Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahojky, dneska si s váma asi budu ještě chvilku povídat, ale musím jít brzo spát. ráno jdu do té nemocnice, tak doufám, že mi budete držet palce.....a že budu mít vše v pořádku....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy určo na tebe budeme mylet x-)
Odpovědět
jj, děkuju.....pak napíšu, pokud budou výsledky zrovna....paní doktorka je tam moc hodná, tak uvidíme..... holky, chci se vás zeptat,....až budu těhotná, zeptá se mě doktor, jestli chci neschopenku, nebo si mám říct sama? já mám totiž takovou dost stresovou práci a jako těhotná bych ji fakt dělat nechtěla....problém je, že tam není možnost, aby mi práce ubrali nebo zkrátili pracovní dobu.....makám sice jen od pondělí do středy a o víkendech, ale zase od rána do noci, chodím díky tomu spát až ve dvě ráno, tak si myslím, že to pro mimi není dobrý.....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy myslím že dr by se tě měl zaptat jakou práci děláš...pokud se nezeptá klidně se přihlas sama
Odpovědět
ještě je tady jeden problém....ten doktor, ke kterému chodím, je super....akorát já pracuju s jeho synem......a on tam dělá trošku jinak, než já a nerada bych, aby mu ze svého pohledu řekl, že moje práce podle něj náročná není a tak......vím, že se o pacientech mluvit nesmí, ale on nám ten jeho syn do práce nosívá i recepty na HA, navíc novinářů je u nás málo a byla by náhoda, kdyby si nespojil mě a jeho a zeptá se..... nevím právě, jak to je s tou nemocenskou...zatím co znám holky, které ani náročnou práci neměli, ale měli třeba blbého šéfa, tak jsou normálně od třetího měsíce doma na neschopence......tak nevím no.....
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy já si du lehnout není mi dobře ;-) |-| dobrou
Odpovědět
jde mi o to, jestli když budu ok, si vymýšlet, že je mi špatně nebo jak mu to říct.....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy může ti napsat neschopenku na rizikové těhu když mu řekneš že se v práci stresuješ a že ti nebývá přes den dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy jaký vymýšlení? já bych pro zdraví dítěte udělala cokoliv takže i kdyby mi blbě nebyla ale měla stresovou práci jako ty tak prostě zůstanu doma a basta....nevíš kdy se ti může přitížit
Odpovědět
Profilova fotka
a teď už jdu nebo umřu |-|
Odpovědět
Profilova fotka
obrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
samo dobrou
Odpovědět
Článek se načítá
já právě taky chci udělat to nej pro sebe i pro mimčo, takže ho nějak ukecám a ještě zamrkám, aby mi napsal i neomezené vycházky.....teda samozřejmě, když to teda všechno klapne...
Odpovědět
ahojky taggy vidim, ze uz se na tehu pekne planujes ;-) a proc jdes do nemocnice? (nedocitala jsem)
Odpovědět
ahoj butt: nejde ani tak o plánování, ale tohle mi leží v hlavě víš.....tak jen abych si dodala klidu....... jinak do nemocnice jdu na krev a ultrazvuk se štítnou žlázou...měla jsem s tím kdysi před deseti lety problémy, ale už hrozně dlouho nejím léky a jsem v poho.....akorát je potřeba před plánovaným těhotenstvím zajít na vyšetření.... teď mě ještě napadlo, protože mám jeden a půl platíčka HA doma, chtěla jsem to všechno dobrat, ale říkám si, že asi dojím jenom tu půlku a pak už na to kašlu.....tři měsíce nebo čtyři měsíce očista, to už je jedno....a taky jestli začnem zkoušet v srpnu před svatbou nebo v září po svatbě, to je taky celkem jedno..... a co ty butt: jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
asi ho tam už mám dlouho,musím se juknout,on je 100cm a kratší část je 70cm
Odpovědět
taggy aha :-) tak drzim palce, at vsechno dobre dopadne ;-) ja se mam tak nejak divne, vsichni me stvou :-D
Odpovědět
jakto? i tvůj přítel?
Odpovědět
jj :-D se tak stveme navzajem :-D jsme nejak oba unaveni, tak reagujeme tak neprimerene :-D dneska me chtel pohladit po brise a ja mu rekla, at to nedela, ze mi to neni prijemny, kdyz mi saha na spek a on se urazil, ze mi vadi jeho dotyky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy,držím palce,ať všechno dobře dopadne.My zítra jedeme s přítelem na výlet,tak se těším
Odpovědět
princez: díky, taky doufám, že vše bude ok...a kam jedete na výlet? já mám přítele na výletě dneska, mají ve valticích ve sklepě firemní akci, takže se uvidíme až zítra dopo....po té nemocnici......
Odpovědět
Profilova fotka
jedeme do Moravskýho Krumlova,jenom na jeden den a pak někdy v květnu do Valmezu na víkend,těším se na to.Už bych nejradši měla napsanou bakalářku a po zkouškách,ale snad to do června dotáhnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, holčičky :-) Opět začínám dnešní diskuzy :-D Venku je opět slunečně a teploučko :-D :-D Doufám, že takový počasí bude i v červnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno 8-) asi se tu dneska ukážu až večer 8-) jdu utrácet miliony a to chvilku trvá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jóó :-D tak ať hezky pořídíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondy neboj :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vim, že pořídíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, agu, taky bych šla utrácet, jen ty miliony mi chybí... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci! ;-) Jsem včera dělala ty noky :-D Mňamózní :-D Brouček chválil :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blondy, tak to sem ráda, že chutnaly, je to jednoduchý, ale super, viď? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?