Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně uuuuupppplllllně nevinně 8-) uplně z vás ta nevinnost číší ]-( :-D
Odpovědět
ago no vidis :-D
Odpovědět
agu..a skoda ze na fotce neni videt i ta svatozar :-D :-D :-D ,kterou mame...uplne hodnoucky,nevinny andilci..jsme my dve butt:tak siamce-jinak bych shodila i sebe ne :-D :-D :-D a jako to bys chtela i podrobnosti?ty jedna babo zvedava :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu:task zas uplne podrobnosti ne :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a nebo...nechces nam vsechno tocit? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N podrobnosti :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
aqu: mám se tě zeptat, co je to ovečkování??????
Odpovědět
Profilova fotka
taggy ovečkování je sex :-D neboli výměna genetických informací :-D
Odpovědět
aha....tak to už máme dneska za sebou...... a proč takový název?????
Odpovědět
Profilova fotka
taggy proč??? :-N to vysvětlím jindy :-D
Odpovědět
butt..no ani ne :-D necham vas v nevedomosti a pak vas necekane prekvapim :-D :-D :-D agu...nene,ty taky neukazes usi
Odpovědět
agu: ok, my jdeme teda už radši spát....ráno vyzvedáváme přítelova syna a jedeme k našim, budem grilovat masíčko a další dobrůtky......
Odpovědět
Profilova fotka
taggy tak dobrou ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
taggy,tak papa..a uzite si to zitra :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
dobrou......
Odpovědět
Profilova fotka
já asi už taky povalím sem utahaná a bolé mě záda
Odpovědět
taggy papa carcu dobre, ale mrzi me to hele :-D :-D
Odpovědět
o to vetsi bude moment prekvapeni,butt.. ja uz jdu taky nejak mi boli hlava a mam zas teplotu-se snad z toho nevyhrabu..a to jsem tvrdila ze jsem fitjsem to zakrikla ;-( dobrou holky
Odpovědět
taky uz utikam, dobrou vsem a ty se carcu uzdrav!
Odpovědět
dobré ráno, jste tady někdo?
Odpovědět
ahoj taggy ja jsem tu ale za chvilku zase zmizim, musim jit nakoupit a neco vytvorit k obidku :-) co delas ty? koukala jsem, ze lekar ti vysel dobre, tak to jsem rada ;-)
Odpovědět
ahoj tery, jj, doktor vyšel dobře, tak snad bude vše ok.... jinak já se tady dneska taky moc nezdržím, jedeme nakoupit, vyzvednout přítelova synátora a k našim na grilovačku...
Odpovědět
mnm grilovacka ;-) my jsme vcera byli parit, tak jssem takova hotova jeste, mozna odpoledne skocim jeste chvilku do pelechu :-N ale kdyz je tak krasne tak se mi asi nebude chtit zalezt..je u vas taky tak nadherne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky! Zase tady máme krásný den :-D A mě za chvíli přijede kamarádka, abychom se mohly učit |-| Ale fakt musíme, zkoušky se nám blíží. Už v květnu ]-( No, radši bych si šla ven zabruslit.... x-) Taggy, taky dneska jedeme k našim na grilovačku :-D No spíš tedy na buřty, gril se porouchla, ale taky dobrý nééé? :-D :-N Tak si užívejte krásnýho dne ;-) x-)
Odpovědět
ahoooj holky...je tu nekdo??? :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoooj:-)Maximalne já:-D
Odpovědět
ahojky....my už jsme doma.....právě jsem malému vysvětlovala dělení...jinak u našich super, mamka mi vytáhla miminkovské věci a našla jsem tam svoje první dupačky a nádherný růžový svetřík a čepičku, co jsem nosila já....je to jako nové, tak už to mám doma......mamce jsme řekli, že budeme mít holčičku Laurinku, tak o tom pořád mluvila...... a co vy? co ty tady veru v naší místnosti?
Odpovědět
Já dělám zrovna jednohubky....:-)Pijeme šampíčko z jahodama a slavíme:-) Aha,to je vaše místnost,tak to jo..... ;-)
Odpovědět
ahoj veru:-)a copyk slavite??? :-D :-D a jak ti je?dobry??? taggy: takze dneska si trenujes roli maminky,jo :-D
Odpovědět
carcu: ani ne, ten kluk má už deset víš, to je velký rozdíl mezi ním a vlastním maličkým miminkem......ale ty hadříčky, to bylo super.... veru: to byl vtip s tou místností, víš...já jen, že sem nechodíváš....ale můžeš samozřejmě...... :-D :-D :-D
Odpovědět
taggy..to je jasny,ale taky ti neni cizi,ne..myslela jsem to obrazne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?