Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
presne tak... :-D :-D :-D
Odpovědět
ja jdu pachat taky nejakou tu hygienu, tak zatim pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam koncert za sebou, nebylo to uplne tak jak jsem chtela, ale mohlo to byt aj horsi, ze? :-D boty jsem zvladla a ani jednou neskobrtla, ale teda popravde receno, nedovedu si predstavit byt na nich celej den :-N tak uvidime, snad to do svatby nacvicim a neupadnou mi nohy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Majo, vidíš, jak si to zvládla ;-) Jen Agu se těšila na Tvůj pád, ale třeba příště :-D :-D Včera se tu probírala krása a já tu nebyla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýý, tak mě povýšili :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Halooo, holky, kde jste??????? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky normálně já sem se ráno probudila a nademnouu lítal čmelák :-o :-. nevíme jak se sem dostal pač okna i dveře sou zavřený a večer tu určitě nebyl :-. =-) tak leda že by krbem =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Agu, třeba někde spinkal a večer se probudil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ha ha, koukam, ze jste vcera resily jak jste krasne :-) :-) :-) :-) jeste ze jsem tu nebyla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tobikovi vcera pod pyzamku vlezla v obyvaku vcela!!!! =-) =-) =-) =-) =-) jak jsme ho pak prevlikali, strasne jsem se lekla, ty jo, kdyby ho bodla, coz se mohlo stat snadno (jeste ze ho to asi nesimralo jak tam lezla)...radsi nedomyslet u tam malyho decka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ehm, pod pyzamkO
Odpovědět
Profilova fotka
ehm ehm, u TAK malyho decka :-D :-D jeste se projevuje vcerejsi vycerpani :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
majo my Ti to promineme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je, to su rada, dneska si pripadam uplne vystavena...asi si pujdu odpoledne taky schrupnout at su schopna psat aspon srozumitelny vety :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maji to věřím co by se stalo pač já sama sem na píchnutí včelou atd alergická takže si dokážu představit malého bobka |-|
Odpovědět
Profilova fotka
agu, ja prave taky, pichla me teda jen jednou, ale stalo to za to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majo běž ;-) Já odpo taky půjdu, večer mě čeká práce :-|
Odpovědět
ahoj holky, je tu nekdo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja su tady...ale uz pomalinku zmizim... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Terko, tak jak jsi dopadla? ;-)
Odpovědět
tak prvni cast testu v poho, ekonomiku mam celou a snad i dobre a ucetnictvi bylo brutalne tezke..mam z nej tak 3/4 a nevim co dobre. Suma sumarum 5 to asi nebude, takze uvidime :-D ale je mi zle, takz e Vas jdu jen pzodravit a supajdim do postele :-( co vy jak se mate?
Odpovědět
Profilova fotka
Terko skvěle. Mě dnes povýšili, takže to s miláčkem asi oslavíme. Mimochodem včera nebyl vůbec doma a v noci se mi bez něj hrozně blbě spalo. Ani jsem nemohla usnout :-| Tak alespoň že tak ;-)
Odpovědět
no blondy GRATULUJU to je supr x-) x-) x-) :-)
Odpovědět
ahoooj holky :-D :-D :-D :-D blondy moc gratuluju :-D a tobe taky terezko,vidis jak si to zvladla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bré rááááno ;-) Téda holky, kde jste včera byly??? Nic jste nenakecaly? To je divnýýýýý :-o :-N :-D
Odpovědět
Ahoj holky, kam jste se všechny poděly? tady nikdo ani včera, ani dneska.....my jsme byli grilovat, už jsme doma a odpočíváme.....a co vy?
Odpovědět
ahoj holky...je tu vubec nekdo??
Odpovědět
carcu: já jo....ale za chvilku zase mizím, jdu se trochu zkulturnit a jdeme s kamarádem a jeho přítelkyní někam na skleničku.......už jsme se s ním dlouho neviděli, tak volal...původně jsme chtěli strávit večer doma, ale na chvilku jdeme....a co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já tu sem taky na skok, pařit nikam teda nejdu, ale chce se mi zas spát.. :-N
Odpovědět
taggy....no my pred chvili dorazili a ja musim delat papiry a manza sel neco delat do garaze na motorce aby ji dal uz dohromady a mohli prist tyden trenovat...a zitra mame jit vecer na vecu se znamyma,ale nevime urcite -kvuli praci,tak snad jo... takze sotve co prijdu zdrhnes??? ]-( luci..tovis tehulky :-D ikdyz posl dobou taky obce na me pada unava,ale asi z jineho duvodu nez u tebe a jak je tehulko?? holky vsechny mam pozdravovat od agu...neni ji dobre,tak az ji bude lip hned se ukaze...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?