Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
taky ja tohled smajla :-D beru spis takovyho zubiciho se, nez vyrechatnyho ;-) a pravdu samozrejme mas ;-)
Odpovědět
taggy-nejak se to slovo chytlo a jen sexu :-) :-) butt..no jo,ale fakt to nemusi povidat na ockani ,ja to taky nikde povidat nebudu doku se to nepovede :-)
Odpovědět
carcu:tak chlap, co chces :-D ja treba mymu blizkymu okoli jsem rikala, jak to mame v planu a budu je asi prubezne informovat, ale vsem se to samozrejme rikat neda :-D ale ono pro chlapy je blizky okoli sirokej okruh lidi :-D :-D
Odpovědět
a vis co mu rekl ten jeden kamarad....tak a co povedlo se??rekni mi cim to premysli
Odpovědět
carcu: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no rekla bych, ze premysli tim, co maji mezi nohama :-D
Odpovědět
carcu: tak to je fakt dobrý....ale zase buď ráda, nemyslí to zle....já bych se tomu zasmála.... můj přítel zase od té doby, co jsme si řekli,že se vezmeme, každému, komu mě představuje říká, že jsem jeho budoucí manželka....... :-D
Odpovědět
ty jo holky ti chlapi jsou tak strasne roztomili :-D
Odpovědět
taggy,tak u nas jeste nez pozadal se mi ptal predbezne a pak vsude kde jsme byli rikal...no ja si Blanicku vemu na podzim-pokud me bude chtit...a melo to byt tajny a on to rekl radosti vsem-no prca hrozna,byl rotomilej... vzdyt ja se tomu aky smala....ale vsichni se fut vyptavaj kdy zacnem a ja davam jen neutralni odpovedi,nechci nic zakriknout..ale ten kamarad mi dostal... jo a to byste meli videt jak muj milacek povesil zaclonu :-D
Odpovědět
carcu: jak ji pověsil?
Odpovědět
butt to mas recht ale ne kazdy... s tou zaclounou,chtel mi udelat radost,tak nez jsme se nastehovali tak jsem sem nemohla ,on vsechno uklidil,pripravil drel tu ve dne v noci,stehoval a dokonce mi nandal veci do skrini....sice jsem to vsechno prendavala,ale stejne jsem ho musela pochvalit..jak jsem byla nemocna tak chtel abych odpocivala a taky mi prekvapit jakej je sikovnej
Odpovědět
no vubec ji neprkladal,takovy veeetsi rozestupy-je videt ze to nevesila zenska,ale prislo mi to hrozne mily-prej to delal poprvy v zivote:-D
Odpovědět
jo a butt mi taky rikali ze to v planu mame,ale ne kdy presne-jen ze leto-jaro
Odpovědět
Článek se načítá
jo tagy jak udelas abys mela tu tricitku-by me velmi zajimalo :-D
Odpovědět
carcu: tak to je opravdu moc pěkný..... a jestli tě zajímá ta mateřská a nemocenská, tak ti to můžu vysvětlit.... po svatbě se stanu osvč jako spolupracující osoba, začnu platit zálohy na sociální a zdravotní a taky nemocenské pojištění - od toho se vše odvíjí, takže budu platit nejvíc, co jde.....na nemocenskou máš nárok hned po přihlášení, na mateřskou musíš splnit 270 dní účasti na důchodovém pojištění - to mám už teď jako zaměstnanec splněno a 180 dní účastni na nemocenském pojištění.....to je až do nástupu na peněžitou pomoc v mateřství.... běžně se výše nemocenské i mateřské počítá ze zaplaceného nemocenského pojištění za uplynulých 12 kalendářních měsíců......já budu ale osvč (pokud otěhotníme hned) jen třeba tři měsíce, takže mně stačí zaplatit třikrát nejvíc, co jde a z toho mi to spočítají.... nevím, jestli jsi zaměstnanec nebo osvč...pokud jsi osvč, můžeš si to zařídit taky, pokud zaměstnanec, musíš mít nadprůměrný plat.....na těch 28890, které já mám mít, bys musela mít hrubý měsíční příjem 70 000kč.....
Odpovědět
carcu: nevím, jestli jsem to napsala dost srozumitelně, je to letos novinka, změnily se zákony....podporují matky....
Odpovědět
carcu ty jo kdyby mi jarek v nasem byte uklidil, tak ho za to spis zabiju :-D nejak vubec nema tucha, co to znamena uklidit :-D ale je fakt roztomily, ze kdyz chce chlap udelat radost, tak i uklizi a vesi zaclony :-D
Odpovědět
butt: tak já mám naštěstí nadprůměrně šikovného chlapa, který se nejenom podílí na úklidu a umí všechno udělat a spravit, ale umí i vyprat, vyžehlit (ne, že by to dělal, to bych si fakt doma připadala jako blbec), a taky vaří.....
Odpovědět
taggy muj teda taky vari a uklizet u sebe musi, ja tam mam zakazany uklizet a teda trosku trpim :-D on tu spinu proste nevidi... :-D a s tim vypranim, jsem si myslela, ze zmacknout knoflik napracce prece umi kazdej a ono ne :-D :-D :-D tak mi prosimte rekni, kdes takovyho chlapa sehnala, ze tohle vsechno umi :-D
Odpovědět
taggy..no ja jsem zamestnanec,tak nic no :-( ale to je fuk,hold musi manza vic vydelat :-) ale dekuju..a 70000fakt nemam butt-normalne bych taky sedivila,ale bylo krasny to ze chtel aby to tu nejdriv dodelal ,ukliil a me zavedl do hotoveho..pochopitelne jsem to stejne vsechno vytrela znova,vymyla skrine,prerovnala ale s potesenim ze se snazil
Odpovědět
carcu:jj presne, jde hlavne o tu radost, ze to pro nas jsou ochotni udelat :-D
Odpovědět
butt: mně každý říká, že bych si ho měla pozlatit....ono jedna věc je to, že už je mu 33, taky má za sebou jedno manželství a hlavně, on je prostě takový....můj taťka vždycky říkal ze srandy: no chtěl bych vidět toho blbce, který si tě jednou dobrovolně vezme.....a Marian přišel a řekl: no, tak mě tady máte...... já jsem vděčná za to, jaký je hrozně moc....ale někdy ho musím krotit, protože on pořád vaří, a to si pak připadáš docela neschopně, když se o mě pořád stará....samozřejmě každý mi říká, ať ho nechám...... carcu: já bych o tady tomto novém systému taky nic nevěděla, ale poradila nám to známá ze sociálky.....tak proč toho nevyužít....jinak jsme mimi samozřejmě naplánovali tak, aby jsme na něj měli dostatek penízků i bez tady tohoto, ale tak aspoň budou penízky navíc, tím líp....
Odpovědět
jojo manza taky vari,kdyz ma cas a chce mi udelat radost a i jinak pomaha a hlavne umi vse opravit atd..ale doma se snazim delat ja,aby kdyz ma volno jsme mohli neka vyrazit ,protoze je hooodne zamestnanej-podnika...o dost vic nez ja...ale kdyz ma cas tak pomuze taggy:mas sikulu :-D
Odpovědět
butt:ale pochopitelne obcas zanechava po so be taky spoust :-D
Odpovědět
taggy:se fakt mas ;-) jarka vareni teda taky strasne bavi, ale ja mu oznamila, ze varit bude jen na moje svoleni, abych si prave nepripadala neschopna :-D :-D ale slibila jsem mu, ze minimalne jednou tydne :-D
Odpovědět
butt ..presne..ikdyby to bylo horsi nez pred uklidem tak to udela radost :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu jenom obcas? :-D to neni tak zly :-D
Odpovědět
butt...jojjo nastesti,ale treba garaz tu ma vystavni,vse nalesteno,cisto,srovnano a spoust tam neni nikdy :-N
Odpovědět
my to máme s tím vařením tak, že v pondělí, úterý a středu vařívá večeře on, protože já pracuju do noci, tak bych to nestíhala.....a pak ho z kuchyně vyháním, protože mě taky vaření baví......ale nás ještě pořád zvou na oběd naši a pak nám ještě balí jídlo domů a to samé budoucí tchán...pořád mi vozí kuře a různá jídla...takže nás už pomalu štve, že si třeba nemůžem ani sami uvařit.....
Odpovědět
carcu :-D :-D to nema ani necu komentovat :-D
Odpovědět
taggy....no trosku to prihorsi at nezavidime :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?