Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahoj butt...velmi dobre jen jsem nektery sestavy nestihala-byli to uz pokrocily-kamoska mi ukecala ze taky na nich zacinala...a to vinko potom taky bylo fajn... :-D :-D a o dneska ve skole??
Odpovědět
carcu stejen jsi sikulka ;-) vinko bylo jako zasloizena odmena, ze? :-D ve skole bylo jako ve skole :-D zotra si prihlasuju zkousky, tak me uz prepada depka, ze bych se mela ucit...
Odpovědět
butt,ja z budu drzet palecky :-D :-D bud v klidu,jsi sikovna holka jojo bylo,a chtela jsem si dat naky jidlo,ale nikdo nechtel zhresit :-( a to to tam taaak vonelo
Odpovědět
carcu ty to jsi dobra, zes to vydzela :-D
Odpovědět
vid,ale pak jsem litovala...mi bylo blby jist a dalsi tri abz koukali a pak jsem si vznadala ze jsem si mela neco dat :-(
Odpovědět
to my by to blby nebylo :-D tak aspon pro priste vis ;-) a jak se jinak mas? :-)
Odpovědět
jojo priste neberu ohledy,ale kdybys vedela jak na me koukali ze jako to snad nemyslim vazne..ale priste si dam :-) at koukaj jak chtej 8-) jsem pak litovala,tak priste uz ne...jinak je fajn a co ty..??
Odpovědět
brej vecir :-D
Odpovědět
brej :-D
Odpovědět
tak se porad snazime srazit teplotu carcu :-( ted sbedl trochu polivky a sel si zase lehnout, ale neni mi gut :-(
Odpovědět
carcu po sporu musis prece doplnit energii ;-) jinak ja nevim, mam nejaky depresivny stavy :-D tery ahojky :-)
Odpovědět
butt ahojky :-) z ceho mas depku?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj ženy, já sem úplně vyřízená, sem dneska nachodila asi 10 km po Plzni a ata těhotenská demence na mě zaútočila fakt ukrutně, a to tak, že sem prostě nenašla zkoušejícího, kterej mě měl dnes zkoušet, takže mě to čeká za 2 týdny znova.. :-x sem to ale idiot, co? :-D
Odpovědět
jakto butt?? terez to bude dobry,uvidis...
Odpovědět
ahoj luci ;-) n oto je pech, to byla prochazka pekna teda vid :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,to je docela smůla,ale to se stává holky,já mám poslední dobou taky divný stavy,nejradši bych se na všechno vykašlala :-p
Odpovědět
luci :-o :-o :-o ja myslla, ze zensky zhloupnou az po porodu :-D no me proste obac prepadne takova jako depka a chce se mi furt brecet :-D
Odpovědět
jo butt..ja doplnila ale az dma :-D ahoj luci :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych tam teda jela i tak, měla sem pak s ním ještě přednášku, takže zbytečný to nebylo, ale prošla sem se, no dneska se mi vůbec dařilo, ale hlavně že už sem doma a sedím.. :-D Terezko a copak je tobě? Sem vás nečetla, tak sem trochu mimo.. :-N
Odpovědět
butt a kvuli cemu, nejaky problemy? Luci Pavlovi neni dobre vis, boli ho v krku, tak se mu snazim srazit teplotu, tak haja, snad mu bude ok ;-)
Odpovědět
butt..a co te trapi?, holky mam vas pozdravovat od agu,neni ji furt dobre,tak nevi kdy se ukaze :-(
Odpovědět
holky ja v podstate nemam zadnej duvod :-) jen je toho na me proste moc... cacru dekujeme za pozdrav, agu posli ode me pusinku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
carcu,dík za pozdrav butt,tyhle stavy mám občas taky,ne že bych se chtěla vtírat,ale prostě tak nějak vím,o čem je řeč,asi se stane občas každýmu
Odpovědět
carcu moc ji pozdravuj ;-) butt aha tak to chapu, nekdy se to semele najednou toho moc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jak se máte,holky?mluvíte se mnou vůbec?
Odpovědět
princeznicka2411:ahojky :-) nevtiras se ;-) ja si z tech stavu delam srandu :-D ale je to pekna otrava... tery jj, uz se tesim na volno :-D
Odpovědět
butt: nesmutni, ty jsi přece naše máslíčko veselé,........
Odpovědět
Profilova fotka
taggy,tak tohle nemá chybu :-D ty víš,jak nám zvednout náladu,co?
Odpovědět
taggy ti dam maslo :-D :-D :-D :-D jinak ahojky ;-)
Odpovědět
ahojky.....tak přece nebudete smutnit holky....co mám říkat já. od včerejška jsem slaměná vdova, miláček odjel do prahy, dneska tam měl dvě schůzky, jednu ráno a jednu navečer....a podle toho, kdy skončí, se rozhodne, jestli bude spát v praze u tety a nebo přijede domů......a vzhledem k tomu, že ještě nevolá, tak asi dneska budu opět doma sama celou noc....... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?