Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
No však já to tak myslela :-D Kdyby sis je koupila, tak do nich musíš přibrat :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nezakecáš 8-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Agu, nedělěj ze mě blbou bloncku!!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D zatím pa, jdu vařit Lucčiny noky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem zmáknout i tu tvojí bábovivi, ale nemám domácí vajíčka, tak si na ně musím počkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondy :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
agu: tak jedině, když otěhotníš, tak by ti pak třeba byly....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy :-D no to jo :-D
Odpovědět
ahoj holky, je tu nekdo =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terez já ale už sem chtěla jít když tu nikdo není
Odpovědět
Profilova fotka
8-)
Odpovědět
ahojky :-) tak ja jsem osamocena tady, muz sel na pivo s kamaradem, tak jsem tu sama s nasim stenatkem ;-( :-) co delas ty?
Odpovědět
Profilova fotka
terez já sem se koukala na netu na nějakou jarní bundu ale asi na to vyprdnu žádná se mi nelíbila :-N
Odpovědět
Článek se načítá
aha :-) no ja koukam akorat na nejaky doplnky na svatbu jak jinak ze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terez :-D no jo no ty to máš za pár ;-)
Odpovědět
jj uz se to blizi :-) hrozne moc se tesim x-) akorat shanim dlouhy zavoj porad :-| komunikuju s jednou pani, ale dneska se mi neozvala tak doufam, ze zitra :-(
Odpovědět
Profilova fotka
terez taky se mi líbí dlouhé závoje x-) x-) x-) x-) x-) tak snad do svatby seženeš máš ještě čas
Odpovědět
doufam agu :-( chci 3 metrovy tak snad to vyjde :-) hele agu a co ty vubec delas za praci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terez asistentku ;-)
Odpovědět
aha ;-) a s jouzou jste jak dlouho spolu? ja te trochu vyzpovidam mne se totiz hrozne veci nekde o vas vsech splete dohromady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
s jouzou sme letos 6rok ;-) no ono chtělo tu tabulku a pak by se to nepletlo já totiž taky kolikrát tápu :-N
Odpovědět
to jo :-) jee tak to jste spolu hodne dlouho uz :-) my jsme spolu 2,5 roku, ale zname se 4 roky..ja ho chtela hned od zacatku, ale bylo to trochu komplikovanejsi :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terez ;-) no mě to ani nepřijde že dlouho....až s ním budu 50let (pokud ho do té doby nezabiju) tak pak to bude dlouho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dlouhý závoj mám a nevyužiju,tak bych ho ráda udala,kdybyste některá měla zájem
Odpovědět
Profilova fotka
princez máš ho v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
=-) ste utekly =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,mám ho v to albu s našima jménama,je u tokomentář ten závoj si vyhraje,ale nakonec ho mít nebudu
Odpovědět
jasne agu :-D ahoj princez ;-) ja bych chtela 3 metry dlouhy ten zavoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
princez no jo taky bych chtěla delší :-N hoď ho do bazaru nebo ho tam už máš?
Odpovědět
holky ja padim, jdu juknout na telku a udelat si neco dobryho :-) tak pa a dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terez ahojky a dobrou nocenu x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?