Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
but ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
zapomnela jsem jedno T :-D
Odpovědět
ticho :-D
Odpovědět
dobre uz te netrapim :-D hele kolik tomu vasem koblizku vlastne je?
Odpovědět
Profilova fotka
t jako ticho... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rok a 3 dny :-D
Odpovědět
teda to je krasnej vek :-) a uz chodime, mluvime?ted jsem koukala na ty tvoje botky, ses sebevrah :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, ale až budu mít diplom, tak se mě nikdo ptát nebude, odkud je a jak sem psala seminárky! :-D :-D :-D takže jen záviď, jak to máme snadný.. :-D heč.. :-D Majo, sem taková přecpaná, jen nevím, jestli jídlem nebo mímem.. :-D Asi to bude zatím to jídlo.. :-D Jenže mě je blbě, když nejím.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, byla oslava, majo? :-D Botičky sou ale krásný, jak se v nich chodí, drží ty pásečky nohu?
Odpovědět
luci vsak a prave zavidim :-D :-D :-D
Odpovědět
Lucie777, jj, bydlim s rodicema, to je taky dost krute. Ale zase si rikam jde uz jenom o par mesicu, takze to snad zvladnu :-) Doufam, ze to mama prekousne a nakonec bude rada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, tak aspoň nemusíš do školy nikam daleko cestovat.. :-D musíš to brát z tý lepší stránky.. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
luci ja jsem na skole samozrejme spokojena a rada, jen si z toho delam srandu ;-) maja3006:mamka to urcite pochopi, neboj ;-) ale ja bych uz moc neotalela s tim reknutim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt, nechodime a pouzivame nejdulezitejsi slova, nenene, ham ham, mama tata a brrrrrrrrrrrr :-D jinak na botkach jsem prezila absolvak,preziju aj svatbu, ale na tancovani si asi koupim balerinky :-D luci, oslava byla, s dortem a dareckama...byl sladkej... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja, no na to, ze se za tri mesice berete a vasi to jeste nevi? :-D mozna by bylo fakt na case... :-D :-D :-D
Odpovědět
butt, no me je to jasne, proto to vybalim behem 14 dnu. jen najit tu pravou chvilku :-D Ale tu asi stejnak nenajdu nikdy ... :-D Proste to reknu a tim to hasne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci, jen jez, vsak to po porodu shodis, ses takovej diblik, myslim, ze s tim nebudes mit problem :-)
Odpovědět
maja z toho je asi nejdulezitejsi slovo nene, ze? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt,zatim spis ham :-D :-D :-D
Odpovědět
maja3006 tu pravou chvilku nenajdes nikdy :-D a kolik je vlastne zenichovi? :-)
Odpovědět
butt, krasnych 22 :-)
Odpovědět
maja :-D :-D :-D :-D tak to je jeste hodnej :-D maja3006:takze taky mladounkej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majo3006, kolem svatby už máte všechno zařízený a platíte si vše sami? A přítel má byt, kam se pak budeš stěhovat nebo jak to máte vymyšlené? =-) Promiň, jestli se moc ptám, kdyžtak neodpovídej, jestli to vadí.. :-D Majo, už teď mám zas kilo nahoře, takže problém možná trošku bude, ale nechci být žádná tlustá mamina, takže na sobě zamakám, já byla vždycky spíš oplácaná, hubenost v rodině nemáme.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja: to je fakt, my jsme cekali a cekali a nakonec jsme to oznamili asi 15 minut pred odchodem na vlak...ehm, a jeste 1.dubna, takze to vsichni brali jako april... :-D :-D :-D
Odpovědět
luci diky, ze se ptas i za me :-D me bylo blby se tak vyptavat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci, no podle fotky mi teda oplacana vazne nepripadas :-D kolikatej tt ses?
Odpovědět
maja to je krasny oznameni svatby :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Lucie777, No máme vsechno zarizeny, to se rict neda, ale vesele se na tom pracuje, behem tohoto tydne chceme zajistit uz i misto, aby byla jistota :-) Ano, vsechno platime sami, pritel si yvdelava. S bytem máme velike stesti, jelikoz má pritel rodnnou vilu a v te jeden byt, za ktery najem platit nemusim, coz je ohromne plus ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt, ze? za tyden jsme to museli zopakovat protoze nas nikdo nevzal vazne :-D to s oznamovanim tehotenstvi jsme si to naplanovali lip...na brachove oslave 10.narozenin jako pulnocni prekvapeni :-D :-D
Odpovědět
maja teda vy vite jak dulezity veci oznamovat :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?