Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahoj tery, jak se mame? :-)
Odpovědět
ahoj butt :-) zitra nejdu do skoly, takze to je supr x-) dala jsem si osobni volno...mam totiz v patek posledni pisemnou maturu tak se budu ucit :-( co ty?
Odpovědět
tery tak budu drzet palce ;-) a z ceho pises?ja se mam fajne, na nic si nemuzu stezovat :-) jsme ve skole, ted mam chvilku volno...a tesim se, ze dnes pujdu brzo spat, jsem nejaka mrtvolna :-D
Odpovědět
dekuju butt, budu to potrebovat :-) test ma tri cast - v prvni mam zadane zpracovani faktury, obchodniho dopisu nebo neceho dalsiho, v dalsi casti to je ekonomika- ruzne vypocty a potom to nejtezsi - ucetnictvi :/ to se mas, ja bych taky sla spinkat, ale budu cekat na muze, ma schuzku vecer |-|
Odpovědět
ahooooooj holky :-) :-) :-) terezko budem vsichni drzet palecky
Odpovědět
tery fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj to bych psat nechtela :-D musez cekat ve spanku, ne? :-D
Odpovědět
ahoj carcu :-) dekuju moc za podporu holky, potrebuju to :-( butt to sice muzu, ale tak uvidim jak dlouho to vydrzim :-D
Odpovědět
carcu ahojky :-D tery ten spanek?
Odpovědět
ne, jak dlouho vydrzim cekat :-D carcu co noveho jakpak se mas? :-)
Odpovědět
tery tak kdyby o tebe moc stal, tak by si te pak vzbudil, ne? :-D
Odpovědět
ahoj butt,jak je dnes,,?? terezko,vubec nic vse pri starem..jinak je fajn,vlastne mam hroznou radost,myslela jsem ze jsem ztratila takovy retizek od kamaradky-nadhernej a nasel ho v aute :-D :-D
Odpovědět
butt :-D :-D carcu tak to je supr :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
carcu viz vyse :-D to potesi, kdyz najdes ztracenou vec, ze? :-D taky bych potrebovala takovych par najit :-D
Odpovědět
terez,no jsem fakt stastna a jak se mas ty dneska?? :-D ucis se?? butt..to vis-a hlavne jsem ho od ni a jejiho pritele dostala k dvacetinam a od ty doby jsem ho nosila furt a je fakt krasnej kazdymu se zatim libil(a je od guess,takze by me fakt hodne mrzel) no ja cetla zes unavena,ale neprocitala jsem vse
Odpovědět
holky ja utikam zas pilne studovat, tak se tu mejte hezky :-D
Odpovědět
carcu ja toho vic nepsala ;-) jen ze se mam dobre, ale unavena :-) ted uz fakt utikam papapapa a z retizku mam radost s tebou :-D
Odpovědět
butt,ty potvoro to uz zdrhas jen co prijdu??? ]-( ]-( ]-( tak pa no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
čus bus ženuše 8-)
Odpovědět
ahoj agu,se na diskuzi uz ani neukazes,ze ty chodis nekam jinam :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car to není pravda chodím sem :-N :-D :-D :-D vás bych nemohla opustit :-D
Odpovědět
aqu: docela nás tady v posledních dnech zanedbáváš, dřív jsi tady drbala nejvíc...... :-D :-D holky, já už za chvíli konečně končím v práci.....už se těším...... a co vy, co děláte?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy ]-( já???? snad butt ne? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
zdravim agu a taggy :-) butt papa ;-) carcu jj ucim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj terez 8-)
Odpovědět
agu-mas stesti :-D budou dneska usi??pekne prosim taggy..ahoooj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D car uši nebudou :-D :-D
Odpovědět
aqu: než jsi k nám začala chodit, tak butt, ale ty jsi ji překonala, víš..... terez: ty se toho tady s náma asi hodně naučíš, co? carcu: ahojky....
Odpovědět
Profilova fotka
holky vím že budete plakat ale musím jít |-| :-N je mi zase blbě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
taggy ]-( ccc to není pravda :-D
Odpovědět
agu..zas ne jo ]-( :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?