Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • No však já to tak myslela 😃 Kdyby sis je koupila, tak do nich musíš přibrat 😃 🤔

• to nezakecáš 😎 😃 😃 😃 😃

• Agu, nedělěj ze mě blbou bloncku!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠
    😃 😃 😃

zatím pa, jdu vařit Lucčiny noky 😃 😃

• Sponzor fóra
  • chtěla jsem zmáknout i tu tvojí bábovivi, ale nemám domácí vajíčka, tak si na ně musím počkat 😃

• blondy 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• agu: tak jedině, když otěhotníš, tak by ti pak třeba byly....

• taggy 😃 no to jo 😃

• ahoj holky, je tu nekdo 🤔 🙂

• terez já ale už sem chtěla jít když tu nikdo není

• 😎

• ahojky 🙂 tak ja jsem osamocena tady, muz sel na pivo s kamaradem, tak jsem tu sama s nasim stenatkem 😢 🙂 co delas ty?

• terez já sem se koukala na netu na nějakou jarní bundu ale asi na to vyprdnu žádná se mi nelíbila 😬

• aha 🙂 no ja koukam akorat na nejaky doplnky na svatbu jak jinak ze 😃

• terez 😃 no jo no ty to máš za pár 😉

• jj uz se to blizi 🙂 hrozne moc se tesim 😵 akorat shanim dlouhy zavoj porad 😐 komunikuju s jednou pani, ale dneska se mi neozvala tak doufam, ze zitra 😞

• Sponzor fóra
  • terez taky se mi líbí dlouhé závoje 😵 😵 😵 😵 😵 tak snad do svatby seženeš máš ještě čas

• doufam agu 😞 chci 3 metrovy tak snad to vyjde 🙂 hele agu a co ty vubec delas za praci 🙂

• terez asistentku 😉

• aha 😉 a s jouzou jste jak dlouho spolu? ja te trochu vyzpovidam mne se totiz hrozne veci nekde o vas vsech splete dohromady 🙂

• s jouzou sme letos 6rok 😉 no ono chtělo tu tabulku a pak by se to nepletlo já totiž taky kolikrát tápu 😬

• to jo 🙂 jee tak to jste spolu hodne dlouho uz 🙂 my jsme spolu 2,5 roku, ale zname se 4 roky..ja ho chtela hned od zacatku, ale bylo to trochu komplikovanejsi 😞 🙂

• terez 😉 no mě to ani nepřijde že dlouho....až s ním budu 50let (pokud ho do té doby nezabiju) tak pak to bude dlouho 😃

• ahoj holky,
    dlouhý závoj mám a nevyužiju,tak bych ho ráda udala,kdybyste některá měla zájem

• princez máš ho v albu?

• 🤔 ste utekly 🤔

• jo,mám ho v to albu s našima jménama,je u tokomentář ten závoj si vyhraje,ale nakonec ho mít nebudu

• jasne agu 😃 ahoj princez 😉 ja bych chtela 3 metry dlouhy ten zavoj 🙂

• princez no jo taky bych chtěla delší 😬 hoď ho do bazaru nebo ho tam už máš?

• holky ja padim, jdu juknout na telku a udelat si neco dobryho 🙂 tak pa a dobrou 😉

• terez ahojky a dobrou nocenu 😵

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů