Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
já na brusle nesmíííííím ;-( a tak bych šla ]-( ale jo jinak tu máme nádherně 8-)
Odpovědět
jaktože nééééé? :-/ co mi zase uniklo za zásadní informaci? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
iwi??? =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů, na brusle bych taky vyrazila, jen nebýt v práci :-( Opět u nás je krásně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo u nás taky 8-) ale odpo jdu do města 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
my dnesk budeme mít návštěvu x-) Přijede Kubův šéfik s manželkou, asi něco na nás kujou ohledně svatby se nám zdá =-) Ale nevíme co....svatební dar už od nich máme... (jako by napůl ještě od firmy) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Agu, Iwi =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tož bu´d ráda ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo povýšení :-D =-) co se divíš???? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jako já jsem :-D Hlavně hrozně zvědavá :-D :-D Třeba jenom plašim a bude to nějaká békovina :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale prd bude to něco mega fajn x-) pak dej vědět
Odpovědět
Profilova fotka
Iw se tě ptala proč nesmíš na brusle. ;-) Povýšení ne-e, nemůžeme být oba povýšený :-D Jsem na řadě já :-N :-D x-) A zdůraznil nám, že je to ohledně svatby a prej v práci byl hrozně tajuplnej :-x :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tož třeba vám zaplatí sv. cestu :-D
Odpovědět
taky bych šla bruslit, letos už jsme byli asi třikrát a chceme i o víkendu, ale prý bude zima a déš´t..... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Agu to už právě přispěl spolu s firmou :-D Půlku on a půlku firma ;-) My letos ještě nebyli |-| Vůbec nemáme čas a na víkend to taky moc nevidim. Kuba jde betonovat k mím rodičům a já budu mít taky postaráno o práci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste? =-)
Odpovědět
sestri: nikdo si s tebou nepovídá, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já musím do města a navíc mi nějak nesedlo mlíko :-x :-x :-x :-x takže :-x :-x :-x :-x 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
prdíte na mě všichni 8-( Hm, Agu tak si to užij :-N bych raději zůstala doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondy neboj :-D snad už to bude oki :-D =-) bylo mi zle jen chvíli
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Agu aby se to nevrátilo :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
snad ne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj baby, jak se máte? já za chvíli vyrážím na šaty, tak sem zvědavá, jak to dopadne.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdár Lucí x-) Ty jsi hubená, tak nebudeš mít problém sehnat šaty až budeš mít bříško ;-) Asi šněrovačku, viť? Budu držet palce a pak ukaž fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci haojky no já se jdu skulturnit a vyrazím pá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blondy, mně už je to nějak jedno, jaký budu mít šaty, sem tak trpochu rezignovala, hlavně abych nějaký sehnala.. :-N Agu, tak hezký nákupy! :-) Pa pa 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, určitě vybereš nějaký kráááásný ;-) Tak holky pěkně pořiďte!!!!!!!! :-D x-)
Odpovědět
ahojte :-) luci drzim palce, pak informuj ;-)
Odpovědět
ahoj holky :-) ahoj mamco Lucko :-) :-D tak dobre porid ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?