Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
agu a to ho pohorsovalo? :-D
Odpovědět
agu,dyt mi ti na oveckovani nesahame :-D jen uvazujem co se skryva za vanou
Odpovědět
carcu spravne :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D butt,ta telepatie
Odpovědět
tak myslis, ze uz tu agu neni, abychom ju mohly zacit pomlouvat? :-D :-D
Odpovědět
butt.myslim ze ne....myslim ze si ted predstavuje jouzu jako ten spenat a je to tam divoky :-D :-D :-D agu nesmiruj :-D :-D :-D
Odpovědět
jouza jako spenat :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no a vis preci jakej na nej mela chut a jeste ty sny do toho..horsi je za jouza ho nesnasi,tak aby mu to zatajila ze se oveckuje se spenatem,vid agu :-D
Odpovědět
drbny, drbny....... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
carcu:no jo ale premyslim, jak takovy oveckovani se spenatem muze vypadat :-D :-D taggy tak se pojd pridat :-D
Odpovědět
butt:asi jeste pomluvime tagy.......je drbna vid :-D :-D stejne jako my,vid taggy :-D
Odpovědět
to taky nevim ale asi bude zmrzlej :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jj taggy je drbna nejvetsi :-D
Odpovědět
jojo butt :-D :-D :-D
Odpovědět
holky ja se uz pomalu chystam do hajan.tak ted se s vama jako rozloucim, ale budu vas jeste chvilku sledovat, jak me pomlouvate :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jojo butt..to aby jsme si dali zalezet,vid :-)
Odpovědět
dobrou butt :-D :-D :-D
Odpovědět
dobrou :-D
Odpovědět
butt: já nejsem největší,....až po tobě jedině...... :-D :-D :-D carcu: vy už se vlastně snažíte o mimi že? když jsem poprvé našla beremko, tak jsem nechápala, proč je tady tolik holek, které mají dávno po svatbě...teď už to chápu, protože jsou to drbny.... :-p
Odpovědět
taggy...no jo ale ty si nase kralovna :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jojo dneska mi skoncila MS :-D takze zaciname :-D :-D :-D uz aby to bylo
Odpovědět
Profilova fotka
]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
tak te tady zas vitame agu,vubec ale vubec jsme te tu nepomlouvali :-p :-p :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
aqu: co děláš?????
Odpovědět
carcu tak nas pekne informuj o kazdym oveckovani, at mame prehled :-D
Odpovědět
co to je to ovečkování??????
Odpovědět
butt...ja vas budu informovat az o to co zabere :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-) =-) =-) drbny ]-( a pak že já sem drbna ....phe :-p :-D
Odpovědět
taggy.zeptej se agu ,namame ji na oveckovani sahat-ma patent :-D
Odpovědět
agu..od koho myslis ze jsme se to naucili,od tebe taky od taggy..my s butt jsme v tom uuuuplne nevinne :-)
Odpovědět
carcu dekuji ze me hajis :-D :-D :-D hele ale stejne bys nas mohla inforomovat prubezne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?