Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • Jj, během ani ne půl hoďky jsem měla hotovo i umytý nádobí 😃

• Já mám nejradši takovýhle rychlovky, svíčkovou zatím nechávám na mamince.. 😃

• To já se taky do takových věcí nepuštím 😃 Kuba ani moc omáčkovej neni a já taky ne 😵

• Sponzor fóra
  • To já sice taky ne, ale čas od času ta svíčková fakt bodne.. 😃

• tak to za ano 😃 😃

• ahojky holky, zdravím vás při tak krásném sluníčkovém dni.....už jsem doma z té nemocnice.....ultrazvuk dopadl na výbornou, tak ještě výsledky krve, aby klaply...ty ale budu mít až 30. dubna.....už jsem se i objednala na gyndu, tak snad to bude vše ok.....
    lucinko: co nového s mimískem, jak se cítíš?

• Ahoj Taggy,
    tak to je super že jsi v pořádku 😉 Krev bude taky určitě OK! Držím palečky 😉

• ahoj sestri...díky, taky si myslím, že bude vše ok, byla to vyloženě preventivka....

• A pak budete pracovat na mimi? 😉

• Tak už jsem po obědě 🙂 Kuřátko bylo 😵

Holky kde jste???? 🤔

• já jsem teď vařila, za chvíli se mi vrátí skoromanžel....
    na mimi budeme pracovat asi od srpna, v září je ta svatba, takže buď před a nebo na svatební cestě, jestli někam pojedeme......ještě nevíme ani kam, buď do chorvatska nebo do řecka......
    a co ty sestri. svatba se ti už blíží, vy chcete někam vyrazit? a u vás je to s mimčem jak, už se mi to tady plete....

• Taggy, my jedeme v červenci do Rakouska, to jsme dostali svatebním darem a pak podle peněz bychom chtěli někam k moříčku, to se ještě uvidí 😃

Jinak na mimi nijak nespěcháme. Já musím podstoupit léčbu kvůli ledvinám, abych to všechno zvládla a mimi bylo v pohodě. Ta bude trvat cca půl roku. Asi ji začnu v červnu po svatbě, tak třeba po tý léčbě 😉 Doma o tom mluvíme, necháme tomu volný průběh, prostě jak se nám bude chtít 😉 Prášky můžu vysadit kdykoliv, že 😃 😃

• aha, už jsi vzpomínám, ty jsi tady o té léčbě už psala.....
    jj, tak držím palečky, ať jsi brzo zdravá

• Díky 😃
    Já mám v hlavě, že zdravá budu, tak budu 😃 😃

• jj, to je správný postoj....já mám zase v hlavě, že se nám povede otěhotnět hned, a když ne, tak si to nenechám dopředu vyvracet a kdyžtak to budu řešit až pak, pokud bude problém

• Sponzor fóra
  • Je to o myšlení a pozitivním přístupu k životu 😃
    To mu fandim 😉 😵

• 😴 Ahoj sem doma ale sem kaput takže si jdu lehnou 😬 ale kopila sem si šatičky 😵 😵 😵

• 😃 Agu 😃

Já jsu domu, mějte se tady a pěkně drbejte 😃

• čemu se směješ??? kopila sem si M i když mám XS 😃 😬 pač jiná velikost tam nebyla a já je hrozně chtěla 😃 ale co pak se budou hodit 😃

• hele ženy já vám teda něco povím 😠

to se jako dělá takhle se flákat drbny 😠 😃 😃 😃 al já taky teď přišla s miláčkem s pivečka 😎 a teď mi do mláka spadla máslová sušenka 😃 😃 😃

• no ahojky holky koukám že to tu žije.....

teda aguaverde to jsi statečná dávat si mléko a máslové sušenky na pivo?!nebojíš se???já pádim na koncetr a zítra do práce...ufff

• luuci já měla v hospě jen džus pač nic jinýho mi nedali 😠 😃 😃 😃 😃 😃

• jinak teď to zajídám brambůrkama 😃 😃 😃 ale já jím normálně řízek a k tomu mlíko 😃

• jak to že nedali????ty jsou teda!!!!

to máš docela dobré zažívanííí 😃

• luuci pač sou to smradi toto 😠 😃 😃 😃

no jo já mám kachní žaludek 😃

• ted to bych jim dala!

ti to závidim já snim slany sladky a je mi zle a natož ty kila nahoře 😠

• jóó tak to já kila řešit nemusím 😃 😬 ale pár bych jich brala 😬

• já ti jich dám třeba 10 😃 abych zas měla 47 jako před 5 lety😞 tak já jdu na ten koncert a zítra písnu tak zatim pááá

• tak já těch 47 mám a klidně bych 55 brala 😬

• páááááááááá 😵

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů