Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
treisy-ta puvodni a tahle... :-D butt....no tak snad si to brzy rozmysli :-D
Odpovědět
car dobře paní :-D
Odpovědět
terezko,hmm :-D a k tomu mam uz pulrok po svatbe...a jak je terez?? :-D butt...je videt ze jste rozumny:-)a skolu dodela ted?
Odpovědět
carcu ale stejne jsi mladsi jen o kousicek od me :-D a kdo si ma co rozmyslet?nejak nestiham :-N
Odpovědět
treisy :-D
Odpovědět
carcu no rozumnej je hlavne jarek :-D se mnou ty pudy cloumaji, ze bych to vubec neresila :-D a jj doufam, ze skolu dodela ted :-) akorat to je jen bc na ing si to chce dodelat dalkove pri praci :-)
Odpovědět
carcu dobry :-D za celej vikend jsem spala asi 5 hodin, ale jinak jsem celkem odpocinuta :-D koukala jsem taggy, ze jste taky byli parit, nam se to taky nejak protahlo :-D
Odpovědět
butt..to bylo na toho jarka vis-jak si psala ze se snazis jen ty :-D butt,ale ja uz jsem vdana :-D a jeste k tomu mladsi....a co jsi delala dneska?
Odpovědět
butt...takze po svatbe zacnete :-D nojo pudy :-D :-D :-D terez..a jste byli parit oba dni??a dobry?? :-D
Odpovědět
carcu aha :-D :-D :-D no ja se tebou budu ohanet, ze jestli se nekdo vdaval brzo, tak ty :-D :-D :-D :-D jinak ja dnes nedela nic extra..sedim na netu a trosku delam do skoly :-D a premyslim nad svtabou a nad bytem...jinak jsem se taky rozhodla, ze musim zavolat na cevni, ze me ty moje krecaky pekne zlobi :-S
Odpovědět
carcu jj doufam, ze po svatbe zacnem :-) akorat teda mozna pozdeji, abych pripadne nerodila ve zkouskovym :-D pritel mi zakazal totiz prerusovat kvuli mimcu skolu :-)
Odpovědět
carcu vcera jsme tak lehce parili doma s kamaradama, ale v patek to bylo narocny. Prisli jsme ve 4, pritelova kapela mela koncert, takze zahul, tancovala jsem asi 5 hodin vkuse :-D :-D butt ty krecaky to je hruza, mamka to taky ma a je to pekne neprijemny :-(
Odpovědět
Článek se načítá
butt..jojo to vyres :-D zily ty jsou pekne neprijmny....a nedavno v telce davali ze operace stoji 12 nakym novym zpusobem ale ete to nehradi pojistovna-zadny jizvy nejsou videt a za 2-3dny jsi v poho
Odpovědět
terez.... :-D no dyt se ma uzivat dokud to jde :-D
Odpovědět
tery to me povidej :-( jsem z toho na mrtvici, ve svych letech mam nohy kolem kotniku jak 80leta babka :-S moje mamina ma krecaky taky, ale zacly ji zlobit az ve 40.... carcu uvidim co mi rekne ta doktorka..jsem fakt zvedava :-) ale tolik penez by mi bylo lito dat :-D
Odpovědět
tery jses drsonka :-D :-D
Odpovědět
maji koncert tak kazdy jeden nebo dva mesice, ale je to zahul vzdycky :-D carcu jj to nam reklo hodne lidi, ze se nemame vazat a uzivat si, oni nechapou ze jit nekam zaparit muzes i kdyz se chces vdat :-D :-D butt, zase ber to tak, ze je to zdravi a ikdyz je to dost penez, tak je to dulezity :-( hrozny je ze to nehradi pojistovna tyhle veci, napr to ockovani proti ty rakovine hradi zcasti jen do 18 a to stejne hodne malo..
Odpovědět
holky musim padit,musim jeste dojet pro kmosku....ahoooj a drzte palecky :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj carcu :-) ;-)
Odpovědět
carcu pa!!! tery no jako jasny, ze jde o zdravi. ale stejne to je moc penez :-D a k tomu ockovani..jsem celkem odpurce ockovani, takze to me nejak neboli, ze to pojistovna nehradi...
Odpovědět
jj je to dost. Ja ted jdu na posledni injekci proti rakovine delozniho cipku jedna stoji 3600, ale ty penize jsem do toho vrazila protoze moje babicka na to umrela a ja se celkem bojim :-(
Odpovědět
tery jasny, ono je neco jinyho, kdyz to nekdo v rodine mel..to pak ma clovek strach vetsi.. ja ale obecne ockovani rada nemam, myslim, ze to je pekny svinstvo, ktery vetsinou v lepsim pripade nepomuze a v horsim zpusobi akorat problemy...
Odpovědět
taky mi prijdou nektera naprd, ale tohle bylo hlavne v mem pripade dost dulezity..tak covece sedim tady nad ucenim a moc mi to nejde :-D ty se taky ucis? :-)
Odpovědět
tery ja myslim, ze kdybych byla na tvym miste, tak se zachovam asi podobne ;-) a jj "ucim se" :-D :-D :-D efektivitu tohoto procesu si dokazes predstavit, ze? :-D a co se ucis?
Odpovědět
dokazu, bude to pravdepodobne stejne efektivni jako u me :-D ja se ucim prave otazku c. 16 z cestiny :-D a co ty?
Odpovědět
a kdy mas ustni maturitu?no ja ted prekladala z nj, ted musim neco malo udelat do obcanskyho prava a pak zase nj ;-(
Odpovědět
takze taky pekny vid :-( mam to v pondeli 1. cervna a jdu prvni, to bude pekny :-D
Odpovědět
tery to mas za dlouuuuuuuuho, neuc se :-D hele ono je lepsi jit prvni, nez posledni ;-)
Odpovědět
terez: na den dětí, tak budu držet palce...... butt: já souhlasím s tím počkat, přece jen, ať vás nakonec nemusí celou rodinku živit vaši rodiče, že jo....tak se ještě kroť.... :-D :-D
Odpovědět
no uz to moc za dlouho prave neni :-D ;-( :-D jj myslim taky lepsi jit mezi prvnima :-) butt padim, prijde mi za deset min kamoska na kafco :-) tak zatim papa :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?