Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • Luci,gratuluju k těhu!

• Nazadárek holky!

Tak jsem tady o5 první 😃

Je tu někdooooo? 🤔

• ahojky sestri: já jsem tady taky.....dneska výjimečně celkem brzo.....

• Sponzor fóra
  • Koukám, koukám 😃 😮

Včera jsme vybrali kytičky na svatbu a chtěli jsme vytisknout oznámka, ale pos*ala se tiskárna 😠 🤔 Tak příště, času máme ještě dost 😃

• ahoj děvčata, včerejší večer byl tak divnej, že jsem o tý svatbě docela zapochybovala 😞

• iwci, jakto??? co se stalo? 🤔
    sestri: gratuluju k výběru, my máme kytku vybranou, akorát musím v květinářství zablokovat termín a oznámka chceme tisknout asi v květnu, já mám do září čas...

• no choval se jak pako...celej večer přisátej na počítač a když se odlepil a já si dovolila ještě 3 minuty dokončovat práci, tak to bylo hrozně špatně. Blbý je, že to samý se stalo o den dřív, stál v pokoji jak dráb bez hnutí a čekal, až vypnu pc.. Prostě je divnej.

• iwci 😕 A to už trvá delší dobu, jo?

• jeje, tak to mě mrzí....a není to spíš nějaké blbé nedorozumění kvůli vypjaté atmosféře....taková docela blbost na to, abyste na sebe byli naštvaní, my se takto chovali, když jsme byli nervozni třeba z práce, nebo když jsme přestali kouřit.......
    a jak dlouho spolu bydlíte?

• no netrvá to delší dobu, ale poslední dobou se chytáme kvůli takovejmhle blbostem... Je možný, že to bude z práce, já to teď mám takový zamotaný a je z toho paradoxně nervní víc on než já. Bydlíme spolu rok a půl.

• Stres s člověkem dělá divy 😒 Zkuste si o tom promluvit, třeba.

• jestli ho dnes utrhnu od pc... tak asi jo.

• já bych to taky moc nehrotila, pokud toho teda není víc a netrvá to dlouho.....jednou jsme měli třeba období, kdy jsme měli stres z práce, svatby, vyřizování s bytem a to jsme se dohadovali jak paka pořád, přitom o nic nešlo....a už nás to hrozně mrzelo, hádka vždy úplně zbytečná, trvala pět minut a vždycky jsme si říkali, proč se proboha hádáme.......
    já bych si taky promluvila, že je to zbytečné a dala si trošku čas na uklidněnou.....hlavně nevyhrožuj rušením svatby

• To jo, jakmile v tom člověk začne víc šťourat, ještě to zhorší. 😐

• jdu rozvíjet svůj vnitřní klid a mír 🙂

• Sponzor fóra
  • 😉 Iw, dobrej nápad

• 🙂 ahoj ženuchy ještě nám to tu adminky nezavřely 🤔 😃

• Nazdááár 🙂 taky jsem čekala, že už budeme mít založený nový téma a ono pořád nic 😃 😃

• blondy se k tomu nikdo nemá co 😃

• jéé já budu mít 16tis jak je to možné??? 🤔 😕 😃

• 😃 Já jsem dneska dala 1000 😃

• jj sem si všimla drbno 😛 😃

• No joooo, kdybych tady už byla takovou dobu jako Ty.... 😃 To jsem něco takovýho ani ještě neznala 😃 😃 Kecám tady od zasnoubení 😃 😃 😃

• blondy já tu sem zaregistrovaná sice 3roky skoro ale chodím sem rok...když sem se sem zaregistrovala tak jen kvůli kámošce co se vdávala a já ji chtěla dát gratulaci do alba 😉 pár příspěvků sem jako prohodila ale nakonec sem se na to vybodla a před rokem sem začla chodit na koníka 😉 😃

• ono na brms moc toho nenakecáš ale na koníku je to jedna velká drbárna takže tam se mele od rána do večera 😃

• 😃 😃 stejně tady jsi drbna č. 1 😬 😃

Mrkni: http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/427,vejir-z-peri-mix-barev.html

ten zelenej husteeeej 😵

• 😵 😵 jéééé ten zelenej je boží 😵 😵 díky asi ho koupím 😃

• Já právě taky 😃

• blondy 😃 😃 😃

• Jinde jsem lepší nenašla 🙂

Co úsměv? Zůstal 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů