci zkusit...teplotu taky merim...ale pripadam si uplne normalni :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
terez,to Ti v dobrem smyslu zavidim,ze podnikate s pritelem tolik akci spolecne,to si u nas muzu nechat zdat.
Odpovědět
terez-no ja byla zviratko,jak rikaj my kamaradi..ale uz by mi to ani neba-a rika to i kamoska ktera si zazila mocc jako ja a nema ani kluka ae uz taky pari jinak nez driv....driv to byla divocina...a neni to ani publikovatelny...a fakt my spoluzacky nezazili ani dvacetinu,a pak byli pripady co nekam sli 1za mesic-a na sklenku vina-to pak se nedivim ze jim neco unika...ja byla na souk.intru-takze privat s vratnici,kazdy den do noci v prdeli,nekdy jsem ani neprisla-jsme parili,az rano se vyspat nebo rovnou do skoly a patky,soboty taky pryc....atd,atd...proste se to neda ani vypravet-zazitku moc,naky extremni-taky dost,ale jsem rada ze jsem si to zazila..ted uz by mi to fakt neba-vyhovuje mi chodit s manzou,chodime na akce,za kulturou,na dovci,vecere,a jiny zabavy...proste ruznorody a je to moc fajn...proste neco jinyho..a ted chcem tu dalsi etapu s mimi :-D
Odpovědět
ahoj majo ;-) nic proti, v poho my jen ze je to takove netradicni ;-) a na konikovi se snad brzy objevim, za mesic zaciname snazlikovat x-) :-) ahoj princez, my mame totiz vesmes spolecne zaliby, takze je to fajne. a proc vy spolu nic nepodnikate?
Odpovědět
Profilova fotka
terez, ja jsem nad tim taky jeste pred rokem kroutila hlavou :-D :-D :-D :-D klidne se pridej uz ted, jsou tam aj holky, co se jeste nesnazi (teda jedna :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
terez,no,my prave toho spolecnyho moc nemame.Navic to posledni dobou moc neklape,tak uvidime,jak to dopadne
Odpovědět
majo,se taky ukazu :-D princez-to je docela skoda,ze to mate takhle...
Odpovědět
carcu presne, jsou veci, ktere jsem delala, za ktere se i trochu stydim, ale nelituju,vyblbla jsem se az az :-D
Odpovědět
princez, tak treba se to vyresi ;-) majo oki :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcu,njn,treba se to nejak vyresi a kdyz ne,tak se asi vyplni to,co jsem tu rikala pred casem,ze pokud se vdam,tak za nekoho jinyho ;-)
Odpovědět
terez...stejne mi to stve,ze hromada lidi meri podle veku a ne podle zkusenosti,nebo rozumu...vsichni koukaj divne,kdyz jsi ve dvaceti vdana a chces mimi..nojo at si trhnou
Odpovědět
carcu mas pravdu, taky mi to stve ]-( ale jak rikas, je to jejich vec, at si treba trhnou :-D my vime svy ne? :-)
Odpovědět
terez...napodobne... :-D rikam nepublikovatelny :-D :-D :-D ale nikdy na to nezapomenu a obcas kdyz s nekym zavzpominam se musim usmivat...ale diky tomu ze jsem si to zazila,vim ze mi vyhovuje to jak je to ted,atd... :-D a hlavne ty my spoluzacky uz to asi nedohoni do konce zivota ;-) ,takze fakt nemam pocit ze bych o neco prichazela :-) princez..neuraz se ale podle toho co uz jsem od tebe slysela,no nebyla bych s nim..prijde mi ze te ma na haku,ale treba jsem to jen blbe pochopila
Odpovědět
asi tak carcu nepublikovatelny :-D jak rikas o tech spoluzackach tak to je stejnej pripad jako jedna z mych ex radoby kamaradek, neprekousla to ze chci mimco, svatbu atd..a dava mi na odiv jak si udajne strasne "uziva" je to spis zoufale shaneni kohokoliv na jeji ulety, opijeni se do nemoty atd chova se jak by ji bylo tech 15 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
carcu,proc bych se mela urazet,prisla jsem na to taky a postupne to rozseknu natvrdo,zvlast kdyz jsem potkala nekoho jinyho.Schazim se ted s jednim kamaradem,je nam spolu fajn,neni v tom zatim nic vic,ale je to hezky a po dlouhy dobe si zas uzivam zivota a jsem spokojena :-)
Odpovědět
terez,ja jsem parila,ale vzdycky jsem si zachovavala hrdost a nebyla nikdy koste,bavilo mi firtovat atd,ale abych s nekym spala potrebuju ho mit rada...a naky ty kamaradky si pod pojmem uzivat predstavuji balit a soulozit ja teda,ne...je neco jinyho se kousnout a vyspat-to pak je holka koste kdyz jde kazdym druhym... princez...ja vim tos rikala...ale lepsi byt sama-teda pro mne,pokud necitim ze jsem pro chlapa ta nej...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?