Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou holky ;-)
Odpovědět
carcu csak uvidis, treba ma pravdu :-D dobrou!
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko!!!! je tu nějaká dušička?? ;-)
Odpovědět
ahojky, já jo, ale opět v práci.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
To já taggy taky v práci, ale dnes jedu ve 12 domu. :-D
Odpovědět
sestri: ty se máš, já dneska pracuju až do večera.....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy nezoufej, zase budeš prachatá :-D
Odpovědět
takovy mrtvo :-o taggy presne jak rika blondy, budes prachata :-D tak se tim utesuj :-D
Odpovědět
ahoj butt ahoj holky
Odpovědět
ahojky carcu!jak se mame?porad mas zravou naladu? :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak dneska cely den umiram, chytla jsem to taky, je mi hrozne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek! No, pěkný mrtvolno, máš pravdu butt ]-( Jsem si udělala seminárku na socilální politiku, takže ještě se azčít učit tu anglinu a možná dokončim letní semsetr :-D Za chvíli jedeme na koncert Chinasek, tak se jdu pomalu připravovat. Mějte pěkný večer ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ty si to uzi,bondy :-D terez..tak se brzo vykuliruj :-D butt,to vis,jsem byla s manzou ve este,znamej volal at zajedem na obed,ma restaracku...manza ze to nastiha..zacla jsem se olizovat a rikat mnam mnam..no a tak jsme jeli,ze prej jsem to udelala schvalne ze vim ze mi nic neodmitne...tss ]-( jsem mela cesnecku,lososa a bramboracky,kdyby jsme nepospichala dala bych s ete medovnik..vsak si ho asi koupim az pojedu z pilatesu :-)
Odpovědět
tery :-( tak sup do postylky! blondy ty jsi holka sikovna :-D tak pa a koncertik si uzij!
Odpovědět
blondy uzij si to ;-) ja hajam, mam notebook, ale za chvilku ho dam asi pryc, zase budu spat. Tak se mejte hezky
Odpovědět
caru teeeeda :-D a neudelas mu to schvalne? :-D :-D des dnesla na pilates, jo?ty ses sportovkyne ;-) a to delas uz dyl?
Odpovědět
tery vyspi se z toho!
Odpovědět
nene tay poprvy...jsem rekla co se nastehujem zacinam sportovat :-D i kvuli tehu,pry to pak lip telo zvlada.... ja??tss...nikdy,preci...jak bych mohla :-D
Odpovědět
tak teri at se nam brzy uzdravis :-D
Odpovědět
butt,musim letet,po pul desaty jsem tu,ju
Odpovědět
carcu pa!
Odpovědět
butt..jsi tu??? je tu nekdo???
Odpovědět
ahoj carcu: já jsem tady, ale opět pracuju.....odpoledne jsme si s přítelem schrupli, tak toho mám teď hodně......a ty děláš co?
Odpovědět
ahoj taggy,ja ted prijela z pilatesu,supr...jinak manza jeste pracuje,a ja musim trosku poklidit..a japak bylo dnES?
Odpovědět
jo ty jsi vlastně ted ta naše sportovkyně......tak to tě obdivuju, já bych na to neměla čas ani energii......jinak stále jenom práce práce práce.....aspoň že přítel měl úspěšný výlet do čech, schůzky se podařily, takže dobrý......ještě dnes večer a zítra plno práce a ve čtvrtek už mám volno....a to ještě jdeme ráno kastrovat kocoura.....je toho teď nějak moc, nestíhám ani doma ani v práci....
Odpovědět
taggy,tak ja zacla az ted a prave ze mi to energii dodava :-D a supr.... no ja mam zitra taky hafo prace...tak si byla rada vid ze uz ho mas doma :-D
Odpovědět
kdepak vsichni jsou ]-( ]-( ??
Odpovědět
carcu: jj, byla jsem ráda, že už přijel, bramboračku si dal a dobrý..... s tou prací je to na prd...já to mám teď dost náročné, protože jak jsou prvního a osmého května svátky, tak se nám to v redakci trošku komplikuje s termínama uzávěrek a je to děs....a miláček zase pojede pryč, ještě týden ho mám doma a příští pátek odlétá na dvanáct dní na bali a do singapuru.....dostal to v práci jako odměnu za loňský rok, tak budem zatím nejdelší dobu bez sebe..... :-( :-( :-(
Odpovědět
takze to ma jako dovcu??a to te neveme s sebou??
Odpovědět
carcu: jj, jako dovču, ale firemní, jede jich tam asi padesát nejlepších z republiky....a vzít mě s sebou bohužel nemůže.......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?