Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Já snad půjdu ještě něco upéct.. :-o úplně tu slintám.. :-D Dneska nám konečně přivezli reklamovanou pekárnu, tak sme hned skoro celej chleba snědli.. :-N
Odpovědět
jojo agu... no tos mi pripomnela dneska doktora fuj-byla jsem na hematologii brali mi 7zkumavek krve,dalsi 2z druhy ruky a jeste mi pichali do ucha,tak jsem pak psala manzovi ze jsem cela vopichana :-D :-D :-D
Odpovědět
parizske kostky krem: 3 slehacky (33%), jedna tycinka ledovych kastanu, jedna tycinka mileny, cele baleni horke cokolady (lepsi je ta vetsi napr. orion) testo: 6 vajec, 6 lzic cukru, 2 lzice oleje, kakao, 5 lzic polohrube mouky, 1 a 1/4 prasku do peciva postup: krem je dulezite udelat den predem!!! Do hrnce vlijete vsechny slehacky a privedete je k varu. Kdyz se vari nalamete tam veskerou cokoladu a nechate rozpustit. Odstavite, nechate vychladnout a date do druheho dne prikryte do lednice. Druhy den udelejte nejdriv testo. Zloutky utrete s cukrem, pridate olej, kakao (tolik aby testo bylo tmavsi) mouku smichanou s praskem do peciva a tuhy snih uslehany z bilku. Vznikne takove vlacne testo. Rozetrete ho na plech a ja ho pecu tak cca. 20-30 min pichnu do nej vzdycky spejli. Az se testo vynda a uplne vychladne, potrete ho tim kremem a posypte ho kakaem nebo kokosem = oboji je moc dobre.
Odpovědět
Profilova fotka
terez milenu sežeru dřív než ji stačím tam dát :-N :-D
Odpovědět
oprava - lepsi nez horka je na vareni, ale jde dat i mlecna nebo horka je to jedno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, kaštany, milena, no to taky nevím, jestli bych dřív nesnědla.. :-D Ale už to mám taky zkopírovaný.. :-D
Odpovědět
ten krem se da pouzit ruzne a je fakt jak z cukrarny x-) agu ja taky, proto si kupuju ty mileny dve vzdycky :-D holky a nejlepsi je dat tam toho vic ty cokolady - cim vice tim lepsi krem :-) jeste jsem zapomnela dulezitou vec jsem tupa 8-( :-D ten krem ten druhy den vyndejte z lednice a musi se vyslehat, normalne slehacem rucnim tak 3 minutky slehat, krasne vyskoci :-)
Odpovědět
parizske kostky krem: 3 slehacky (33%), jedna tycinka ledovych kastanu, jedna tycinka mileny, cele baleni horke cokolady (lepsi je ta vetsi napr. orion) testo: 6 vajec, 6 lzic cukru, 2 lzice oleje, kakao, 5 lzic polohrube mouky, 1 a 1/4 prasku do peciva postup: krem je dulezite udelat den predem!!! Do hrnce vlijete vsechny slehacky a privedete je k varu. Kdyz se vari nalamete tam veskerou cokoladu a nechate rozpustit. Odstavite, nechate vychladnout a date do druheho dne prikryte do lednice. Druhy den udelejte nejdriv testo. Zloutky utrete s cukrem, pridate olej, kakao (tolik aby testo bylo tmavsi) mouku smichanou s praskem do peciva a tuhy snih uslehany z bilku. Vznikne takove vlacne testo. Rozetrete ho na plech a ja ho pecu tak cca. 20-30 min pichnu do nej vzdycky spejli. Az se testo vynda a uplne vychladne, potrete ho tim kremem, kterz se musi predtim rucnim slehacem vyslehat (cca 3 minutky, krasne vyskoci) a posypte ho kakaem nebo kokosem = oboji je moc dobre.
Odpovědět
a nemate i najaky recept na nakou dobrotu-hlavni jidlo..chtela bych neco novyho
Odpovědět
opravena verze s vyselhanym kremem bez toho by to nebylo gut :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car no to bych taky chtěla...zdá se mi že vaříme pořád dokola :-N
Odpovědět
agu jj to me taky :-N :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Šoupněte sem nějaký dobrý receptíky, zítra si to zkopčím.. Já mizím na Ordinaci.. :-D pa pa
Odpovědět
agu presne tak... ale muzu prispet jednoduchym receptem-nedavno jsem ho zkousela... nakrajet brambory na platky dat 1vrstvu na pekacek-osolit,okminovat,opeprit..na to dat nakrajene rajske,cibul,papriky a zalit kecupem na to se da vrstva mleteho masa(s kminem,soli,peprem)a zas vrstva paprik,rajskych,cibule,platky prikryt brambor-ty zas osolit,opeprit,okminovat a zalit kecupem
Odpovědět
Profilova fotka
dneska sme měli rajskou s masovýma kuličkama tu sme dlouho neměli ale jinak pořád se to teda opakuje :-|
Odpovědět
luci..papa
Odpovědět
Profilova fotka
luci pá
Odpovědět
Profilova fotka
car oki vyzkouším ale bez pepře pač sem na něj alergická :-N :-D
Odpovědět
a co prispeje nekdo nakym receptikem?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car copak já vím čím..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
budu muset vyzpovídat Jouzu on něco bude mít :-D
Odpovědět
a kam za vsichni zmizli ]-( agu..urcite nakej zajimavej mas
Odpovědět
jojo agu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
=-) zajímavej právě ne pač jíme pořád vše dokola ]-( :-D
Odpovědět
tak treba nakej zajimavej varite furt a my ho nezname :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D že by? :-D tož zítra dám vědět co má Jouza za tajný recepty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a teď sem dostala chuť na Ondráše :-N
Odpovědět
to je co??
Odpovědět
Profilova fotka
=-) to neznáte? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je maso (my kuřecí) v bramboráku jako by :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?