Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
=-) butt hmm a čím se toho zbavit pač to nechcíííííííííííííííííííííí ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
holky ja jsem z vas urcite nejmensi :-D mam 158 :-D
Odpovědět
agu no ja si vzdycky rekla, ze s tim pujdu na kozni, ale nez jsem to stihla, tak to samo preslo :-D tak asi chvilku pockej a ono to treba zmizne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
car =-) ?? olezla v dekoltu =-)
Odpovědět
jsem trpaslik :-D agu a co to pripomina ta vyraska, jako pupinky nebo to mas jen zarudle?
Odpovědět
Profilova fotka
:-N oki butt :-N guru má vždy pravdu :-D
Odpovědět
holky du spachat nejakou tu hygienu, tak zatim pa :-)
Odpovědět
ja mela tohle na rukou a taky to zmizlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
=-) terez sou to červené pupínky =-) ani ne milimetr velké
Odpovědět
Profilova fotka
butt pá
Odpovědět
ale treba mas tezky kosti..ja se vazila pred chvili tak mam 59...a taky bych brala tak tech 55 nebo 54 jak driv...
Odpovědět
Profilova fotka
car s těma kostima je to prej blbost sem to kdesi četla =-)
Odpovědět
Článek se načítá
agu a nemuze to byt treba od mydla noveho nebo tak? carcu a kolik meris, vzdyt ty jsi hubenour ;-) ja mam 49, ale jsem dost prtava a drobna, takze nemuzu mit vic, musim se hlidat..nebo se teda snazim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terez nic nového nemám.... =-) =-) =-) tož nevím :-|
Odpovědět
butt.papa agu..to se dela po slunicku,pockej jestli to do zitra zmizne,jinak zkus jestl ti nedaj neco v lekarne pokud to jeste zitra nezmizne a pak kdyztak doktorka kdyz nezabere ani to
Odpovědět
Profilova fotka
car já mám kdyžtak mast na vyrážku co sem dostala když sem olezla z PC myši :-N
Odpovědět
agu, se to rika.....jsem chtela butt utesit a ty mi to kazis
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jo aha :-D tož sem nic nečetla :-x :-D pač neumím číst butt :-D
Odpovědět
agu to mas z toho, ze jsi zavisla na PC :-D jako ja :-D telo uz varuje :-D
Odpovědět
terez...se rika co je may to je hezky,ne-nebo tak nak no 177....ale mivala jsem o 5kg min...ale teda at vazim co vazim prsa mi zustavaj(podprdu mam C/D)
Odpovědět
Profilova fotka
terez :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
agu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car co se směješ =-) :-D :-D :-D :-D něčím to zakecat musíme ne :-D
Odpovědět
tak to jsi hubenour ;-) no a prsa to je dobry, to casto jde dolu, kdyz clovek hubne :-) kamaradka jde ted na umele, chce 4, tak jsem na to zvedava =-) agu nesmej se, jsme zrale na odvykaci kuru :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terez já nemůžu já musím u toho pc vydělávat i penízky :-D =-)
Odpovědět
jojo butt nas beztak lakovala a celou domu tu je a uz nic nezakecas :-p terez....no zase zadna slast-trica,saty,kosile-aby mi sedeli pres bricho jsou maly pres prsa atd..a nebo v tom zs plavu...a podprdu jsem ted shanela pul roku aby sedela-vsechno delaj bud na prsa vesaky a nebo uplne vadny strihy..alle sehnala jsem min.tyden :-D ..ale nevim co budu mit az budu kojit,s cim se pak budu tahat :-D a ty umely-holky je maj taky,a meli by se po deseti letech menit,a taky pri druhym jim to muze delat pekny neplechy-ze se jim to muze pohnout a bude to pak osklivy...a u tehu musi brat prasky aby se nedelalo mliko... ale v am.delaj naky novy ktery vypadaj prirozene i kdyz se lezi a tak ale nevim jestli je to i u nas-nemusi se menit ale stoji trojnasob
Odpovědět
zadny takovy :-D jsi zavisla, zadny vymluvy se neberou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky moje...ted bezim spinkat...a fotky sem dam pozdeji - jsou strasne velike, takze je musim upravovat. ale budou...nebojte :-)
Odpovědět
terez,jinak zadnej hubenour-naky ty spicky se najdou ]-( agu..jo a basta ty narkomanko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terez aspoň sem to zkusila :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?