Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • tss,teda jako nevim jak ostatni,ale ja jsem vzdycky 😛 😃

• nooooooo o tom by se dalo pochybovat 😃

• jako o tech ostatnich??kdyz myslis

• Sponzor fóra
  • ne o tobe 😃 😃 😃 😃

• ty jsi na me pekne zla... 😢 😢

• ja te jenom skadlim!a o se skadliva, to se rado miva 😉

• a co jdes zitra do skoly??

• ee zitra mam jen praci 🙂 a ty mas jaky plany? 🙂

• ja jsem si dneska popletla nejak dni-takze muzikal je az v sobotu....a zitra mam volno,budu neco delat doma a k tomu nam prijedou delat ty podlahy-konecne 😃

• a jaky podlahy jste si nakonec vybrali?

• zatim plovacku-barva orech...a casem chcem dat pravy drevo

• dobre to mate vymysleny 😉

no ja uz du zapadnout do postele, tak preji dobrou noc!papa

• dobrou,butt 😃

• Bré ráno princezny, kdepak se flákáte? já mám dneska skoro volno, ale vzhůru jsem už od půl šesté....to je pro mě nadlidský výkon......

• ahoj,zas mrtvo.copak se to deje v posl.dobe...no ja mam dnes taky volno-ale musim zehlit,atd 😠 a taky jsem jaksi zaspala,takze kdyz prijeli podlahari,ta mi volali ze jsou tady a ja ete v posteli....nejak budik asi nezvonil

• Sponzor fóra
  • ahoj holky, je tu nekdo 🤔

• ahoj tere..jak ti je?

• ale jo už lepší, ale stejně mě pořád bolí v krku 😞 včera jsem byla na té poslední injekci proti rakovině a za měsíc se začneme snažit o mimíska 🙂 jinak zítra jdu dělat zkoušky na VŠ to bude pěkný 😃
    co ty, koukám že Vám dělají podlahy, tak to je prima, ne? 🙂

• terez,tak budu drzet palecky...jee,tak to je supr ze budes uz taky snazilka 😃 😃
    jojo,deji nam podlahy v podkrovi.... 😃 😃

• dekuju 🙂
    jj taky na tom budeme pracovat 😃 uz se tesim, to je hrozny ted bez oveckovani, jak nam nebylo dobre 😞 😃 😃 a co ty, bavi te snazilkovani? 😃

• terezko,tak mi oveckujem stejne jako pred snazilkovanim-jen je tam navic to teseni az bude mimisek a jsem hozne netrpeliva.... 😃 😃 😃

a ty ted beres ha??jestli zacnete za mesic,tak zacni brat jeste pred vitaminy at se telo zasobi

• 😃
    nn ja neberu HA nikdy jsem nebrala 🙂 vcera jsem se radila s doktorem jestli si mam koupit nejake vitaminky napr. GS Mamavit, a on mi povidal, ze s tim nic jako nezkazim, ale ze vetsinou tyhle veci v sobe toho moc nemaji a pokud vylozene ta holka je mlada, zdrava a neni treba vegetarianka nebo nedrzi diety, tak to brat nepotrebuje 🙂 tak si mozna neco pozdeji koupim, ale asi to nebudu nijak hrotit 🙂

• tak ja vitaminky beruriv jsem brala kys.listovou-neco kvuli krvi...pak jsem to mela v norme ale doktorka mi rekla ze kdyz buu nekdy plaovat mam ji brat..tak mi na gyn.doporucila vitaminky kde je vse potrebne 😃

• u kys. listove mi rikal, ze pry ta volne prodejna je naprd, taky jsem ji brala, ale on rikal, ze ji tam davaji hrozne malo 😐 asi si koupim to calibrum baby plan, tim nic nezkazim a uvidime 🙂

• tak ja padim carcu, jedu neco nakoupit, at mame o vikendu co jist a ze toho snime hodne 😃 my mooooc radi jime 😃 tak papa 🙂

• no ja mam vitaminky-se zvysenym mnozstvim....tak papa terez

• nazdárek kecalky......byli jsme něco fotit a už jsme doma....dneska si asi zopakuju autoškolu.....řidičák mám, ale od září, co máme nové auto, tak jsem nejezdila....tak je potřeba se před létem zase do toho dostat.....no jsem zvědavá, mám z toho autíčka veliký respekt.....

• a copak mate za auticko?? 😃

• Jaguar X-type....

• a mate combi nebo normal???
    ja mam fiata,a manza mi chce koupit naky vetsi auticko,a manza a audinu

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů